Jump to content

FK Partizan 2023/24


Cooper

Recommended Posts

Kanute je počesto priličan lelemud u odbrani, ispadne lagano pa onda alibi trčkara dok je rupa sve veća. Zato često četvorka ispred golmana ostane na vetrometini dok je protivnik u naletu. Previše je švercera kad smo u fazi odbrane, na stranu razlika u kvalitetu i brzini.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

На страну колико је лош Партизан ал мени делује да је Нордсјеланд могао и у ЛЕ. 

 

Нисам им гледао пут и како су дошли овде, јел су играли можда квалификације за ЛЕ па испали или су једноставно местом у лиги предодређени били за ЛК?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Barkley#34 said:

Kanute je počesto priličan lelemud u odbrani, ispadne lagano pa onda alibi trčkara dok je rupa sve veća. Zato često četvorka ispred golmana ostane na vetrometini dok je protivnik u naletu. Previše je švercera kad smo u fazi odbrane, na stranu razlika u kvalitetu i brzini.

 

Toza Markovic i Kristijan Belic ispustaju dusu od krpljenja rupa, ostali lade jajca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Belic jedini koji zasluzuje "match highest earner" klauzulu. Momak kida, daje 100%. Ne znam koliko ostali primaju, ali verujem da pojedinci imaju znatno vece sume. Jeste da ima jos 3 godine ugovora, ali valjalo bi mu dati povisicu. Ne znam zasto ga se Cuka tako lako odrekla. Imaju te neke procente od buduce prodaje, ali pitanje je da li ce dobiti bilo sta. Oni u veznom redu imaju Docica i Kovaca, mislim da bi bilo mesta i za Belica. Mislim da su izgubili dosta tu.
Meni ovo deluje da je najvise do nase prespore odbrane i trenera. Svaka cast Sveti kad je stigao onog Osmana i iskusno se podmetnuo za faul. Mali Ilic bi ostao metrima iza u istoj situaciji. Ajd da probamo da odigramo nesto i mozda damo neki gol.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Odavno sam u čudu kako su od tog Nikolića napravili fudbalera i nabedili ga da je on kao neki bitan lik, tip ima takav stav kad uđe na teren kao da je osvojio deset titula i par evro trofeja. I menja klubove gde obično nešto zasere pa onda opet u krug. Indijanac klasični ne bi trebalo dalje od Begaljice da igra.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Kooineeperk said:

...ali u svakom slucaju ocekujem ili remi ili tesnu pobedu jednog tima, najbolje bi bilo vasu. 

 

Dobro, nisam bas sve nalupao, pogodio sam ovo.

 

Inace, nisam odgledao drugo poluvreme, obaveze jbg, izabrao sam da mi oci krvare od posla a ne od gledanja tekme. Tako da necu opet nesto napamet da pricam 😕 

 

Nego, ovo se jos uvek racuna kao sezona kupanja, jel da? 😄  OK sam cu da izadjem... 

Link to comment
Share on other sites

Nije Partizan baš toliko loš, iako jeste loš, koliko su užasno odigrali dvomeč sa Dancima. U 180 minuta praktično nisu ni pokušali bilo šta, i to je ono što je poražavajuće. Danci, sa druge strane, odigrali tridesetak minuta revanša, videli sa kime imaju posla, i onda odigrali u tempu Super lige Srbije.

 

Iskreno žao mi je Duljaja, ne zato što će najverovatnije da ide sa klupe jer on nije za to, žao mi je jer ne zaslužuje uvrede, jer je gospodin čovek što je među fudbalerima kao Halejeva kometa.

 

No nisam zato došao na temu. Došao sam jer ovaj Ibrahim Osmah od 18 ljeta vredi po transfermarktu, šta mislite koliko? 180 000 evra. Da, dobro ste pročitali. Nikola Antić vredi 900 000 evra.

 

Nordsjeland košta 27 750 000 evra, Partizan 38 150 000 evra. 

 

Ja u ovom trenutku mogu čak i da se kladim da bi ovaj Nordsjeland pobedio selekciju Zvezde i Partizana zajedno. I to sve deca od 18 do 22 godine. Imaju 7 igrača starijih od 22 godine u rosteru. Dakle, pod 1, transfermarkt je žešće sranje od procenitelja vrednosti igrača, i 2 godine su samo broj. Ako znaš. znaš i u 18 godina. Ako ne znaš, ne znaš nikad.

 

Voleo bih da kolegama Grobarima dam reči utehe u fazonu "ko zna zašto je ovo dobro i biće bolje" ali ne mogu jer nisam siguran da će biti bolje. Posledice vladavine ovih naprednih kancera su jasno vidljive i na našem sportu. Nominalno nikad veća ulaganja, suštinski duplo golo.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...