Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

2 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Neshvatljivi bezobrazluci Tristana pozadi.

 

Ne, znaš šta je bezobrazluk? To je kad se 'vataš za muda, koja pritom ni nemaš, nešto se fol izležavaš jer si se kao nešto nabio, nakon čega Željko mora da te vadi napolje, da bi ubacio Zeka koji ore bez pauze već x sezona. 

 

Stvarno ga ne mogu organski. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo i mene iz Arenetm

 

Ozbiljno uživanje sinoć. Gospodja izrazila želju da ide, što se inače retko dešava, pa smo bili u kompletnom sastavu i baš je bilo dobro. 

 

Što se tekme tiče, slabiji početak, ali onda uđe Naneli, bum, doviđenja, što bi rekao Edin. Kakav igrač.

I koji je to nivo motivacie sa 33 godine, zakucava, hoće da išlupa obruč, lupa se po glavi slaveći što im je istekao napad, haos. Jbt onda se setim one krize prošle godine, kad je znao  da igra po 10 minuta bez šuta na koš.

 

Drugi utisak Bruno & PJ. Teško mi je u ovom trenutku da odredim njihov gornji limit, ali u svakom slučaju je ogroman. Doužer je lud, bukvalno bi mogao Žoc da ga pusti da celu četvrtinu samo igra 1 na 1 i da to bude dobro za KKP. 

 

Jaramaz i dalje u kanalu. Jesu ušla 2 šuta, ali gotovo sve ostalo užasno. Opet je imao 14 sekundi tapkanja u mestu i onda nemoguć šut.

Ima čovek neverovatnu podršku Žoca, saigrača, publike, ali za sada džaba sve.

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, realno *w said:

 

Jaramaz i dalje u kanalu. Jesu ušla 2 šuta, ali gotovo sve ostalo užasno. Opet je imao 14 sekundi tapkanja u mestu i onda nemoguć šut.

Ima čovek neverovatnu podršku Žoca, saigrača, publike, ali za sada džaba sve.

 

 

Don't stop believing... Crni ekran 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, realno *w said:

Ima čovek neverovatnu podršku Žoca, saigrača, publike, ali za sada džaba sve.

 

Željku nije problem da nekog odjavi. Ovde ne da ne odjavljuje, nego prilično veruje u pozitivan ishod. Jbm li ga, ko sam ja da kažem drugačije?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Mislim da za samog Jaramaza je bitno da se ne ophode ljudi prema njemu kao prema debilu. Okej, jasni su usponi i padovi, ali imam utisak da mu ljudi sada u želji za podrškom aplaudiraju kad uspešno prevede loptu.

 

Ne znam kako se on oseća, ali ja bih se loše osećao u toj situaciji.

 

Moje mišljenje je da njemu trebaju minuti u EL , to je jedini način za njegov povratak. Nadam se da ćemo odraditi pošten posao do momenta kada bi on mogao da uzme 10-15 min po meču bez da gutamo svi rivotrile i da nas protivničke ekipe ne kazne serijom 40-0

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mislim da za samog Jaramaza je bitno da se ne ophode ljudi prema njemu kao prema debilu. Okej, jasni su usponi i padovi, ali imam utisak da mu ljudi sada u želji za podrškom aplaudiraju kad uspešno prevede loptu.
 
Ne znam kako se on oseća, ali ja bih se loše osećao u toj situaciji.
 
Moje mišljenje je da njemu trebaju minuti u EL , to je jedini način za njegov povratak. Nadam se da ćemo odraditi pošten posao do momenta kada bi on mogao da uzme 10-15 min po meču bez da gutamo svi rivotrile i da nas protivničke ekipe ne kazne serijom 40-0

Moje mišljenje je da se njegovi minuti moraju dodatno limitirati.

Ljudi, glupo je sto to kažem ali mi smo proigrali kad se prvi koji ne doprinosi povredio - Trifunović i kad je Jaramaz sveden sa 17-18 minuta na 0-5 minuta.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...