Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Ali koja je Smajli livada...

Sve sto je mogao zasrati zasrao je, na kraju 2 kljucna bacanja - znao sam da daje bez jebem ti

4 minutes ago, Cooper said:

Ne razumem one faulove u bloku Carrotte i Smajlija.

Brunote kao da pita šta da uradim da sledeći put ne svirate...

Pola odluka je bilo zlocin protiv kosarke. 90% na nasu stetu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mi smo odigrali odicnu utakmicu i bili smo dosta bolji od njih 

 

Ovo je trebalo da ode na +10 i da lagano privedemo kraju samo da je Smajli sutnuo onu trojku.

 

Ovo mi je utisak bio sve vreme i stvarno se nisam previse iznervirao ni kad su otiali u produzetak, dovalo je da ih imamo.

 

Na kraju kad se pogleda i indeks, 99 - 81 za nas. I to prica neki deo price.

 

Panter, Naneli i Dozier mislim da su igrali celo drugo poluvreme i produzetak, samo je Pantet izadao na 20 sekundi da mu saniraju onu ogtebotinu.

 

Morace mo vise Aleksa i Danilo protiv Armanija, dobro je barem sto se Kaboklo nije izmorio, samo da se sacuva faulova

Edited by nemanjaol
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Meni je Punter vala veceras izvukao zivce za 5 zivota. Klasa je i sve al njegovo forsiranje je veceras bilo bas pretjerano. U nekim situacijama su ga sudije izvukle faulovima, da toga nije bilo vrlo lako je mogao biti tragicar. Takodjer trica na kraju regularnog za pobjedu je trebala ici Nunmalyju po meni, imao je bolju poziciju iz kretnje u lijevo sa 45 stepeni. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, nemanjaol said:

Ovo je trebalo da ode na +10 i da lagano privedemo kraju samo da je Smajli sutnuo onu trojku.

Ovo sam i ja pomislio. U tom trenutku, da je Smailagić inteligentniji košarkaš, mogao je lagano da izvuče makar 3 bacanja, samo da se nije sklonio u stranu nego da je pustio kontakt i krenuo na šut. Tada sam pomislio da bi to, verovatno, prelomilo utakmicu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moze li neko da bar proba da objasni koji je kurac sa Armanijem? Takva ekipa, trener iskusan, i skor 4:7

 

proslo kolo ih dobi Zalgiris, danas Bajern…

 

prosle godine su ih povrede osakatile ali sra je ove godine? 
 

Nama nikako ne leze, i bas ce biti tesko protiv njih… obe ekipe preumorne, jedina nam je prednost sto igramo kuci

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Podseca li nekoga Dozier na Gossa? Naravno Dozier je visi, ima bolje telo i atleticniji je, ali meni je njihov stil igre dosta slican. Obojica su vrlo strpljivi igraci, imaju dobru selekciju suta, imaju taj composure sto bi rekli Ameri. Ne umem najbolje da objasnim, ali po kretnjama na terenu i stilu igre su mi dosta slicni.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...