Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

3 minutes ago, Patriota iz kauca said:

Prva petorka koja može dobiti svakoga, druga petorka koja ne može dobiti nikoga.

Muzi Zeljko nosioce.

Nije kraj, još će se ovaj tim raspasti.

Dobro brate, vidimo, sve ok. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Patriota iz kauca said:

Prva petorka koja može dobiti svakoga, druga petorka koja ne može dobiti nikoga.

Muzi Zeljko nosioce.

Nije kraj, još će se ovaj tim raspasti.


shvatili smo posle pedesetog upisa…

 

ovo je 150ti… 

 

jel ti lakse?

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

PJ nije Exum.

 

Bruno ipak nije Lesor.

 

Ponitka nije kosarkas (izgleda).

 

Ledej nije Ledej, ni pre povrede.

 

Jbg. Sledi grcevita borba za 10.mesto i revans Realu u plejofu 😐

4 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Moramo da pričamo o sudijskom kriterijumu na Punteru, generalno.

 

Ja ne mogu da verujem da klub nije zvanicno potegao to pitanje unutar EL. Ali dobro, ako oni nemaju zamerke...

Edited by MC Thunder 2
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bruno ne može da smisli poene ispod koša. Sve se svodi na p&pop kao da je neka skini lažna petica, a ne ovakva zver.

Još puno rada je pred njime, ali može biti baš dobar.

 

Za početak, mora da shvati da se u evropskoj košarci ne dozvoljava nikakva agresivnost visokog igrača nad bekom. Samo stav, samo lagano povlačenje i ruka gore, pa kako bude.

Ovako ukrade jednu loptu po utakmici na tu odbranu i dobije 3 lične.

 

Edited by uvrnuto
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, realno *w said:

 

Team Koprivica na pozajmicu u Spartak iz Subotice.

 

Ne zanosite se.

Ne zanosim se, jednostavno na uzorku od 10-15 minuta uz kontinuiranu minutazu ne vidim sta Kaminsky donosi protiv ozbiljnih ekipa dok Koprivica moze da zasmeta makar u odbrani. Od povratka Kaminskog, evidentan pad, uz sve povrede i nedace koje su nas zadesile. Dzaba njegov napadacki "asset" kada mi kompletno gubimo odbranu.  To sto on "donosi" post igru ove sezone nije vidjeno u Euroleague, najbitnije je sto nije enegretski kompatabilan sa onim sto bismo mi trebali da budemo u teoriji

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, nbtn said:

Ne zanosim se, jednostavno na uzorku od 10-15 minuta uz kontinuiranu minutazu ne vidim sta Kaminsky donosi protiv ozbiljnih ekipa dok Koprivica moze da zasmeta makar u odbrani. Od povratka Kaminskog, evidentan pad, uz sve povrede i nedace koje su nas zadesile. Dzaba njegov napadacki "asset" kada mi kompletno gubimo odbranu.  To sto on "donosi" post igru ove sezone nije vidjeno u Euroleague, najbitnije je sto nije enegretski kompatabilan sa onim sto bismo mi trebali da budemo u teoriji

 

Pa Balša na uzorku od 10-15 minuta u ABA ligi češće nanese štetu Partizanu, nego što uspe makad da održi ono što je neko napravio pre njega.

 

Od zadnjih 5 utakmica u ABA, 4 puta minus sa njime na terenu. Ali treba da očekujem da će to što ne može protiv Krke i Studentskog Centra, uraditi protiv Fenera i ostalih?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, realno *w said:

 

Pa Balša na uzorku od 10-15 minuta u ABA ligi češće nanese štetu Partizanu, nego što uspe makad da održi ono što je neko napravio pre njega.

 

Od zadnjih 5 utakmica u ABA, 4 puta minus sa njime na terenu. Ali treba da očekujem da će to što ne može protiv Krke i Studentskog Centra, uraditi protiv Fenera i ostalih?a

To je sve itekako jasno, cak i na eye test bez da se proveri statistika. Prosto, pre bih probao neku alternativu gde bih probao cak i sa Koprivicom protiv Papajanisa veceras nego sto bih ucestovao u ovoj agoniji sa Kaminskim. Kod Kaminskog statistika ne igra nikakvu ulogu, kako da se oseca covek kada mora da mu baci loptu pod 90% odgovarajucim uglom da bi on mozda primio loptu a tek treba da zavrsi akciju. 

Posebno je frustrirajuce sto se vidi da zna u top5 u Euroleague ali ko ce da se znoji i potrudi

Link to comment
Share on other sites

E kad se setim komentara od pre prosle nove godine, tamo neka sredina decembra, pre utakmice sa Efesom.[emoji1751] Neki su se tada usudili i da pisu kako je Obradovicu odavno prosao zenit, neki da ne moze bez 30 miliona, neki su cak i pisali kako treba da se uradi reset otkazom treneru.
Kaminski vs Koprovica je mrtva trka. Ali realno Kaminski je bolji sveukupno gledano. Ja bi razumeo da guras Balsu da skuplja minute i napreduje, ali to od njega nece da vidimo. Nema tu mesta za napredak. A Kaminski je promasaj, Zeljko to zna, ali nema sad nazad. Ne mozemo prisutiti sebi da placamo pored njega jos jednog igraca. Gura se s tim sto imamo. Verujem da je ideja sa Kaminskim bila da bi u napadu bio jako koristan, a da ce vremenom u odbrani napredovati.
Caboclo nema nikakvu ledjnu tehniku, nikakvu. To mora da se promeni. Ni Lesor nije bio bogzna kakav u tom segmentu kad je dosao pa je doveo na pristojan nivo.
I samo jos nesto...ca8f5d9cf38147a48ef67b3c1e29e7a9.jpg

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, ranzo said:

Jos jedna qrcina od igre jos jedno veliko nista od odbrane jos jedna zeljkova sramota... trebalo bi da smo do sada navikli al meni bas ne ide


uzmimo u obzir da je iskljucivo njegova zasluga sto igramo EL uopste od prosle godine, tako da zeljko doneo, zeljko izgubio

 

👀

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tek sad ostaje žal za dvomecom sa Realom jer je taj tim imao "ono nesto" što ovaj nazalost nema. Prevelika rupa na centru. Kompletiranjem tima verujem da ćemo se ugurati nekako u play in, što je po meni maksimum ove ekipe.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...