Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Iskreno,nekako me uteše vaši porazi.Ne zbog toga što vas mrzim ili želim nešto zlo,nego uteha čisto košarkaška.

Za nas znamo ko selektira ove frankeštaj od rostera,koji ima kvalitet taman za 12 mesto i ispod.

Ali vaš kvalitet sabran sa znanjem na klupi zaslužuje i mora da bude ne iznad 11 mesta nego i iznad 8.

Ali način na koji pada ekipa KKP,kako gubi fokus,koncentraciju i gubi utakmice u zadnjim minutima je za psihološko posmatranje i izučavanje.

Edited by Zadnji vezni
  • Like 4
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ovaj Kaboklo vam je problem. Nemojte da me lose shvatite ali lik jos nije naucio da se sacuva brzih faulova.Pa vam to pravi jak problem pri rotaciji na centru.

A kad bi birao da vam bude startni centar i onaj od koga zavisi je Kaminski(kao sto ne bi voleo da je Stimac kod nas).

Jednostavno mnogo je lakse napasti reket kad je on u njemu i to vam je problem.

Ono kad je Zoc posegao sa Koprivicom...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tvrdoglavost je mnogo zajebana stvar. Samo odmoran igrac moze biti dobar igrac. Celo drugo poluvreme isti igraci igraju. Aman odmori nekoga...Odmori ga minut. 

Svak na svetu vidi da je Pj preumoran, da pravi greske zbog umora. I Zeljko ga tvrdoglavo drzi u igri. Aleksa takodje, umor,umor, umor. 

Nastavi da treniras, smanji tvrdoglavost, povecaj rotaciju. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Da smo bili realni na pocetku i gledali kao veliki uspeh da se borimo za top 10, ovo bi nam svima lakse palo 😄 

Al bojim se da se necemo usreciti ni  sa tako bolno malom ambicijom, na kraju ce nas Armani i jos po neko prestici. Eto Bajern ima priliku, ako nas dobije sledece kolo. 

Link to comment
Share on other sites

Ljudi se raspali bili, kratka rotacija, opterećenost faulovima, bacaju lopte u bunar, sve što treba da radiš je da preneseš loptu i da čekaš da ih dokusuriš u penal završnici.

Mi gubimo dvije lopte, ostavljamo Balšu na Kordinijeu bez pomoći, gubimo loptu u napadu, primamo trojku preko Alena, pa traljav napad, ne pravimo faul na vrijeme pa gubimo ponovo loptu na uvođenju.

Ovako kad se pogleda, šta nam jedino preostaje?

giphy.gif

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Angola said:

Tvrdoglavost je mnogo zajebana stvar. Samo odmoran igrac moze biti dobar igrac. Celo drugo poluvreme isti igraci igraju. Aman odmori nekoga...Odmori ga minut. 

Svak na svetu vidi da je Pj preumoran, da pravi greske zbog umora. I Zeljko ga tvrdoglavo drzi u igri. Aleksa takodje, umor,umor, umor. 

Nastavi da treniras, smanji tvrdoglavost, povecaj rotaciju. 

 


pa pokusao he da iu odmori u monaku u 4/4 ovde je bio haos zvog toga…

 

ja sad razmisljam kako je njemu coveku, znam da mu nije lako, sigurno vidi ovde sto i mi vidimo, ali da gubi ovako utakmice, ovo je bila najbolja prilika za brejk i prikljucak…

 

al ne ide pa ne ide… tesko mi mozemo bilo sta napraviti ove sezone, prosto kasno je… i dovodili i doselekciju imali i nista se nije promenilo

Link to comment
Share on other sites

Just now, ScepanScekicSto said:


pa pokusao he da iu odmori u monaku u 4/4 ovde je bio haos zvog toga…

 

ja sad razmisljam kako je njemu coveku, znam da mu nije lako, sigurno vidi ovde sto i mi vidimo, ali da gubi ovako utakmice, ovo je bila najbolja prilika za brejk i prikljucak…

 

al ne ide pa ne ide… tesko mi mozemo bilo sta napraviti ove sezone, prosto kasno je… i dovodili i doselekciju imali i nista se nije promenilo

Skroz ih pogresno odmara. Sve odjednom u isto vreme ih odmara. Mogao je Aleksu da zameni Smit. Minut, dva, znacilo bi. Mogao je i Leday da igra. Izgubili smo samo zbog premalo odmora za ove igrace koji su igrali celo drugo poll. 

Link to comment
Share on other sites

Moguce, ne sporim…

 

ali ovo sto dozivljam ja od KK Partizan… ne znam koji ce meni to kurac u zivotu pored svega… pritisak mi je miloon, necu zaspati do ko zna kad, a sve govorim sebi nemoj da se nerviras, to je samo sport

 

moze lobotomija jedna???

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Žoc će savršeno voditi ovaj Partizan, verovatno i do desete titule u EL, kad bude imao i drugu petorku kao sto mu je sadašnja prva.

Do tada će cediti prvu petorku i nastaviti da gubi utakmice u četvrtoj četvrtini kad mu prva petorka crkne.

Strašan je trener ali njegove ambicije nisu u skladu sa kvalitetom igrača koji ima.

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Koliko god da sam se nervirao i pizdeo, nemam srca da im prebacujem zbog grešaka kojima smo izgubili meč. Na naš osnovni problem je Don Duško ukazao iznad - mi nemamo centra i zato improvizujemo i soliramo preko svake mere, a to ne prolazi kad dođe do tvrdog.

 

Takođe, mislim da imamo sistemski problem sa izvođenjem lopte i to je primetno već duže vreme. Naravno da je taj problem eskalirao onda kad nam je najviše bila potrebna sigurnost, uvek je tako.

 

Da probamo u Areni da se pobijemo za 7/8. mesto pa šta bude.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Teško je večeras, tužno je pogledati i tabelu. Četvrta prosuta potencijalna pobeda u gostima, ali smo bar toliko izvukli na mišiće kući. I dalje mislim da je 19-15 itekako realno čak i da nastavimo ovako toplo-hladno, što bi bilo verovatno dovoljno bar za 8. mesto.

Edited by ChrisJudd
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Proslu utakmicu se bunite sto je odmarao igrace u 4/4, sad se bunite sto nije. Tesko je ugoditi navijacima Partizana.
Presudila je trojka danca preko Smajlija. Odigrao je tu dobru odbranu, ali bas tezak user. To je bilo za egal, ali im je dalo dodatno samopouzdanje.
Sudjenje je bilo malo vise nego domacinsko. Ovaj Cordinier je zaluzio 3 tehnicke, sto zbog flopinga, sto zbog komentarisanja.
Mislim da je top6 ovim porazom nedostizan. Ali treba se boriti pa sta bude. Plej in je takodje uspeh, ali olaksali bi situaciju sa eventualnim 7. ili 8. mestom.


Sent from my RMX3301 using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ko misli da kuci lagano dobijamo Bajern sa Lasom na klupi, gde onaJ Edwards nije mogao vola da ubode juce, a protiv nas ce se otcepiti, o Efesu sa Larkinom da ne govorim…

 

ova utakmixa je trebala da bude prelomna u glavama igracs, tri vezana poraza imamo, bas ce biti protiv Bajerna napeto

Link to comment
Share on other sites

Užasno težak poraz, pre svega zbog načina na koji smo predali pobedu. 
 

Malo se zaboravlja i zasluga Virtusa, baš su nas stisli opasno i pogodili vrlo težak ključni šut. 

 

Nema mnogo vremena, ali biće nešto više odmora narednih nedelja, da dobijemo Bajern sledeće nedelje pa posle tri nedelje pauze da dočekamo Efes. Očekujem dosta svežiji i koncentrisaniji pristup tada, pitanje je za šta će to biti dovoljno, ali verujem da hoće za jednu lepu završnu seriju i zamajac pred ključne bitke. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nekako sam naučio vremenom da se prebacim u mod bez nerviranja. A kad nisam u stanju onda prebacim kanal ili izadjem. To savetujem kolegama koji se nerviraju.

Elem Barkley je dobro rekao gore neke stvari koje su ogoljene u ovoj utakmici.

U tom smislu Koprivica je i odigrao odlično možda najbolju Evroligasku utakmicu.

Samo da se nekako dovucemo do plej offa i to bi bilo ok.

Ekipi treba vremena a i Žocu čini mi se. 

Sad već polako curi ali borba tek predstoji...

Edited by odupri se ludilu
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/31/2024 at 4:20 PM, Magia said:



Ja mislim da u ove 3 utakmice necemo dobiti nikakav odgovor koja strana ce prevagnuti jer ocekujem 1 lagan poraz, 1 tesan poraz i pobedu u Areni.

 

On 2/1/2024 at 3:14 PM, Magia said:

 

1 lagan poraz ✔️

 

Ozbiljan hrkljus i tesan poraz u neizvesnoj zavrsnici u Bolonji loading...

 

1 tesan poraz ✔️

 

Moram priznati i ako sam pogodio sta ce biti da me ovaj poraz bas onako zaboleo. Iako je naravno navijacki da se iznose sada neke velike tvrdnje, jako male sitnice su odlucile ovu utakmicu, a mi bi sa pobedom ne samo bili blizu top 6 nego i bili jedina ekipa koja ih je pobedila u Bolonji nakon prvog kola. Ipak, onolike gluposti stvarno bole, 2 puta nam prodaju foru pri ubacivanju, gde je samo 1.5 sekunda napada ostala i to je jednom bilo 2+1. 2 izgubljene pri nasim ubacivanjima, jedna izgubljena Doziera kad su ga udvojili. 

Zeljko je odlicno rotirao, jedina zamerka ide sto na kraju nismo vise igrali na Nanelija koji je bio u zoni u 4oj. 

Mislim da su ovi rezervni igraci pokazali sebi da mogu da budu korisni i nadam se da ce se to videti u narednim utakmicama.

Sledi jos jedno kolo EL pa prekopotrebna pauza, gde ce se nadam se stvari iskristalisati i gde cemo pokusati da pojurimo top 8. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

a, jbmliga. meni ovaj virtus i dalje tesko govno ekipa. moracu stvarno pogledam njihove tekme u PO da vidim, dal je moguce da toliko gresim. za sada su me fino demantovali. (bez zabune, stoim, cvrsto kao klisurina da su govno, respektivno, u odnosu na druge ekipe).

sto se njihovih protivnika tice... ae skinemo rukavice. nesto sto, kao ljubitelj sporta, volis da mrzis. skupo, nakalemljeno, nabildovano, lose vodjeno, lose energie,lose price... ruzno. 

I`m done. not gonna hate.  stoe steta. jer kako zene kazu: mogu te volem, mogu te mrzim, ne zelis da sam ravnodusna. momci su se izborili za moju ravnodusnost. 

pozz. pricacemo na nekim drugim sporckim temama. fkp tek pocinje :) 



 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...