Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

5 minutes ago, DameTime said:

Drugo, ja stvarno nemam vremena da džedžim ispred Arene usred radnog vremena kako bih došla do par karata u tom neograničenom broju... 

 

Sta ti tesko, pa za sada ne moze bolje, a znacajan iskorak smo napravili s obzirom na to da smo u 2004. godini....oh wait.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MC Thunder 2 said:

Sta ti tesko, pa za sada ne moze bolje, a znacajan iskorak smo napravili s obzirom na to da smo u 2004. godini....oh wait.

 

Ti nisi svestan kojim smo sve opskurnim putevima i kanalima pokušale da dođemo do karata, tj. i dalje pokušavamo. Sada čekamo izbacivača sa nekog splava da nam javi može li da nabavi karte za Real (ako o5 ne uspem da kupim).

 

Sve to zato što nismo mogle da uzmemo online, iako ona ima sezonsku. 🤡

 

Na kraju mi je rekla: Brate, a da odeš ti do Arene i kupiš? Tehnički bih mogla, Arena mi je na 10ak minuta od posla, ali stvarno neću da se cimam ako živimo u 21. veku i imamo opciju kupovine online. Da je F4 pa i 'ajde, ovako - teško. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DameTime said:

 

Pa na sajtovima za online prodaju (kad rade, a obično ne rade) je broj karata vrlo ograničen. 😂 Drugo, ja stvarno nemam vremena da džedžim ispred Arene usred radnog vremena kako bih došla do par karata u tom neograničenom broju... 

Nisam siguran da te razumem ukoliko si iz Beograda. Prodajna mesta rade i do 20h uvece. Zasto je problem otici i kupiti kartu? Ukoliko nisi, onda te u potpunosti razumem. 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Barkley#34 said:

:lol_2:

 

Anđuša izgleda kao lik koji nikad nije smuvao ribu nakon što joj je poslao piće.

Kevin je onaj tip koji više brine o tome kako izgleda nego da li će zapravo da se dopadne devojci.

PJ je klasičan good guy. 

Leday je onaj za kog ti kaže da ne moraš da brineš - smuvaće 9 od 10 devojaka.

 

Klasičan boy bend 😂

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Barkley#34 said:

I to naročito one koje pričaju kako traže normalne i stabilne muškarce. :classic_biggrin:

 

spacer.png

 

Spoiler

Ja: Želim ozbiljnog, zrelog i stabilnog muškarca, muka mi je od onih sa razmišljanjem prosečnog srednjoškolca.

Isto ja: Svidi mi se lik koji je sve suprotno od toga i sa kojim je toksična veza zagarantovana.

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, MC Thunder 2 said:

Namestili su nam se rezultati ovog kola, opet (Baskonija, Valensija, Milano, Zvezda, mi odgurali Efes od sebe za 2 koraka).

 

Da li cemo to iskoristiti u sledecem kolu - hocemo falus.

 

Pa nije cilj samo da se bude u prvih 10, cilj je uci u 8 i nekako izbeci Real u PO (to sa 9. ili 10. mesta ne samo da nije moguce, nego je veoma tesko uci u PO preko gostujuceg terena neke jake evroligaske ekipe). Partizanu je jedino bitno sta rade Maccabi i Olympiacos, a oni su svoja gostovanja rutinski resili. Dakle, tesko da su se rezultati namestili kao sto se prica.

 

Barcelona, Virtus, Panathinaikos, Fenerbahce i Monaco svi imaju (ili ce imati) bolji medjusobni skor od Partizana i 3-4-5 pobeda vise. Njih je, uz Real, nemoguce stici. Kod ostalih ekipa stanje je sledece:

 

Olympiacos: Da, imaju trenutno +3, ali i gostuju Partizanu i u slucaju poraza imali bi losiji medjusobni skor. Partizanu treba minimum jos dva njihova poraza, a ako Partizan izgubi od Barcelone jos minimum tri. To bi znacilo Efes i Crvena zvezda u gostima + PAO ili Fener kod kuce.

 

Maccabi: Trenutno imaju +1 i bolji medjusobni skor. Ako Partizan izgubi od Barcelone, Maccabi bi morao da izgubi 3/4 svojih meceva - u BG im je raspored lagan (Zalgiris, ASVEL, Armani i Valencia), u gostima bi, dakle morali da izgubi od Crvene zvezde I Bayerna.

 

Baskonia: U slucaju da ih Partizan dobije na svom terenu, imao bi bolji medjusobni skor. Ako uzmemo da Baskonia gubi od Reala ili Virtusa, to znaci da Partizan sebi moze da dopusti poraz od Barce + jos jedan ako Baskonia izgubi oba gostovanja (tu Real moze da odigra relaksirano protiv sunarodnika i tako ih pogura u TOP 10).

 

Valencia: Uz poraz od Partizana u poslednjem kolu imali bi pobedu manje i losiji medjusobni skor. Valencia realno moze maksimum da dodje do nekih 16 pobeda i oni nisu nikakva pretnja. Samo ih je potrebno dobiti u direktnom duelu u poslednjem kolu.

 

Bayern: Imaju pobedu manje uz bolji medjusobni skor. Maksimum im je 4/4 kod kuce + Valencia u gostima, to je 17 pobeda. Tesko da su pretnja za plasman u TOP 10.

 

Armani: Imaju 2 pobede manje, ako dobiju Partizan to je pobeda manje i losiji medjusobni skor. Imaju uzasno tezak raspored i ako im se sve poslozi, mogu do nekih 17 pobeda, sto je nedovoljno da budu ispred Partizana na kraju.

 

Zalgiris, Efes i Crvenu zvezdu ne bih ni komentarisao, oni su svoju pricu sa doigravanjem ove sezone zavrsili.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, goldberg said:

 

Pa nije cilj samo da se bude u prvih 10, cilj je uci u 8 i nekako izbeci Real u PO (to sa 9. ili 10. mesta ne samo da nije moguce, nego je veoma tesko uci u PO preko gostujuceg terena neke jake evroligaske ekipe). Partizanu je jedino bitno sta rade Maccabi i Olympiacos, a oni su svoja gostovanja rutinski resili. Dakle, tesko da su se rezultati namestili kao sto se prica.

 

Barcelona, Virtus, Panathinaikos, Fenerbahce i Monaco svi imaju (ili ce imati) bolji medjusobni skor od Partizana i 3-4-5 pobeda vise. Njih je, uz Real, nemoguce stici. Kod ostalih ekipa stanje je sledece:

 

Olympiacos: Da, imaju trenutno +3, ali i gostuju Partizanu i u slucaju poraza imali bi losiji medjusobni skor. Partizanu treba minimum jos dva njihova poraza, a ako Partizan izgubi od Barcelone jos minimum tri. To bi znacilo Efes i Crvena zvezda u gostima + PAO ili Fener kod kuce.

 

Maccabi: Trenutno imaju +1 i bolji medjusobni skor. Ako Partizan izgubi od Barcelone, Maccabi bi morao da izgubi 3/4 svojih meceva - u BG im je raspored lagan (Zalgiris, ASVEL, Armani i Valencia), u gostima bi, dakle morali da izgubi od Crvene zvezde I Bayerna.

 

Baskonia: U slucaju da ih Partizan dobije na svom terenu, imao bi bolji medjusobni skor. Ako uzmemo da Baskonia gubi od Reala ili Virtusa, to znaci da Partizan sebi moze da dopusti poraz od Barce + jos jedan ako Baskonia izgubi oba gostovanja (tu Real moze da odigra relaksirano protiv sunarodnika i tako ih pogura u TOP 10).

 

Valencia: Uz poraz od Partizana u poslednjem kolu imali bi pobedu manje i losiji medjusobni skor. Valencia realno moze maksimum da dodje do nekih 16 pobeda i oni nisu nikakva pretnja. Samo ih je potrebno dobiti u direktnom duelu u poslednjem kolu.

 

Bayern: Imaju pobedu manje uz bolji medjusobni skor. Maksimum im je 4/4 kod kuce + Valencia u gostima, to je 17 pobeda. Tesko da su pretnja za plasman u TOP 10.

 

Armani: Imaju 2 pobede manje, ako dobiju Partizan to je pobeda manje i losiji medjusobni skor. Imaju uzasno tezak raspored i ako im se sve poslozi, mogu do nekih 17 pobeda, sto je nedovoljno da budu ispred Partizana na kraju.

 

Zalgiris, Efes i Crvenu zvezdu ne bih ni komentarisao, oni su svoju pricu sa doigravanjem ove sezone zavrsili.

Oly je otišao bice do kraja oni i iznad Virtusa, Makabi ce biti problem, nama tu treba neki krug od 3 ekipe( da udje tu Baskonija) da budemo tu mi najbolji, al to znaci da se Baskonija treba dobiti 10 15 razlike.

 

 

Virtus do kraja ce biti 7, mogu biti top rival za 8-og u plej inu, dok Pao ce biti drugi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, MC Thunder 2 said:

@goldberg

 

Cilj je BIO uci u 6. Postao nemoguc, pa je novi bio uci u 8. Prakticno nemoguc pa je sadasnji uci u 10. Ne vidim cemu tvoja iscrpna analiza za ono sto sto svi ovde znamo. Zar nije prosto laksi komon sens?

 

Zato sto i dalje postoji sansa da se udje u TOP8, sto drasticno povecava sanse da se ode na F4.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam umereni optimista, ali mislim da sanse nemamo da budemo u top6. Pet top ekipa se znaju - Real, Monako, PAO, Barsa i Fener. Za to 6. mesto mislim da ce Virtus i Olimpijakos da budu u igri do kraja, cak mozda i njihov medjusobni skor odluci u sledecem kolu (grcima treba +3). Tesko da cemo biti i u top 8 jer Makabi tu ima prednost (imaju lagan raspored), a i bolji su u medjusobnom duelu. Nama ce za 9. ili 10. mesto biti moranje da se dobiju Baskonija i poslednje tri utakmice. Za nesto vise treba ce nam i pobeda u Milanu i vrlo verovatno kuci Real. 

Iskreno, bio bi prezadovoljan da dobijemo sve kuci i Albu u gostima. To bi bio skor od 18 pobeda i ako nas malo ispostuju ostali rezultati mozda bi mogli do top8.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moze li se izvuci kolili nam je def rtg sa Koprivicom na terenu, a koliko bez njega? I to odvojeno po takmicenjima.

 

Koliko god da je blentav, nekako uvek dovoljno smeta oko obruca, plus skokovi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Alek The Great said:

Ja sam umereni optimista, ali mislim da sanse nemamo da budemo u top6. Pet top ekipa se znaju - Real, Monako, PAO, Barsa i Fener. Za to 6. mesto mislim da ce Virtus i Olimpijakos da budu u igri do kraja, cak mozda i njihov medjusobni skor odluci u sledecem kolu (grcima treba +3). Tesko da cemo biti i u top 8 jer Makabi tu ima prednost (imaju lagan raspored), a i bolji su u medjusobnom duelu. Nama ce za 9. ili 10. mesto biti moranje da se dobiju Baskonija i poslednje tri utakmice. Za nesto vise treba ce nam i pobeda u Milanu i vrlo verovatno kuci Real. 

Iskreno, bio bi prezadovoljan da dobijemo sve kuci i Albu u gostima. To bi bio skor od 18 pobeda i ako nas malo ispostuju ostali rezultati mozda bi mogli do top8.

 

Tesko da ce 18 pobeda biti dovoljno za TOP8.

 

Da bi se to desilo, treba ILI Virtus da izgubi sve do kraja ILI da Olympiacos dobije jos samo dva meca (imaju 4 kod kuce) ILI da Maccabi dobije 3/7 (a kao sto si sam rekao, imaju lak raspored).

 

Ovaj tim Partizana sigurno moze da izbaci bilo koju ekipu u PO osim Reala (to sto Real sad deluje pobedivo ne znaci nista, Partizan takodje izgleda pobedivo na pola meceva ABA lige). Partizan opet ima jedan od najboljih napada, na domacem terenu bas tesko gubi, a mozemo da zamislimo ludilo koje bi nastalo ako bi se vratili iz Barce/Atine/Monaca sa 1:1.

Link to comment
Share on other sites

Koliko je bio hendikep na nas juče? Ovako bez gledanja, zakleo bih se da je bio tu negde između 7 i 10 - ja sam stvarno čovek protivnik teoretičara zavere, ali nikada do sada, gledajući sa lica mesta, nisam imao takav utisak da se sudije svojski trude da pokriju taj minus, tj da obezbede da utakmica dođe u minus hendikep. 

 

Samu utakmicu ne vredi baš previše komentarisati, dok smo igrali pun gas i sa smislenim petorkama, ličilo je na sigurnih 12 do 15 razlike, čim se malo ušlo u uštedu energije i kombinovanje, došlo se do utakmice na jedan posed. Da bismo pobedili Milano potrebno je da mnogo bolje igramo

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Dzep said:

Koliko je bio hendikep na nas juče? Ovako bez gledanja, zakleo bih se da je bio tu negde između 7 i 10 - ja sam stvarno čovek protivnik teoretičara zavere, ali nikada do sada, gledajući sa lica mesta, nisam imao takav utisak da se sudije svojski trude da pokriju taj minus, tj da obezbede da utakmica dođe u minus hendikep. 

 

Samu utakmicu ne vredi baš previše komentarisati, dok smo igrali pun gas i sa smislenim petorkama, ličilo je na sigurnih 12 do 15 razlike, čim se malo ušlo u uštedu energije i kombinovanje, došlo se do utakmice na jedan posed. Da bismo pobedili Milano potrebno je da mnogo bolje igramo

Neverovatno je koliko dobro postavljaju te granice i za hendikep i za poene igraca. U velikom broju slucajeva krajnji rezultati budu bas blizu tih granica.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, СтелаРоса said:

Neverovatno je koliko dobro postavljaju te granice i za hendikep i za poene igraca. U velikom broju slucajeva krajnji rezultati budu bas blizu tih granica.

 

A NBG, algoritam ne maši baš previše, nemamo mi tu baš previše šansi protiv mašina 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...