Jump to content

Premier League 2023/2024


Charles De Ketelaere

Recommended Posts

Mancester kao pritisnuo, ali ostavljaju mnogo prostora za kontru. Arsenal samo da sastavi 2-3 pasa i to je sansa. Utakmica dusu dala za Martinelija. 

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
3 hours ago, BattleBender said:

Casemiro….

 

Bilo bi mi teško da ga ne gadjam paradajzom.

 

Pa sad... coveka su stavili na stopera, to je u startu bila smesna odluka. Roj Kin je isto rekao u prenosu. Dalje, jeste sporo izlazio kod gola ali se pre toga nudio golmanu na gol aut liniji, a ovaj je ispucao loptu bezveze (Onana je btw meni jako kritican golman, pogotovu kod ovih situacija kad treba da pokaze i igracki IQ, ne samo golmanski) i jedino da je isao sprint da napravi ofsajd zamku jer se lopta brzo vratila. Na kraju Van Bisaka prati Trosarda od pocetka, Kasemiro se nasao u sredini i nije ni imao koga da cuva. Van Bisaka u kriticnom momentu bukvalno bezi od Trosarda u suprotnom pravcu, to treba pogledati ponovo koja nefudbalska odluka i ostavlja ga samog da ubaci loptu u gol. Bukvalno pogubljen na terenu, i ne gleda gde ide lopta uopste. Sto bi rekao Roj Kin, kao kadeti da igraju. Krivica za taj gol ide podjednako Kasemiru, Onani i Van Bisaki, ali eto verovatno je u trendu napusavati Kasemira koji je igrao poziciju koju je jako retko igrao.

 

Mnogo veci problem Manchester ima sa Garnachom, koji je mozda i najsebicniji 19-godisnjak koga sam gledao. Svaka cast za "work rate", ali koje su to nerezonske odluke u poslednjoj trecini terena, brate mili, ja sam navijao da lopta stigne do Garnacha samo da bih se smejao danas. Ishitreni sutevi, nepostojanje osecaja za prostor i eventualni dupli pas, sebicnost, neprecizni pasovi kada konacno dodju, ma show, nema cega nema. Jesam preterano kritican prema klincu za koga ima vremena, ali trenutno tako stvari stoje, taj klinac nema sta da trazi u jednom od najlegendarnijih klubova na svetu. Kaljenje je stvoreno za njega, i trener koji ce da ga nauci da je lopta najbrza na terenu, i usadi mu mnogo bolji decision making. Trenutno, i ovo je visoko mesto za Manchester kad im je ovakav mlad i nezreo igrac udarna igla napred, a setimo se Runija, Van Nistelroja, Jorka, Kola... itd. Nebo i zemlja.

Edited by diego
Link to comment
Share on other sites

Utakmica kao stvorena za popodnevnu dremku, zaspis na 10 minuti i nista nisi propustio. Arsenal nije puno reskirao, United nesposoban da bilo sta preokrene. Casemiro je sazreo za MLS ili Saudijsku Arabiju.

Link to comment
Share on other sites

Just now, neko me sabotira said:


Ne igraju na Lejnu već 5 godina 😁 ali da, 4 PL pobjede zaredom, i to bez primljenog gola, pomalo šokantno.

koliko znam new white hart lane je nezvanicni naziv kod njhovih navijaca :default_coffee:

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Baš haos situacija danas, navijači vuku na jednu stranu, ekipa i trener pokušavaju da odigraju za sebe...ne znam kako će biti na tribinama... istorija govori da imamo dobre rezultate protiv Sitija, naročito na našem stadionu, ali Ange je to i uz to City je poprilično ubedljiv zadnjih par kola...koliko ćemo se sami i pitati, videćemo...

 

Kako god završi, teško da će biti win-win situacija...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Imali su srece koliko su teski malopre. Ne igraju toliko dobro koliko je Siti nekako smusen danas. Mada oni nisu igrali sjajno ni protiv Fulama, samo su ih otvorili na vreme.

 

Mislim da ako se kojim cudom desi da Totenhem prvi da gol moze biti zanimljivo. U suprotnom je kraj.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, McLeod said:

Imali su srece koliko su teski malopre. Ne igraju toliko dobro koliko je Siti nekako smusen danas. Mada oni nisu igrali sjajno ni protiv Fulama, samo su ih otvorili na vreme.

 

Mislim da ako se kojim cudom desi da Totenhem prvi da gol moze biti zanimljivo. U suprotnom je kraj.

Mislim da je Foden bio u ofsajdu,ali da,imali su sreće.I ne očekujem da Totenhem igra neku odbranu ali da može da bude opasan u napadu sa brzim igračima.

Slažem se što se tiče prvog gola.Ako ga Siti postigne-game over.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Jao, Sone, brate rodjeni...vec sam je video u mrezi, neki subjektivni osecaj mi je da je njegova realizacija u ovakvim situacijama vrhunska

 

Pep 😂

 

 

Edited by holden c.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...