Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

45 minutes ago, uvrnuto said:

Prodato 13k+ sezonskih, a puštaju još hiljadu 26. septembra u 12č. 

 

Bravo mi!

Nakon prošle sezone sam očekivao ovo, ali nakon onakvog bezobraznog dizanja cena nisam. 

Biće @realno *w u pravu za 10M.

 

Meni nije jasno zašto ne puste pun kapacitet Arene? Kapacitet Pionira je svakako pređen, zašto bi se sad zaustavljali na 15k?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, mfmilan said:

 

Meni nije jasno zašto ne puste pun kapacitet Arene? Kapacitet Pionira je svakako pređen, zašto bi se sad zaustavljali na 15k?

 

Verovatno žele da ostave određen broj pojedinačnih karata iz raznih razloga. 

Što zbog potencijalno veće zarade, što zbog navijača koji nisu u mogućnosti da uzmu sezonsku, itd. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, uvrnuto said:

 

Verovatno žele da ostave određen broj pojedinačnih karata iz raznih razloga. 

Što zbog potencijalno veće zarade, što zbog navijača koji nisu u mogućnosti da uzmu sezonsku, itd. 

 

- "Hej, napravili smo toliko dobar proizvod da možemo sve da rasprodamo, i još da deo prodamo duplo!"

- "Ograničavaj prodaju!"

:classic_blink:

 

 

I dalje ne razumem logiku. Imaš mogućnost da rasprodaš celu Arenu - iskoristi je! Koji bi to PR bio - rasprodali smo ceo kapacitet.

 

Dobar deo tih ljudi neće dolaziti na sve utakmice - implementiraš registraciju za utakmicu i preprodaju karata i prodaješ isto mesto više puta. Jbt, san svake firme koja prodaje bilo koji proizvod. A ovi naši magovi stopiraju prodaju. Osim ako su toliko nesposobni da ne mogu da implementiraju preprodaju karata sezonaca koji ne dolaze, što je izgleda slučaj, pošto ništa ne pričaju o tome.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, mfmilan said:

Dobar deo tih ljudi neće dolaziti na sve utakmice - implementiraš registraciju za utakmicu i preprodaju karata i prodaješ isto mesto više puta. Jbt, san svake firme koja prodaje bilo koji proizvod. A ovi naši magovi stopiraju prodaju. Osim ako su toliko nesposobni da ne mogu da implementiraju preprodaju karata sezonaca koji ne dolaze, što je izgleda slučaj, pošto ništa ne pričaju o tome.

 

To svakako u slučaju da obezbede taj sistem preprodaje, al' deluje da je ćorak. 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, mfmilan said:

 

- "Hej, napravili smo toliko dobar proizvod da možemo sve da rasprodamo, i još da deo prodamo duplo!"

- "Ograničavaj prodaju!"

:classic_blink:

 

 

I dalje ne razumem logiku. Imaš mogućnost da rasprodaš celu Arenu - iskoristi je! Koji bi to PR bio - rasprodali smo ceo kapacitet.

 

Dobar deo tih ljudi neće dolaziti na sve utakmice - implementiraš registraciju za utakmicu i preprodaju karata i prodaješ isto mesto više puta. Jbt, san svake firme koja prodaje bilo koji proizvod. A ovi naši magovi stopiraju prodaju. Osim ako su toliko nesposobni da ne mogu da implementiraju preprodaju karata sezonaca koji ne dolaze, što je izgleda slučaj, pošto ništa ne pričaju o tome.

 

 

Ja i dalje mislim da to ne bi bilo skroz korektno prema ljudima koji nemaju sezonsku kartu, čak i da zaživi sistem sa preprodajom. A prije svega mi se čini, da bi sa ovim evidentnim skokom cijena, ako sezona bude išla dobrim tokom, od ovih ~7k pojedinačnih karata moglo ozbiljno da se prihoduje.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Shonewizard said:

 

Ja i dalje mislim da to ne bi bilo skroz korektno prema ljudima koji nemaju sezonsku kartu, čak i da zaživi sistem sa preprodajom. A prije svega mi se čini, da bi sa ovim evidentnim skokom cijena, ako sezona bude išla dobrim tokom, od ovih ~7k pojedinačnih karata moglo ozbiljno da se prihoduje.

Sećam se kad sam obilazio Allianz arenu, kaže, jel vidite ona mesta? Ona su rezervisana 30 godina unapred. Nema šta nije fer, ponuda i potražnja regulišu situaciju. Hoćemo klub koji se većinski samofinansira? Pa ne može i jare i pare. 

 

Ova preprodaja je tu ključna stvar, kojom su svi na dobitku. Meni stvarno nije jasno da je to toliko teško napraviti.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

My 2 cents:

Nama treba prvi centar. Juce. Frenka ce EL mrge izmaltretirati.

Andjusa nemoj ovako da se igras s nama.

Uz prvog centra, treba nam i 1 matori plej koji ce da igra 10-15 min po utakmici, premosti adaptaciju PJ-a, preskoci koju aba, i onda preuzme palicu na F4 (moze Dragic, moze Nick)

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Nije izvjestaj ali ja vidjeh ovako @Ne sam Safete.

Kopriva je bio pristojan i cak u jednom napadu je lupio dvije banane jednu Zizicu.

Aleksa jos uvijek izduvavava i to se ogleda u padu koncentracije i losem sutu.

Djusa je ocigledno radio na spremi i nekako je brzi u odluci i u kretnji. Pet trojki cini mi se. Cak je i zadnji napad trebao ici njemu, s razlogom, je ona g reporterka sa terena sto spijunira pomenula njegovo ime. 

Panter, Nanula Ledej Smajli standard.

Jare stegnut .ebe ga taj sut i kad mu se otvorio jedan ulaz malo zatim je i trojku pogodio.

Kaminski i PJ nesnadjeni, trebace im vremena. Nije im jasno plej of kosarka na pripremnoj u Grckoj.

Rezultatski smo kontrolisali utakmicu od pocetka i u trecoj imali i desetak razlike da bi oni uz pomoc nasih rupa, agresivnijeg pristupa i sudija okrenuli na 7 razlike.

Mi se vratili poveli dva i kod egala oni spletom okolnosti povedu dva razlike sto je i konacni rez.

14 sekundi nakon tajma(i ove spijunaze prelepe Grkinje😁) akcija bi isla za Djusu jer je vruc, jer bi ovi zatvorili Pantera, ali s obzirom da su nas primarno zatvorili kod lopte sa strane lopta dolazi na niskom postu kod Zeka na kom je Brajant, uz dva nesudjena faula zek se okrece i sutira, masi smajli hvata ispod kosa i uz ocigledan faul masi i tu je kraj. Svi su udvorani vidjeli ove faulove osim sudije.

Efes je dobar al dobri smo i mi.

Ako ima iz evrope koji play (Pengos?) dovodi Zoc sto prije.

Edited by odupri se ludilu
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...