Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Drugi utisak - i dalje nisam nezadovoljan sinoćnom partijom, ako izuzmemo skok (zbog koga smo na kraju i izgubili).

 

Ponavljam, znali smo mi mnogo tragičnije da izgledamo na gostovanjima tako da je drugo poluvreme od sinoć u suštini vrlo zadovoljavajuće. Momci se borili, sve je stalo u ta dva bacanja na kraju, Moneke pogodio, doviđenja. 

 

Thumbs up za Tristana, bravo za borbu Uroš, Jare, Naneli, Ledej, falilo nam je malo od Alekse (makar to jedno bacanje koje je promašio) i to bi bilo to. 

 

Biće sad zanimljiv Split, svi znamo šta je prošle godine tamo bilo...

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja iskreno ne znam odakle konsenzus da je Baskonija kanta? To je prakticno identican tim koji je do 34.kola bio u igri za plejof.

 

Ipak, sinoc je bilo iskljucivo nase samoubistvo. A Zeljku nzm jel neki licni izazov postao da po nekom (vitalnom) parametru budemo najgori tim EL? Ne radi ga vise da pravi rezultat kada pokrijemo sve baze?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je utisak da je Partizan na prethodne tri EL utakmice imao dosta srece da nije bio u vecem zaostatku s obzirom na sta je licio posebno u prvim poluvremenima protiv Olija i Baskonije sinoc. Onda dodje period od 5-6 minuta gde se sve zivo ispogadja i desi se potpuni povratak u mec, pa cak i preokret. Odbrana poprilicno lako puca, a bar da se defanzivni skok hvata pa da ne bude strasno. Ovako dupli problem.

 

Ali kvalitet ekipe je i dalje nesporan, pre svega ofanzivno. Utisak mi je da bi Kaminski imao svaki mec dabl dabl kad bi igrao vise, ne znam zasto igra ovako malo minuta (doduse u nekim utakmicama zbog problema sa faulovima). Bukvalno su na svim pozicijama poenteri i dobri suteri, cak i dva visoka centra sa odlicnim sutem za 3p. Pretesko za protivnika da brani.

Link to comment
Share on other sites

Može Tristan da da i 40, al' jednostavno ne mogu da ga gledam. 

Šta on radi u odbrani je skandalozno. 

On svesno pušta svog igrača da ga probije, odmah se nameštajući da mu lupa rampu. Bukvalno livadu pravi. 

Ok, uspeće nekad, ko što je i sinoć, ali mnogo češće će ga probiti i lagano položiti ili izbaciti ekstra pas. 

 

Imamo problem sa prenosom lopte, a on ni ne pomišlja da pogleda šta se dešava, već u svom laganom fazonu pretrčava na drugu polovinu...

 

Na kraju krajeva, gledamo mi zagravenje i pita me devojka "ko je ovaj što se izmotava". A pritom nema ni pojma ko je on. 

 

Ka ta stro fa. 

 

Inače, čini mi se da Kaminski mnogo nervira Željka. 

😄

Stalno ima nešto da mu doda, a Željko ga samo mršne na klupu. A onda ovaj ostane kod pomoćnih da im objašnjava... 

 

O svemu ostalom ste pisali, rotacijama, minutažama, nedostatku igrača i pojačanja, tako da nemam šta da dodam. 

Generalno nisam nezadovoljan, ali baš je sranje jer se moglo dobiti. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Chima Moneke veliki gotivac, ako je neko trebalo da nas dokusuri onda bolje on nego onaj neprskani divljak ili naše dete Vanja.

 

Onaj trash talk prije bacanja sa Nanulom i Zekijem a sve kroz smijeh i zajebanciju mi je snizio pritisak momentalno, nisam puno ni ispizdio nakon toga.

 

Ali ima i ove druge braće napaćene… 🙄

 

 

  • Like 1
  • Love 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Stex said:

cekas last cut da dovedes nekoga, dodje last cut a onda krenes da juris kabokla koji 2 meseca ne igra i zna se koje probleme sa ugovorom

 

dva meseca vidis da je skok problem, cekas, cekas i cekas...povredi ti se panter, ponitka isto, ne dovedes nikoga

Ovo je sustina. Za ovo bi neko morao da dobije pedalu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, jedibojan said:

Ovo je sustina. Za ovo bi neko morao da dobije pedalu

 

Da se ne lazemo. To je izvesno Zeljko. Te price "ne mesam se u svoj posao, ne znam koga ce mi Zoki dovesti, time se ne bavim..."

 

I mean, really?

 

Ok, mozda Zeks ima zelje, ali limar kaze nema para za to. Ali i to je tesko zamisliti, da makar neki kompromis ne moze da se napravi.

Makar sto se centra tice. P&P nece dugo pauzirati, nema logike njima dovoditi zamene.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Treba da nas izbace iz EL zbog ovih likova koji su jebavali majku crnačku Monekeu. Ovo što ne reaguju drastično i time nam pomažu da održavamo iluziju da smo normalni dugoročno radi protiv nas.

Ne pretjeruj. Ne vjerujem da iko među nama misli da smo normalan narod ali rasizam nam je negdje pri dnu duge liste grijehova.
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Son_of_a_gun said:


Ne pretjeruj. Ne vjerujem da iko među nama misli da smo normalan narod ali rasizam nam je negdje pri dnu duge liste grijehova.

Mnogo sam popizdio zbog ovoga, trenutno mi je jedini razlog za zadovoljstvo to što nemam neku moć da napravim neko zlo.

Link to comment
Share on other sites

Nakon odbolovanih skoro 24 sata, vraćamo se pozitivi i relativizovanju sinoćnjeg rezultata. 😁

 

Za danas to izgleda ovako: Da nam je neko rekao da ćemo na EL gostovanju, sa 0 minuta Pantera (i Ponitke), 1 poenom kombinovano od Alekse i PJ-a (i indeksom -3, kombinovano) i skoro 20 minuta Tristana u igri, biti na 1 skok od pobjede, proglasili bi ga ludim. 

 

🙃

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Son_of_a_gun said:


Ne pretjeruj. Ne vjerujem da iko među nama misli da smo normalan narod ali rasizam nam je negdje pri dnu duge liste grijehova.

 

srbi su golemi rasisti, iako to ne vide kao prioritet, tj ne trude se ali im ide prirodno od pola mozga.

Edited by uini
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Shonewizard said:

Nakon odbolovanih skoro 24 sata, vraćamo se pozitivi i relativizovanju sinoćnjeg rezultata. 😁

 

Za danas to izgleda ovako: Da nam je neko rekao da ćemo na EL gostovanju, sa 0 minuta Pantera (i Ponitke), 1 poenom kombinovano od Alekse i PJ-a (i indeksom -3, kombinovano) i skoro 20 minuta Tristana u igri, biti na 1 skok od pobjede, proglasili bi ga ludim. 

 

🙃

 

Pobeda nad Fenerom bi svakako zalecila mnoge rane, ali ako uskoro ne prestanemo da ispustamo objektivno realne pobede u gostima...

Link to comment
Share on other sites

Treba da nas izbace iz EL zbog ovih likova koji su jebavali majku crnačku Monekeu. Ovo što ne reaguju drastično i time nam pomažu da održavamo iluziju da smo normalni dugoročno radi protiv nas.
Al što cepa kralj kokaina u bekgraundu.
Najblaže što mogu da poželim ovom kromanjoncu je da promeni navijački dres i sramoti neko drugo sporCko društvo.
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Shonewizard said:

Nakon odbolovanih skoro 24 sata, vraćamo se pozitivi i relativizovanju sinoćnjeg rezultata. 😁

 

Za danas to izgleda ovako: Da nam je neko rekao da ćemo na EL gostovanju, sa 0 minuta Pantera (i Ponitke), 1 poenom kombinovano od Alekse i PJ-a (i indeksom -3, kombinovano) i skoro 20 minuta Tristana u igri, biti na 1 skok od pobjede, proglasili bi ga ludim. 

 

🙃

Tačno. Oslabljeni neigranjem najboljeg igrača i kapitena i uz mizeran učinak dvojca koji je trebalo da nadoknadi to Alekse I PJ-a, bili su nadomak pobede, bez obzira na slabu Baskoniju. To mora da se pomene.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...