Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

On 12/20/2023 at 9:01 AM, Cooper said:

60%, 50%, 90%, 13.4 PPG, PIR 15.1

8e20d937540856c55c8ab4e3e9794bf4.gif

 

Ovaj čovek mi polako postaje omiljeni košarkaš. (Bogdane, izvini) Strašan lik, od prošle sezone pričam da vam je uz Ledaya (sa svim njegovim manama) najbitniji igrač, naročito energetski. 

 

Inače, možda i ranije od očekivanog ste ušli u strašnu formu. Sezona se okrenula dolaskom Kabokla, čovek sam podiže odbranu za bar 30%. U pitanju je centar koji je toliko pokretan i ima takav wingspan da u istom napadu protivnika uspe da izađe na šut za tri beku i vrati se u reket da nekog zalepi. To je ono što je pričao Chaos i sa čim se potpuno slažem, jebeš centra kog se nijedan bek ne boji u reketu, a pored njega polažu svakojaki ABA anonimusi (da, mislim na Kaminskog). Ono što Željko nastavlja da forsira je taj positionless offensive basketball, gde na terenu u svakom trenutku ima visoku, veoma atletičnu petorku u kojoj maltene svaki igrač može ponešto da iskreira. 

 

Poraz protiv Reala je bio realan (hehe) kad se sve uzme u obzir, s tim da mislim da nisu za toliko bolji koliko rezultat sugeriše.

 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Pogledah neke highlightse navodnog pojačanja. ( Ne potcenjujem coveka, samo je navodno dok se ne potvrdi ) 

 

Mi ćemo biti jedini tim bez privatnika/carinika u Evropi ( ovo sto Panter sada igra je previše timski za moj ukus)

 

Hvala Bogu pa bar nismo doveli nekog pass first pleja ili tako neki recidiv osamdesetih.

Edited by longbowman
Link to comment
Share on other sites

Vi ste rutinirali Žalgiris u gostima, taj isti Žalgiris zatim igra utakmice na jednu loptu sa Fenerom i Barsom, dobili ste Valensiju u gostima, a ta ista Valensija pre toga dobije Olimpijakos na gostovanju, a posle vas i Virtus na svom terenu. Ovo dovoljno govori da imate odličan tim. Uživajte.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, longbowman said:

Pogledah neke highlightse navodnog pojačanja. ( Ne potcenjujem coveka, samo je navodno dok se ne potvrdi ) 

 

Mi ćemo biti jedini tim bez privatnika/carinika u Evropi ( ovo sto Panter sada igra je previše timski za moj ukus)

 

Hvala Bogu pa bar nismo doveli nekog pass first pleja ili tako neki recidiv osamdesetih.

And all you want for Christmas is James 🙂

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...