Jump to content

FK Partizan 2023/24


Cooper

Recommended Posts

Komsije, odmah da se ogradim apsolutno ne pratim desavanja kod vas, nisam cak znao ni za ovaj protest u gradu, ali me interesuje ko stoji iza svega?Odnosno ko se planira umesto Vazure i Vucele(pod uslovom da dignu sidro)

Link to comment
Share on other sites

Mozemo mi da zelimo koga hocemo, ali trenutno na toj funkciji mora da bude neko ko je politicki podoban. Jos ako ume da rukovodi odlicno. Cak i bitnije da oko sebe okupi dovoljan broj kvalitetnih ljudi iz struke koji ce ga savetovati. 

Meni na pamet pada recimo Rasim Ljajic. 

Link to comment
Share on other sites

Jeste, Zečević je i dalje siva eminencija. Ne znam detalje. 

 

Podrška je naravno od vođe. Više u smislu zaštite da se ništa neće promeniti dok on ne aminuje i da naravno, ove u foteljama niko ne sme da pipne ni na koji način. Naravno, ne bavi se klubom i zabole ga za isti ali ne bi ni dozvolio da neko sa strane reši da promeni stvari dok on ne oceni da mu to odgovara.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Charles De Ketelaere said:

Izbegosmo Murinjov Fener, u drugoj rundi igramo sa Dinamom iz Kijeva. Baciću nešto detaljnije na novoj temi.

Svakako bolja opcija nego Fener, plus neutralni teren u gostima, plus revans u Beogradu. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Stiletto said:

 

Revanš u Beogradu, ali bez publike.

 

Auuuuu ja sam to zaboravio. Prvo sam pomislio sprdas se zbog situacije sa navijacima u nasoj ligi ali mi onda sinulo da imate kaznu... pa dobro, bilo bi kul da je "gostujuca" negde u komsiluku, Madjarska, Rumunija, pa da se tamo napravi neka koliko toliko domaca atmosfera.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fillam said:

 

Ako neko ne zna gde je, tamo gde smo ispali od Zaglebia 🤪

 

U redu, Lublin i Lubin nisu isti grad, nepotrebno podsećanje. Sportski pozdrav.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...