Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Dobio sam novi bedž na forumu:

 

Untitled.png

 

 

 

Pitaju me da li sreda - četvrtak, ili četvrtak petak. Rekoh ako bude ovo drugo, eksplodiraće u 9 uveče.

 

Edited by realno *w
  • Love 2
  • Ha-ha 8
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ledej ima problem sa letom. Pitanje je svakako u kakvom će psiho-fizičkom stanju on biti i koliko će moći da pomogne te je bolje ne računati ga.

 

Oli dolazi bez Milutinova i Petruševa. Milutinov nas je prvu baš urnisao, pa u tom smislu očekujem da nam bude nešto lakše sa Rajtom i Falom dole.

 

Dolazi nam u goste, uz Armani, jedina ekipa koja igra sporije od nas tako da očekujem baš neku "zmija davi žabu" tekmu do samog kraja a videćemo ko će na kraju biti u kojoj ulozi. Olimpijakos dozvoljava najmanje poena protivnicima (74,7), 4. su po defanzivnom rejtinu i imaju najviše asistencija po posedu. S druge strane mi imamo najmanje asistencija po posedu, 6. smo po broju poena, 4. po ofanzivnom rejtingu i 1. po procentu za 2. Olimpijakos dozvoljava najmanje skokova protivnicima, ali ni mi nismo tu loši jer smo na 3. mestu. I jedna i druga ekipa igraju dosta strpljivo i traže najbolje rešenje u napadu do samog kraja, s tim što je Oli defanzivno mnogo jača družina što pokazuje i pozicija na tabeli. Mi moramo da pokažemo naš pun ofanzivni potencijal, a da defanzivu držimo na nekom nivou kao protiv Baskonije i Reala (osim ona 3-4 minuta pomračenja) da bismo ovo nekako dobili.

 

Bold predictions EL članak predviđa gašenje naših nada za plejin sutra uveče pa hajde da ih demantujemo.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, jedibojan said:

Zek se navodno nije pojavio na jucerasnjem treningu...

Mislim da je prvobitno trebao da se pojavi na jučerašnjem treningu, a nije se pojavio ni na današnjem. Malo i neozbiljno iskreno, 14 dana u ključnom delu sezone, ipak je ovo vrhunski sport...

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, PatrickStar said:

Mislim da je prvobitno trebao da se pojavi na jučerašnjem treningu, a nije se pojavio ni na današnjem. Malo i neozbiljno iskreno, 14 dana u ključnom delu sezone, ipak je ovo vrhunski sport...

Nemoj tako, gledaj to kao na povredu, sad da li je fizicka ili dusevna (kao u ovom slucaju), nebitno je... 

 

Nije da je to nesto sto je on mogao da kontrolise, da utice na to. Neko se posle smrti bliske osobe vrati odmah, nekom treba vise vremena. Neko povredi zglob, misic, uzme blokadu i igra, a neko ipak ne rizikuje - jel treba sad i tog sto ne rizikuje kritikovati... Sta ti vredi i da dodje ako nije glavom na terenu? Moze samo vise stete da bude nego koristi. 

 

Ako se pojavi i odigra na svom nivou, kapa dole, cak i od mene koji ga ne gotivim. Ako se ne pojavi ili ne odigra lose, ne bih mu uzeo ni za kakvo zlo da sam navijac Partizana... 

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, realno *w said:

Dobio sam novi bedž na forumu:

 

Untitled.png

 

 

 

Pitaju me da li sreda - četvrtak, ili četvrtak petak. Rekoh ako bude ovo drugo, eksplodiraće u 9 uveče.

 

 

Opa, one of us 😂

 

Najbolje da nosiš na utakmici, tu će beležiti ekstremne vrednosti a to te jedino i zanima 😃

 

Elem, biće užasno teško, nadam se pobedi makar jedan razlike, nekih 79:78 npr 💪💪

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Kooineeperk said:

Nemoj tako, gledaj to kao na povredu, sad da li je fizicka ili dusevna (kao u ovom slucaju), nebitno je... 

 

Nije da je to nesto sto je on mogao da kontrolise, da utice na to. Neko se posle smrti bliske osobe vrati odmah, nekom treba vise vremena. Neko povredi zglob, misic, uzme blokadu i igra, a neko ipak ne rizikuje - jel treba sad i tog sto ne rizikuje kritikovati... Sta ti vredi i da dodje ako nije glavom na terenu? Moze samo vise stete da bude nego koristi. 

 

Ako se pojavi i odigra na svom nivou, kapa dole, cak i od mene koji ga ne gotivim. Ako se ne pojavi ili ne odigra lose, ne bih mu uzeo ni za kakvo zlo da sam navijac Partizana... 

Ma nema sta, Ledej je odnosom prema klubu, dresu zaslužio i još 14 dana i lud je svako ko bi mu zamerio, covek je borbeniji i pokazuje mnogo vecu zelju od vecine domacih igraca, ne bira utakmice i to je početak i kraj price o Zeku. I baš kao takav kakav je maksimalni profesionalac, očekivao sam i da bude tu i da odigra dobar meč, ako je već takav bio dogovor sa klubom, a jeste, čim se iz kluba izašlo sa takvom informacijom. Ako nisi mentalno spreman, nisi, nemoj da dodjes, a ovako kada si najavljen, ostavljaš prostora za senzacionalne naslove na portalima i ispada da ne poštuje klub i dovodis stručni štab u situaciju da menja plan pripreme meča.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zek je stigao al pitanje je da ki ce biti spreman za utakmicu… i mislim da ga ne treba ni forsirati

 

Valensija izgubila i oni realno nisu ni problem… dva najveca problema su Milano koji ima snage sve da dobije i Virtus koji nema snage da pobedi jos jednu…

 

realno mislim da i Baskonia tone…

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
1 hour ago, ChrisJudd said:

Nemamo mi veze sa Makabijem, ako dođemo do druge utakmice plej ina, igraćemo je u Bolonji.

 

Au jbt, koji previd, znači osvajamo.

Edited by fillam
  • Like 2
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, PatrickStar said:

Ma nema sta, Ledej je odnosom prema klubu, dresu zaslužio i još 14 dana i lud je svako ko bi mu zamerio

 

Evo ja sam lud. Dve nedelje u ovakvom momentu je baš previše.

 

Ok, ograđujem se da nisam siguran kakvi su njihovi zakoni i koliko dana kasnije bude sam čin sahrane, ali iz našeg ugla, definitivno previše sve ovo traje.

_______________

 

 

Inače, videćemo kako će to sve izgledati večeras. 

 

Na primer, zanima me da li ćemo igrati i ako hoćemo, kako će to izgledati, sa 2 centra, kada je Piters na 4. Čovek je bukvalno bek šuter, ne znam može li Bruno to da pokuša da isprati. Iako bi naravno bilo nekih drugih benefita.

 

Da mogu da biram, najradije bih video Ponitku na Pitersu.

Edited by realno *w
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Koliko sam razumeo, otac mu je bio vojno lice, pa se odužila organizacija sahrane i propratnih procedura, pa je potom otkazan/pomeren let.

Svakako je u pitanju baš nezgodan trenutak iz takmičarskog ugla, ali šta je tu je. Možda je u nekoj privatnoj komunikaciji tražio koji dan više, što bi meni bilo okej, koliko god da nam je sada potreban na terenu. Ne bih se pošto poto pozivao na profesionalnost i obaveze, ipak je svojim pristupom, raspoloživosti i karakterom zaslužio da se malo sabere nakon tragedije. Klub mora da nađe razumevanja za nekog takvog, koliko god da je potreban na poslu.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...