Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Ajde ljudi dosta vise sa tim to su horde prvorodjenog. Jesu, stoji, ali i ovi iz naseg tabora nista manje, sta vise, njima je dodelio prljavije i odvratnije poslove. Dok taj olos ne bude svi do jednog u inistitucijama, nema boljitka. Valjda sam zato i pobeogao iz zemlje pod stare dane, jer se to nece desiti

  • Like 9
  • Thanks 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8dq9ih.jpg
Od Rade sam mogao da ocekujem i sledece pitanje: "Zeljko, da li vas pogadja ovakav docek Trinkijerija? Da li vas to cini ljubomornim?"🫣
Generalno, smatram da domaci novinari koji prisustvuju konferencijama postavljaju glupa pitanja. I hvala bogu da je nestao onaj Rajko, lik je doktor za to.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, MC Thunder 2 said:

Te horde ološa (na obe strane) nije stvorio nikakav psiho u zadnjih 12 godina. Kao ni bilo kojeg bota. On je samo izvukao na povrsinu njihovu pravu narav.

Ne bih se složio. Za stvaranje značajnog dela njih je i on odgovoran. Najveći deo ima manje od 25. godina, što znači da većinski deo razvoja im prolazi u okruženju koje Vučić kreira, a znamo kakvo je. Dodaj na to zaštitu i unosne poslove pa nije ni čudo da dobijaju bahati osećaj svemoći. Nije se to samo izvuklo na površinu nego se i gradilo.

 

@Chaos Is Me

https://vreme.com/vesti/sacekusa-ispred-arene-hijene-napadaju-navijace-partizana-mup-cuti/

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Chaos Is Me said:

Nisam ispratio oko tih napada kretenčina, jel može neko detaljnije šta se desilo? 

 

 

Huligani su napali decu, devojke i druge simpatizere blizu Ponca...

 

Nekoliko osoba je povredjeno, dok Partizan ce krivicno goniti tu marvu koja je izazvala nerede.

 

Neko je izvadio sekiru iz auta zbog samoodbrane, nzm da li je posle krenuo da je koristi ili samo da zaplasi ,,velike Srbe".

 

Sve u svemu u kaseti ja od sad nosim sredstvo samoodbrane, revolt se vise recima u ovoj zemlji ne brani.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

I onda povedi decu na utakmicu
Pa možda im je cilj da smanje posetu kkPu, te zastraše upravo nas sa decom.
Al pošto je već sutra derbi, moguće da će efekat biti upravo suprotan, jer će se mnogi plašiti odmazde.
U svakom slučaju, apelujem na huligane crno bele boje, da se ne zajebavaju i da budu u krevetu sutra oko 21:00
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Luchifer89 said:

Pa možda im je cilj da smanje posetu kkPu, te zastraše upravo nas sa decom.
Al pošto je već sutra derbi, moguće da će efekat biti upravo suprotan, jer će se mnogi plašiti odmazde.
U svakom slučaju, apelujem na huligane crno bele boje, da se ne zajebavaju i da budu u krevetu sutra oko 21:00

Teorije zavere u svemu. Onda su mozda i Grobari hteli da smanje posetu na utakmicama FKCZ kada su presreli Zvezdase posle utakmice sa Jang Bojsom. Najebali su tada ljudi koji nisu u navijackim grupama, pa cak i koji ni nisu bili na utakmici. Ovakve stvari se desavaju odavno, nista novo. Svakako za osudu koja god strana da je u pitanju, ali su mi neverovatne teorije zavere.

Edited by СтелаРоса
Link to comment
Share on other sites

Teorije zavere u svemu. Onda su mozda i Grobari hteli da smanje posetu na utakmicama FKCZ kada su presreli Zvezdase posle utakmice sa Jang Bojsom. Najebali su tada ljudi koji nisu u navijackim grupama, pa cak i koji ni nisu bili na utakmici. Ovakve stvari se desavaju odavno, nista novo. Svakako za osudu koja god strana da je u pitanju, ali su mi neverovatne teorije zavere.
Znači, normalna pojava, a mi paranoišemo - jel tako komšija?
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Svaki pokušaj relativizacije sinoćnjeg napada na ljude je za svaku osudu. Činjenica je da govana ima na mnogim mestima, kao što je i činjenica da publiku KK Partizan isto smeće napada već treći, četvrti put otkako igramo EL u Areni, bilo tako što buše gume kada vide da nisu BG tablice oko Arene na parkiranim automobilima tokom utakmice, bilo motkama kada ljudi idu u Pončo na pljeku. Inače je publika na KK Partizan utakmicama 90% sačinjena od ljudi koji nisu ni vatreni navijači a kamoli deo nekakvih navijačkih grupa ili oni koji vole da se mlate motkama. 

  • Like 12
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Luchifer89 said:
29 minutes ago, СтелаРоса said:
Teorije zavere u svemu. Onda su mozda i Grobari hteli da smanje posetu na utakmicama FKCZ kada su presreli Zvezdase posle utakmice sa Jang Bojsom. Najebali su tada ljudi koji nisu u navijackim grupama, pa cak i koji ni nisu bili na utakmici. Ovakve stvari se desavaju odavno, nista novo. Svakako za osudu koja god strana da je u pitanju, ali su mi neverovatne teorije zavere.

Znači, normalna pojava, a mi paranoišemo - jel tako komšija?

Ne, i treba da se prica, i treba da se osudjuje. Samo mi je smesno kako se u svemu nadje neka pozadina, kao konkretno da je nekome zasmetao broj navijaca na utakmicama KKP. Desavaju se ovakve stvari jer su navijacke grupe odraz rugla i agresije, i ranije je ovoga bilo.

Link to comment
Share on other sites

Ne, i treba da se prica, i treba da se osudjuje. Samo mi je smesno kako se u svemu nadje neka pozadina, kao konkretno da je nekome zasmetao broj navijaca na utakmicama KKP. Desavaju se ovakve stvari jer su navijacke grupe odraz rugla i agresije, i ranije je ovoga bilo.
Hoćeš se osećati sigurno sutra na putu do kola nakon utakmice, pogotovo ako pobedite?
Link to comment
Share on other sites

Just now, Luchifer89 said:

Apsolutno sve veze ima.
Ljudi neće dolaziti, jer će se bojati sranja nakon tekme

Ok, ali ti si kao cilj napada naveo smanjenje broja ljudi na utakmicama. Da li zaista verujes u to? Meni je mnogo realnije da se ovakve stvari desavaju jer su ti ljudi stoka i jer im je cilj otvoriti nekome glavu, kao i u svim okrsajima do sada.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, pierre van hooijdonk said:

Svaki pokušaj relativizacije sinoćnjeg napada na ljude je za svaku osudu. Činjenica je da govana ima na mnogim mestima, kao što je i činjenica da publiku KK Partizan isto smeće napada već treći, četvrti put otkako igramo EL u Areni, bilo tako što buše gume kada vide da nisu BG tablice oko Arene na parkiranim automobilima tokom utakmice, bilo motkama kada ljudi idu u Pončo na pljeku. Inače je publika na KK Partizan utakmicama 90% sačinjena od ljudi koji nisu ni vatreni navijači a kamoli deo nekakvih navijačkih grupa ili oni koji vole da se mlate motkama. 

Od a do š sve potpsujem, plus taj deo oko Arene je zvezdin kraj i mora postojati jaca zastita policije, druga i njegove burazere su napali protiv Makabija pre godinu dana...

 

A naravno da im je cilj da odalje navijace na sve nacine, to udbas koji je 50 godina u košarci i rezira.

 

Necija majka ce oplakati ako ova drzava ne reaguje.

12 minutes ago, Luchifer89 said:

Hoćeš se osećati sigurno sutra na putu do kola nakon utakmice, pogotovo ako pobedite?

Njima nece biti problema, jer je to Zvezdin kraj.

 

 

Naravno i ne treba biti.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

 
JNA asovce cuda cini. a pravdas se da ti je u kolima zbog snega i blata. :classic_biggrin:
 
153928408

Ladno nosim ovo ašovče u gepeku godinama, nisam nikad pomislio da može da ima i drugačiju namjenu. [emoji16]

Inače, na ovo nešto utakmica što sam bio vidio sam da murije ima svuda okolo kao da je slet za Dan mladosti, tako da mi je teško da povjerujem da ih slučajno nije bilo baš tu baš tada, ne vjerujem u slučajnosti, to je sve.
  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, СтелаРоса said:

Ok, ali ti si kao cilj napada naveo smanjenje broja ljudi na utakmicama. Da li zaista verujes u to? Meni je mnogo realnije da se ovakve stvari desavaju jer su ti ljudi stoka i jer im je cilj otvoriti nekome glavu, kao i u svim okrsajima do sada.

 

Ti si suštinski u pravu sa tim delom da su stoka i da nema prevelikog predumišljaja, međutim navijači Partizana se svako malo podsete da su trn u oku ljudima, bilo zbog toga šta pevaju na utakmicama, bilo zbog toga što ih je... mnogo, pa se fabrikuju brojevi, umanjuju titule šampiona i po starom dobrom receptu pujda na nacionalnim frekvencijama. Da li se slažemo da takvi opasni narativi pospešuju šanse za ovakve događaje? I da li se slažemo da je veća šansa da dođe do incidenata ako svake nedelje 20k ljudi slavi u Areni okruženoj 21. 23. i 30. blokom? 

 

1 minute ago, Son_of_a_gun said:

Ladno nosim ovo ašovče u gepeku godinama, nisam nikad pomislio da može da ima i drugačiju namjenu. emoji16.png

 

Pazi sledeći put ako te snime iz autobusa kidare iz Makedonije, krstiće te u huligancija jednakog ovima od sinoć.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...