Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

1 minute ago, realno *w said:

 

Ja mislim da je to rame problem i dalje. Druga stvar je igranje van svoje pozicije. I mislim da će to drugo biti veći problem u nastavku.

 

Na igranje van pozicije mislim. Ocigledno Zeljkov eksperiment, meni prilicno nejasan. Ali ono... Zeljko je Zeljko a ja sam ja

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ako Ponitka napravi put od otimaju mi loptu kao detetu do pozudanog pleja u najvaznijim mecevima, Zeljko je najbolji trener univerzuma, svih vremena.

 

In other news, kapiten nam je u kriminalo losoj formi, narocito suterskoj. Sto je valjda dobro, ako pratimo istoriju 💁

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, jedibojan said:

Na igranje van pozicije mislim. Ocigledno Zeljkov eksperiment, meni prilicno nejasan. Ali ono... Zeljko je Zeljko a ja sam ja

 

Svi su skontali Željkovu želju da on bude čak i primarni organizator igre povremeno i onda imaju drugačiji pristup prema njemu. Idu na pritisiak na loptu, najagresivniji mogući.

A snalaženje u tim situacijama je baš plejmejkerska stvar.

 

Druga stvar, čovek je jak na skoku, zna da se spusti na post, sve mu to oduzmemo kad igra na 8 metara od koša.

 

 

 

1 minute ago, greenenvy said:

Ruku na srce, kad Naneli ovako igra, i moze da eksperimentise ipak sa njim van pozicije 3.

 

Naneli je trenutno najbolji nas igrac. 6 asistencija veceras. 

 

Stoji sve, ali mora se priznati da smo mi danas došli do +20 razlike u momentima kada je imao 4 poena i 1 asistenciju.

 

Posle je on bio glavni faktor da se to ode na 30 i lagano privede kraju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Nisam ispratio, zašto Mića Berić nije u studiju, uz dužno poštovanje Vladi Dragutinoviću?


giphy.gif

Ne gledam na SK ali kao da sam negdje naletio na vijest da će Dragutinović zamjeniti Miću.

 

 

Misli se na čitavu sezonu.

Edited by Ne sam Safete
Link to comment
Share on other sites

Ponitka je ocigledno u doghouse svojevrsnom, nijesu se ni neki starosjedioci sadasnji naigrali kad su tek dosli tako da kapiram da je ovo onaj dio tranzicije "ovo je za tvoje dobro" pa ostaje da se vidi kako ce ovaj reagovati na to i kako ce se snaci.

Sto se utakmice tice, prilicno jednosmjerna ulica, od pocetka pritisak na loptu, neki trapovi kasnije na Nandu i Leeu koji ovi nijesu uspjevali da rjese, odatle bilo dosta poena iz tranzicije i tako se stvorila prednost. U 2 poluvrijeme se samo uvecavalo a ovi ni pokusali nijesu da se vrate no se samo obrnuli i cekali kraj. Asvel je bas tuzna ekipa, ne znam sto treba da se dogodi da malo zivota pokazu cak su i Nanda mrcenog u depresiju bacili za 2 kola tip sam na sutu baca neke centarsuteve i konstrukciju citavu promasuje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Neke crtice od veceras -saznanje koje su dobili Frenk, Ponitka i PJ ono kako ekipa vozi kad vozi- pa na kraju pozdrav sa navijacima u gde god igras ti...golubarniku-pa prekoputa neki ja sam decak iz vode imam trag pod levom miskom-Lovernj, nadalje duel njega i Koprive ako ima negdje ta fotka kacite braco, Smajli koji je vratio kilazu, Ledej kao neocekivana sila koja dolece niotkuda i zakucava, te cinjenica da KP je nepovredjen.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Arsenije Pesic said:

Balša ponovo najbolji centar defanzivno. Nije to neki epohalni uspeh s obzirom na konkurenciju ali dobro je znati da je ipak upotrebljiv i na EL nivou. Jer silk brothers će uvek biti u problemima s faulovima.

 

Anđuša dva puta pomalo prestrogo klupiran.

 

Balša je dobar u odbrani kada bek ide pravo na njega, ili kada se centar guzi 1 na 1. Sve ostalo je problem. 

 

Onaj njegov suludi help&recover kada skonta da bek može da se vrati na svog igrača, pa mu okrene leđa i trči na centra i sebe dovede u situaciju da 2-3 sekune nema predstavu gde je lopta, je potpuno neverovatna.

 

Mi jednostavno moramo dovesti još jednog viskog.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...