Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

3 hours ago, longbowman said:

Mislim da za samog Jaramaza je bitno da se ne ophode ljudi prema njemu kao prema debilu. Okej, jasni su usponi i padovi, ali imam utisak da mu ljudi sada u želji za podrškom aplaudiraju kad uspešno prevede loptu.

 

Ne znam kako se on oseća, ali ja bih se loše osećao u toj situaciji.

 

Moje mišljenje je da njemu trebaju minuti u EL , to je jedini način za njegov povratak. Nadam se da ćemo odraditi pošten posao do momenta kada bi on mogao da uzme 10-15 min po meču bez da gutamo svi rivotrile i da nas protivničke ekipe ne kazne serijom 40-0

 

Ovo je baš niđe veze.

Dobije jači aplauz kad da koš, nagradi se dobra odbrana i to je to. Ovo što kažeš ne rade ni Drezgiću, a ne njemu.

 

Sa obzirom kako igra, ima više nego solidne minute u EL. 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jaramazu trenutna situacija u Partizanu može samo da šteti.

Ljudi ga vole, dobar je momak, još uvek se slika o njemu vezuje za Trinkijevu eru a ne ovu sada.

On ne može da isprati Željka, ostale igrače, ambicije i na kraju ni sam kvalitet EL.

Da sam na njegovom mestu, bio bih fer, digao bih ruke i prešao u neku Saragosu ili Cedevita Olimpiju, zadržao obraz i reputaciju koju ima kod grobara a otvorio mesto za dovođenje nekoga ko može kako bi se ambicije ostvarile.

Realnost je da on nastavi kao i do sada, uništi nas s vremena na vreme pa opet bude prikovan za klupu, krcka platu, počeće da mu se zviždi u jednom trenutku a onda će i mit o njemu iz Trinkijeve ere otići u zaborav.

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Patriota iz kauca said:

On ne može da isprati Željka, ostale igrače, ambicije i na kraju ni sam kvalitet EL.

Da sam na njegovom mestu, bio bih fer, digao bih ruke i prešao u neku Saragosu ili Cedevita Olimpiju, zadržao obraz i reputaciju koju ima kod grobara a otvorio mesto za dovođenje nekoga ko može kako bi se ambicije ostvarile.
 

 

činjenica je da ste ovih godina bogati milijunaši ali ne treba preterivati, jaramaz je, kada imate full sastav na raspolaganju, 10i ili 11i igrač. takve igrače, reprezentativce sa uže-šireg spiska srbije, imaju kao igrača na kraju klupe super moćne ekipe. ne znam ko bi tačno trebalo da bude dostojan takve uloge

  • Like 4
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

 
činjenica je da ste ovih godina bogati milijunaši ali ne treba preterivati, jaramaz je, kada imate full sastav na raspolaganju, 10i ili 11i igrač. takve igrače, reprezentativce sa uže-šireg spiska srbije, imaju kao igrača na kraju klupe super moćne ekipe. ne znam ko bi tačno trebalo da bude dostojan takve uloge

giphy.gif


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Valensija nas je prošle godine dobila dva puta u periodu kada još uvek nismo postali makina. Današnji Partizan je sigurno jači od onog koji je odigrao te dve utakmice. Ne mislim na igrački sastav nego na formu.

 

Zanimljiva je stvar što se sastaju najbolji napad i treća najgora odbrana protiv drugog najgoreg napada i druge najbolje odbrane. 

 

Spoiler

1*jX8qGZC3WOIm1LFvBNL5jA.png

 

Dobro, kapiraš šta hoću da kažem. Uglavnom, oni stvarno jesu u stanju da odigraju vrh odbranu, a iako nemaju neki fensi napad umeju da te ubace u mašinu i nekom kombinacijom tranzicije i brzih napada koje rešavaju u prvim sekundama da te ošašave na brzinu.

 

Osnovna stvar kojom su nas dobili prošle godine u Valensiji je dobra uigranost, kretnje i protok lopte u napadu. Jednostavno, nismo mogli da ih stignemo. Sada to ne bi trebalo da se desi. S druge strane, igramo sjajno u napadu i u ozbiljnom smo naletu i što se tiče forme i samopouzdanja. Tako da, gledajući sve faktore što se tiče igre, dajem nama malu prednost.

 

S druge strane, mi imamo ružan običaj da loše izgledamo i gubimo u Španiji. Osim plejofa protiv Reala, koji je ipak posebna priča, mi tamo redovno gubimo, bilo da su Real i Barsa ili ovaj drugi - treći ešalon Valensija, Baskonija, Huventud, Unikaha...

 

Pa šta znam, ne verujem da će biti mnogo boljih prilika od ove da bar malo promenimo taj običaj.

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Opet zanimacija sa kartama na gostovanju u Španiji, prethodne dve nedelje je maltene non-stop bilo soldout za tekmu sutra. Od jutros u skoro svim sektorima ima karata, nema puno, ali ima.

 

Kad smo već kod toga, jel zna neko gde će biti smešteni gostujući navijači sutra?

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, mfmilan said:

Opet zanimacija sa kartama na gostovanju u Španiji, prethodne dve nedelje je maltene non-stop bilo soldout za tekmu sutra. Od jutros u skoro svim sektorima ima karata, nema puno, ali ima.

 

Kad smo već kod toga, jel zna neko gde će biti smešteni gostujući navijači sutra?

Sektor 218

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...