Jump to content

FK Partizan 2023/24


Cooper

Recommended Posts

Posle drugog gola smo jos nekih 10ak min stajali relativno visoko i bili cak i opasniji od njih, ali smo se onda odjednom potpuno preselili u krilo golmanu, tako da smo ovo i zasluzili, totalno debilna odluka sa ovakvom odbranom

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nlavrnja said:

Posle drugog gola smo jos nekih 10ak min stajali relativno visoko i bili cak i opasniji od njih, ali smo se onda odjednom potpuno preselili u krilo golmanu, tako da smo ovo i zasluzili, totalno debilna odluka sa ovakvom odbranom

Mislim da su ostali bez snage, nije to planski bilo.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Knipex said:

Čekaj, ako sudija pita VAR da li je situacija OK i oni mu kažu OK je možeš pogledati ako hoćeš, šta ima da gleda onda ako je i njegov prvi utisak bio da je OK?

Ono sto sam hteo da naglasim da nije isti princip kao kod ofsajda. Ne znam sta mu je rekao var sudija, ali smatram da je morao da gleda. Skoro uvek se u ovakvim situacijama prednost daje defanzivcu i svira se faul pri minimalnom kontaktu.

Ali sami smo krivi. Da smo iole pametniji pozadi ne bi bili u ovakvoj poziciji.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, dekifisher said:

Nema intenziteta. Ne vidi se lepo. Marković je poznat po tome što je folirant i stalno se buni.

Mislim da je trebalo Sveta da dobije zuti zbog simuliranja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sveta lose postavljen, a imao igraca na ledjima i loptu ispred sebe. Kao sto sam vec rekao, u skoro svakoj situaciji se ovo svira kao faul. A zakleo bi se da se iz onog ugla kamere sa juga prema severu vidi povlacenje ruku sa Svetinih ledja.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Alek The Great said:

Sveta lose postavljen, a imao igraca na ledjima i loptu ispred sebe. Kao sto sam vec rekao, u skoro svakoj situaciji se ovo svira kao faul. A zakleo bi se da se iz onog ugla kamere sa juga prema severu vidi povlacenje ruku sa Svetinih ledja.


Taj ugao je odlican, ali je Saldanja zaklionio kameru u kljucnom trenutku.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Xpert said:

FKP najavio da nece odigrati kup mec. Nadam se da ce odrzati rec i prvi put uraditi nesto konkretno.

Igraće naravno. Uz izvinjenje velikom vodji što su izdali saopštenje vruće glave. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LEZA said:

@Valensijaje l' sam to negde napisao? Da li ti cenis da vas drugi gol nije bio regularan?

Jbg, napisao si da bi bilo placa da ste vi imali 2 penala. Zaista, ne vidim zasto bih plakao ako su penali cisti kao suza. Mozda bih plakao zbog nekog naseg mucenika( citaj Rodic) koji bi napravio iste.

Iskreno, mislim da je i drugi gol cist. Sveta je i do samog kontakta bio prilicno nestabilan… sam pad je prelagan.

Takodje, misljenja sam da bi svaki ozbiljan evropski sudija postupio isto u ovoj situaciji.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

@Valensijae vidis, ja isto mislim da su penali cisti kao suza, samo je problem taj, da smo mi dobili takva dva cista penala, neki bi plakali za situacije koje su se dogodile pre dosudjenih penala, a nisu svirane, faul je pred drugim golom postojao, medjutim, nije sviran, ali  ne bih da ulazim u diskusiju, pobedili ste svaka cast i to je to.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nažalost, nisam bio u prilici ni da odem na derbi ni da ga gledam. Malopre sam tek pogledao pregled značajnih detalja pa ne mogu da pričam o igri. Dali smo dva smislena gola, što raduje, imali gomilu ispadanja u odbrani i na sredini, što je očekivano i dobili još jednog golmana. 

 

Penali su bili, ali vidim već klipove o potencijalnim faulovima nad našim igračima pre njih. U vezi tih situacija i u vezi ovog nesviranog kontakta Endijaea i Markovića pre drugog gola da kažem da ne bih imao nikakav problem s takvim kriterijumom da nisam pre metar dana gledao kako isti ovaj sudija svira svaki kontakt upravo nad tim Endijajem koji je možda najjači igrač na terenu. Malo nam je što nam klub vode nezainteresovani debili i lopovi, što ginemo protiv duplo jače CZ, što hibridni i Terza na ovaj način sebi pumpaju ego i vade sezonu, nego mora i ovaj dripac da nas jebe na finjaka.

 

Zbog toga, žao mi je što smo Vazurina prćija a ne klub, pa bih tražio od saveza da nam ovaj svira svaki sledeći meč do kraja prvenstva. Kakav bojkot kup, izašao bih na teren sa juniorima ili sa prvim timom koji bi se kretao u fazonu gvoša na travi, a usput pozvao navijače na žurku i pravljenje sprdnje od svega. Što se kaže, kad je bal nek' se jebe i princeza.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...