Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

25 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Pređe mi sad crna mačka ispred auta, pas joj nanu greba…

 

Jesi li proverio da nije u pitanju mačak?

 

Oduvek sam čuo da crna mačka donosi nesreću. Mačkove niko ne pominje. 50% šanse da te omašilo ovaj put :whistling:

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Pređe mi sad crna mačka ispred auta, pas joj nanu greba…

 

Mojoj kevi su dve crne mačke prešle put kad je krenula da se porodi. Relax :classic_smile: donosi ti sreću.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTime said:

 

Mojoj kevi su dve crne mačke prešle put kad je krenula da se porodi. Relax :classic_smile: donosi ti sreću.

 

To su dve crne mačke, al ne valja kad je jedna.

 

Son of a gun, očigledno da se nisi vratio par koraka unazad, vidi ako možeš u blizini da nađeš svetu vodicu da se malo poprskaš. Baksuzu jedan, nađi to što pre inače izgubi Partizan.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Previše bi bilo da se i ovo izgubilo. Većim delom ste odigrali jednu merak utakmicu. Mnogo dobrih stvari. Odličan Ponitka, Doužer je u odbrani uništio KMM-a, Kaminski, Kaboklo, dobro ste i branili njjihov šut za 3, uglavnom su imali teške šuteve...Bravo, čestitke! 

Edited by Volter
  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Pobeda se pise. Moglo je i trebalo je da bude reseno mnogo ranije, al 2 boda su 2 boda.

 

Prekosutra Real. Nadam se da je ostalo energije i da mogu ponoviti slicnu borbu kao i veceras.

Link to comment
Share on other sites

Bolja igra nego rezultat, valjda je to u ovoj situaciji dobra stvar.

 

Nevjerovatne gluposti smo u stanju da napravimo, i ja se svaki put iznova iznenadim koji je to nivo.

 

Večeras samo 9TO, a od toga je minimum 5 bilo potpuno suludo 🤯

 

Ajmo dalje!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ja imam crnu macku vec 6 godina, pa ako mi nekim slucajem donosi nesrecu, ja sam izgleda jako srecan zbog toga 😇

 

In other news, tornjevi blizanci napokon, Panteru neko mozak iskljucio preko wifi aplikacije, a brat Nanula odlucio da je ova od onih sto mu se bas i ne igraju.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...