Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

ko bude pravio gif od one rapsodie off skokova i zicera, nemo slucajno da isece andjinu trojku, kao tresnjicu za kraj napada. sastavni je deo.

aj i mi napaceni nesto smesno vidimo. a jeste bilo  :) 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Za početak   :Hail:  za Žoca koji je procenio da nam ne trebaju ni Panter, ni PJ. Odličan osećaj.

 

Drugi :Hail:  za Danila jebenog Anđušića, Smita, metiljavog Smajlija, Jaramaza, Balšu...  Pa momci može li vam se omaći neka dobra partija u ABA, kad je teško? Niko ne očekuje ne znam kakav kontinuitet, al eto da se otčepi neka teža utakmica tipa 15ak poena, 17-18 indeks, malo da se povuče ekipa?  Kakva gomila beskičmenjaka.

Edit: mada noćas i Bruno u istoj grupi.

 

Naneli najgori, ali ajde on, odigrao je xy dobrih tekmi, ima kredita.

 

Ponitka možda i jedini vredan pomena u pozitivnom smislu. Strašna borba, odbrana, skok, da je ušla trojka, baš dobra partija. Momak koji jednostavno zaslužuje da igra više i to je to.

 

 

Edited by realno *w
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, ScepanScekicSto said:

Ako preostalih 13 igraca bez PJa i Pantera ne mogu u sred Beograda da dobiju Split, onda raspustaj ekipu i goni sve u kurac

 

Ja sam davno rekao: Jaramaz, Danilo, Trifa, Smajli i Balša, uz 5 igrača sa klupe kao što ih ima Split, bi lagano ispali iz ABA lige. Ali lagano.

 

Posle se ljudi čude, a među njima i ja priznajem, što ne mogu nešto više u EL da urade.

 

 

Edited by realno *w
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, realno *w said:

Za početak   :Hail:  za Žoca koji je procenio da nam ne trebaju ni Panter, ni PJ. Odličan osećaj

Ja ne bih skidao ni Nanelija ni Ledeja. Pa nisu ostali grupa juniora, treba da igraju najmanje ravnopravno protiv svakog u ABA. 

 

18 minutes ago, mipivi said:

ko bude pravio gif od one rapsodie off skokova i zicera, nemo slucajno da isece andjinu trojku, kao tresnjicu za kraj napada. sastavni je deo.

aj i mi napaceni nesto smesno vidimo. a jeste bilo  🙂

Bilo bi glupo da je ušla, bolja je fora ovako.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, realno *w said:

 

Ja sam davno rekao: Jaramaz, Danilo, Trifa, Smajli i Balša, uz 5 igrača sa klupe kao što ih ima Split, bi lagano ispali iz ABA lige. Ali lagano.

 

Posle se ljudi čude, a među njima i ja priznajem, što ne mogu nešto više u EL da urade.

 

 


Da ali ti ovde imas Nanelia,ledeja, Kaminskog, Smita, Ponitku, Aleksu, koji sigurno nisi prosecni ABA igraci

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Barkley#34 said:

Ja ne bih skidao ni Nanelija ni Ledeja. Pa nisu ostali grupa juniora, treba da igraju najmanje ravnopravno protiv svakog u ABA. .

 

4 minutes ago, realno *w said:

 

Ja sam davno rekao: Jaramaz, Danilo, Trifa, Smajli i Balša, uz 5 igrača sa klupe kao što ih ima Split, bi lagano ispali iz ABA lige. Ali lagano.

 

Posle se ljudi čude, a među njima i ja priznajem, što ne mogu nešto više u EL da urade.

 

 

 

Odgovorih ti pre nego što si napisao post. To je po meni zabluda, dokazana 100 puta. 

 

Taj ostatak ekipe je xy puta usrao utakmicu, a kad su odigrali pristojno je bilo kad Panter, PJ i ostali naprave +15 u drugoj četvrtini, pa se lagano igra.

 

 

Edit: jednog dana će ti igrači otići iz Partizana... pa će se po njihovim sledećim klubovima i ulogama u istom, videti jasno o kakvom se kvalitetu radilo.

Edited by realno *w
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Možda je sve ovo deo nekog šireg plana koji sada ne vidimo. Na primer da skine breme bilo kakvih očekivanja od ove ekipe. Sada ni najveći optimisti ne očekuju ništa od nastavka sezone pa mogu iz pozicije underdoga (doduše malo poskupog) da pozitivno iznenade.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ChrisJudd said:

Možda je sve ovo deo nekog šireg plana koji sada ne vidimo. Na primer da skine breme bilo kakvih očekivanja od ove ekipe. Sada ni najveći optimisti ne očekuju ništa od nastavka sezone pa mogu iz pozicije underdoga (doduše malo poskupog) da pozitivno iznenade.

Koga da iznenada, Studentski centar u 1/4 aba lige ? 😄

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Ste realni? Valjda vam je vec neka 2 meseca jasno da u klubu sve boli pajchilo za ABA regularku. Digle su se ruke odavno i sad se gleda da se otaljava i izbegnu povrede koliko je moguce. U odnosu na ambicije, sasvim je svejedno jesi li tipa drugi ili cetvrti. Ne vredi uopste komentarisati nase abaligaske tekme. Totalno je isprazno.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Ste realni? Valjda vam je vec neka 2 meseca jasno da u klubu sve boli pajchilo za ABA regularku. Digle su se ruke odavno i sad se gleda da se otaljava i izbegnu povrede koliko je moguce. U odnosu na ambicije, sasvim je svejedno jesi li tipa drugi ili cetvrti. Ne vredi uopste komentarisati nase abaligaske tekme. Totalno je isprazno.

 

Ne mogu to da prihvatim, niti da se složim sa tom idejom, ali sve je danas izgledalo tako.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, realno *w said:

Ne mogu to da prihvatim, niti da se složim sa tom idejom, ali sve je danas izgledalo tako.

 

Pisao sam vec, nebitno je slazemo li se, to je prosto fakat. Prvi sam duboko protiv takvog stava, iz citavog niza razloga. Medjutim, to birkanje kad cemo se pocimamo je tm ovog tima, prakticno od dolaska Zeljka. Ove sezone je narocito izrazeno, poprimilo je jos ekstremniju formu izmedju ostalog i zbog toga sto fali Lessort kao glavni motivacioni i energetski motor. Ne mislim da je Zoc inicijator toga, ni slucajno, nego su prosto igraci ti koji su iz te arogancije i smanjene zainteresovanosti pogubili masu meceva, pa se doslo do trenutka kada vise nema nikakvog smisla ni pokusavati ukrcati se na voz koji je odavno napustio stanicu. To bi samo moglo dovesti do novih problema, povecanog rizika od povreda, potrosnje energije za drugi front (koji je bar nominalno vazniji), etc...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...