Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

'Bem li ga, možda je do mene, ali meni je ovo odlična situacija za lob pas. Često je ovo i prolazilo tokom sezone gde je Kaminski odlično reagovao. Al verovatno trenutak utakmice, pritisak a i to da mora Panter rešavati, je presudilo kod Doužera.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, pilif88 said:

To što je Željko rekao ne znači da je tako i bilo. Poprilično mirno je stajao pored aut linije za nekog ko je vikao

 

6 minutes ago, NMX said:

Gledam sad snimak, nema sumnje da je Žoc ne govorio nego urlao na Pantera da pravi faul. Kada je došlo do switcha, tu je već digo ruke

 

image.png.99b25ee1a56cc43ea4d60c5e97060692.png

 

 

 

Šta misliš @pilif88, šta se Žoc ovde dere? Kevineeeeee, Kevineeeee, jao ne radiš ono što ti kažeeeem

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 13
Link to comment
Share on other sites

Just now, John Terry said:

 

 

Šta misliš @pilif88, šta se Žoc ovde dere? Kevineeeeee, Kevineeeee, jao ne radiš ono što ti kažeeeem

 

 

 

Pokazuje mu rukom ka Francisku. Sad, da li da pritisne odbranu (baš teško za poverovati) ili da napravi faul. Žoc bio više u stavu nego Panter. I posle par sekundi digo ruke 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NMX said:

 

Pokazuje mu rukom ka Francisku. Sad, da li da pritisne odbranu (baš teško za poverovati) ili da napravi faul. Žoc bio više u stavu nego Panter. I posle par sekundi digo ruke 

 

Sprdam se sa likom koji tvrdi da to što je Žoc rekao ne mora da bude tačno. Vidi kvot iznad tvog.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ajm bacim, ideju o neka 3 glavna igracka uzroka, sto ovo ne radi. po rastucem znacaju.

1. leday. prosla sezona mu je bila najbolja u karijeri. mozda i 30% iznad proseka. logicno, ocekujes neko vracanje u granice proseka. nelogicno, covek je na 50-60% ispod proseka. skoro pa non faktor. kad bi nekako mogao podnesem tristanovu pojavu na terenu, a da ne pozelim iskopam sebi oci, rekao bih da je in takav, imao konkretnije i korisnije minute na 4.

2. kaboklo. teorija - upgrejd lesora. atletska zver + meka ruka. praxa - cini mi se, da se njemu cini,  da bi on procvetao na 4 u paru sa nekim rudarom na 5, koi ce izvodi zemljane rade, dok bruno majstorise. mozda bi tako i bilo. na 5, njemu se ne gura, ne lakta, ne blokuje.. on bi da uziva u lepoti igre.

3. moj miljenik. pj. inteligentan decko, surov napadac, odlican odbranbeni... samo... ekipa igra bolje bez njega. ali kakoto, zastoto... zato sto, lep sam termin bacio ranije, pj igra pored ekipe, a ne sa ekipom. protiv makabija, decko ima seriju 15 poena. uzima loptu pod kosem, prevodi, dribla, daje kos. na pola te serije, ovi ostali cetvorica, pocinju da razmisljaju, dal uopste trce u napad, mogu i dostanu digraju odbranu. ovaj ce se vec tamo nekako snaci. a on, proslavlja koseve, udara se pesnicom po grudima, klima glavom publici... rez na semaforu je sve to vreme - 20. hvala mu sto me nasmeja, bio sam izludeo do tog momenta.  sinoc, treca cetvrtina, dajemo tezak kos, branimo napad, ide energija, prolaznik u klubu smit, stoji pored klupe i aplaudira. pored njega sedi pj, razmislja da li kad se zavrsi tekma, ode negde klopa il pravac cere gleda neki film. 

 

  • Like 13
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, mipivi said:

ajm bacim, ideju o neka 3 glavna igracka uzroka, sto ovo ne radi. po rastucem znacaju.

1. leday. prosla sezona mu je bila najbolja u karijeri. mozda i 30% iznad proseka. logicno, ocekujes neko vracanje u granice proseka. nelogicno, covek je na 50-60% ispod proseka. skoro pa non faktor. kad bi nekako mogao podnesem tristanovu pojavu na terenu, a da ne pozelim iskopam sebi oci, rekao bih da je in takav, imao konkretnije i korisnije minute na 4.

2. kaboklo. teorija - upgrejd lesora. atletska zver + meka ruka. praxa - cini mi se, da se njemu cini,  da bi on procvetao na 4 u paru sa nekim rudarom na 5, koi ce izvodi zemljane rade, dok bruno majstorise. mozda bi tako i bilo. na 5, njemu se ne gura, ne lakta, ne blokuje.. on bi da uziva u lepoti igre.

3. moj miljenik. pj. inteligentan decko, surov napadac, odlican odbranbeni... samo... ekipa igra bolje bez njega. ali kakoto, zastoto... zato sto, lep sam termin bacio ranije, pj igra pored ekipe, a ne sa ekipom. protiv makabija, decko ima seriju 15 poena. uzima loptu pod kosem, prevodi, dribla, daje kos. na pola te serije, ovi ostali cetvorica, pocinju da razmisljaju, dal uopste trce u napad, mogu i dostanu digraju odbranu. ovaj ce se vec tamo nekako snaci. a on, proslavlja koseve, udara se pesnicom po grudima, klima glavom publici... rez na semaforu je sve to vreme - 20. hvala mu sto me nasmeja, bio sam izludeo do tog momenta.  sinoc, treca cetvrtina, dajemo tezak kos, branimo napad, ide energija, prolaznik u klubu smit, stoji pored klupe i aplaudira. pored njega sedi pj, razmislja da li kad se zavrsi tekma, ode negde klopa il pravac cere gleda neki film. 

 

Jos da bacis znakove interpunkcije na prava mesta i Bog da nas vidi.

:thumbsup:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Нека остане овакав, уникатан.

 

Има их што поштују граматику, а ништа не кажу

 

Процентуално, много је садржајнија уписима ваша тема

Edited by Big Ticket
  • Like 14
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bad said:

Loš ugao za pas, ovde bi lopta morala da ide Ledeju pa onda Kaminskom. Pitanje da li je bilo toliko vremena, jer bi Frenk imao loptu dole na 5 sec do kraja napada.

Cini mi se da je ovde i Luca odigrao dobru odbranu da Ledej ne primi loptu. Lob pas bi svakako bio rizik.

Link to comment
Share on other sites

woah, sreca pa nisam stigao sinoc da gledam ni da pogledam rezultat, bukvalno sam jutros procitao i pogledao malo.

Jbg, mislim da je u srpskom sportu uvek veliki pritisak i jinx kad se ocekuju rezultati, i verovatno su ga do sada samo vaterpolisti prevazisli.

 

Ove godine i Partizan i Zvezda ulupali nikad vece pare, najavili velike stvari, ocekivanja porasla... Tad znas da nema nista od toga... pogotovo u kosarci. Uglavnom kad smo sa nekim hajpom isli na prvenstva, uvek je bila pushiona... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

nemam ti ja vremena volje i zelje, se mlatim statistikom, uglavnom se zadrzavam na ocnim zapazanjima, za hobi razbibrigu, koja mi doduse dzigericu izede :) , dovoljno.

al sad, rekoh, ae ne budi lenj, pogledaj nekih 10-ak boxscoreva, +\- statistiku pj i ognjena jaramaza. mozda ti kaze, da si vo i malopre ispo bas glup u drustvu :) 

sinoc pj -12, ogi +13. u tih 10-ak utakmica, jednu je pj bolji, 6-7x ogi. ostale... ogi je bio na poziciji 13. prase igraca :) 

pomenem sinoc ortaku, bivsi amater basketas, al onaj zonas :) da se kao pj-u nudi ugovor na 2. kaze on, nema sanse, covek se pokazao, ide on nazad u nba. rekoh, srecan mu x. a ti da nesto znas o basketu izabro bi pravi klub da navijas, umesto you know who. :) 

aj. do kupa dovoljno. 

a sto ce tu da se ispizdi... :) 

p.s. zaboravih, ta tekma vs maccabi. pj -10 (23p, 7sk, 3as), , ogi +30 :) 

Edited by mipivi
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pierre van hooijdonk said:

1. Ušao na teren da se dere

2. Hiljade navijača zna da treba faul

3. Istorijat nepravljenja faulova kada je rečeno da se pravi faul

4. Žoc kaže rekao sam faul

 

A da li ste baš baš ono 100% sigurni da je stvarno Željko rekao da se pravi faul? Idolopoklonici.

S kim se svadjas?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, СтелаРоса said:

Svaka cast, pogotovo sto je lik iz "kopa". 

Da je srece pa da 'kop' ovog dozivotno izbaci iz dvorana. Ali poznavajuci nase huligane, ovaj ce i pohvalu da dobije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Kiflice said:

Postoji li nacin, da neko od vas strucnjaka za statistiku, izvuce podatak % Panterovih suteva iz desnog i levog driblinga? Utisak je da je razlika bas drasticna. 

 

Možda @Guru može da pomogne?

 

28 minutes ago, božija noga said:

 

 

 

Jebote, pa mi imamo novi sajt?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...