Jump to content

"Outfit", oprema, moda i sve ostalo sto ima veze s estetikom :D


wwww

Recommended Posts

1 hour ago, wwww said:

 

I ja sam obožavala Flo Džo kao mala, valjda mi je bila zanimljiva onako sva šarena i s onim noktima :classic_biggrin: ali s obzirom na njenu istoriju ne znam baš koliko je pametno Sereni da je ističe kao inspiraciju.

 

Baš mi se sviđa ovo što nosi Šapovalov.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Serena izgleda baš voli da nosi  catsuit😬.

A vala i ovaj Adidas pretera , košarkaški dresovi za tenisere.Zverevu nikako ne stoji. Nisam videla da li je i Dominic nosio isti.

Lacoste vidim ništa ne čini po pitanju vidljivosti tragova znoja na tamnijoj boji. Upropastiše  opšti utisak ,  Novak ima jako lepu trenerku .

Link to comment
Share on other sites

Tim ima sasvim finu, belu majicu s nekim saricama/sta god napred. Vrlo klasican izgled.

xcsm_ao-thiem1_e8929d337c.jpg.pagespeed.

 

Quote

What he is wearing in the picture below is made out of plastic waste lying over shorelines and coastal areas. Moreover, the power of technology has helped them elevate the quality of the product.

Adidas shared the image on Instagram with the reigning Australian Open finalist amidst a training session. They wrote with the picture, “Dominic Thiem plays for the oceans in the Adidas Tennis x Parley collection. Made with upcycled plastic waste intercepted on shorelines and coastal areas.”

https://www.essentiallysports.com/atp-tennis-news-plays-for-the-oceans-dominic-thiems-new-outfit-made-from-plastic-waste/

 

ovo bi trebalo da predstavlja Great Barrier Reef, koji je ugrozen plastikom.

 

Edited by wwww
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Tamburinjo said:

Jel moze neko da okaci tacan model Djokovicevih patika na ove dve zadnje utakmice?
Beli asics sa zelenim straftama, ali ima vise nekih modela na netu pa me interesuje koji konkretno model je on nosio. 

Model je Court FF Novak, ali nisam uspeo baš te da nađem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako ih uzimas za tenis (ili neki tvoj frend) mogu samo veliku preporuku da ti dam. Ja ih nemam,ali poseduje ih nekolicina likova sa kojim se srecem na rekreaciji,a jedan frend ima model za 2020,ali za sljaku..top su..kvalitetne,izdrzljive i vrlo udobne..uopste je asics koliko vidim ovde u ekspanziji..ne samo za tenis,vec i za trcanje..

et Fender

Edited by Crni Bombarder
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
22 minutes ago, Milica said:

Molim te opisi u cemu je Bartoli bila :lol_2: kako sad je ne zanimaju modni aspekti, zar nije jedno vreme bila i modna kreatorka🤔

Probala sam da nađem sliku ali ne mogu. Neka istegljena majica bez rukava i čini mi se šorc dole, onako sva apa-trapa na američki način, nije da imam nešto protiv casual oblačenja na sportskim događajima i po vrućini ali najblaže rečeno nije to za dame njenih gabarita, izgledala je još šira nego inače :krstipd4:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...