Jump to content

FK Partizan 2023/24


Cooper

Recommended Posts

Sad ozbiljno. Odlično prvo, ne samo zato što se Čuka povukla. Trčali smo, napadali ih visoko, dosta smo se otvarali bez lopte, falio je samo još koji gol.

 

Drugo pol. sve suprotno. Otaljavanje posla, letargij, kretanje užasno. Usporili smo inače nikakav ritam u našoj ligi. Potpuno zasluženo smo primili gol. Posle naravno stihija, na gužvu i buku. Uspelo je i ovog puta, srećom, ali pitanje je kada će se okrenuti karta.

 

Kada je protivnik povučen mnogo nam znače Zahid i Natho. Kanute i Belić takođe dosta guraju loptu napred, Saldanja se odlično kreće i bori tako da to igra izgleda, a otud i šanse. Danas je Severina bio sjajan, nadam se da se nije ozbiljno povredio. Milion driblinga, nesebičan, konstantna napast. Belić je dosta grešio i nekako bio ispod svog nivoa. Ilić je imao jednu užasnu procenu, srećom, izvukli smo se tada, a finiš će verovatno večno pamtiti. Šćekić je neopisivo štetan, kad uđe raspadne nam se zadnji deo sredine, u oba smera.

 

Dosta je dobra hemija u ekipi, samo što želju moraju da pokazuju svih devedeset minuta.

Link to comment
Share on other sites

Kakvo saopstenje Cukarickog, poznat mi je taj stil pisanja. Pominju crveni Scekica, ali ne i za Sisoka. Pominju nadoknadu, a ne pominju sto je Nikcevic hteo da se obracuna sa Ilicem i na to potrosio 2min. I to sve sa naslovom "brutalna kradja".
Osilili su se ovim igranjem u Evropi, ali nece jos dugo. Zbog ovoga bi ih kaznio oduzimanjem bodova.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Nadoknada je bila koliko je trebala da bude, izlezavali se, izmene... 

Drugi zuti ilica koji udara igraca bez lopte je vise nego ocigledan. 

Za start Scekica ne znam sta da kazem, sa ledja stopira napad, ali ne znam da li je za crveni. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ako je ostalo išta fudbala u njemu Urošević bi bio premija u odnosu na ono što imamo na beku.

 

Terzić ima dosta ograničenja ali mi je baš žao što je propao, valjda je u drugoj turskoj ligi. Nije bio lošiji od nekih koji su pravili jače karijere. Voleo bih da se sastavi sa loptom i napravi nešto, ne mora kod nas.

 

Ostali, hvala, dovoljno je bilo.

Link to comment
Share on other sites

On 11/22/2023 at 10:00 AM, Barkley#34 said:

Ako je ostalo išta fudbala u njemu Urošević bi bio premija u odnosu na ono što imamo na beku.

 

Terzić ima dosta ograničenja ali mi je baš žao što je propao, valjda je u drugoj turskoj ligi. Nije bio lošiji od nekih koji su pravili jače karijere. Voleo bih da se sastavi sa loptom i napravi nešto, ne mora kod nas.

 

Ostali, hvala, dovoljno je bilo.

Terzica je unistilo to sto je kao levonog igrac bio guran na levo krilo, nije on tip igraca koji ce da centrira a i desna noga mu je kriminalno losa.. On je onaj pravi inside forward koji ce da udje iz drugog plana sa desne strane, zalomi igraca i onda zabije levom nogom. Pitanje je koliko bi mu se karijera promenila da je ovo uslo.

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 11/22/2023 at 8:30 AM, Sir Alex Ferguson said:

Ajmo jedan fudbalski bingo za dobro jutro. Ko se vraca na zimu od nasih bivsih igraca?

 

1. Nemanja Miletic

2. Uros Vitas

3. Filip Stevanovic

4. Slobodan Urosevic

5. Filip Holender

6. Nikola Terzic

 

Ćelavi Miletić treći put? Sigurno bi bio koristan kao neki ne-daj-svevišnji peti štoper ali ne bi bilo fer.

 

Za Vitasa sam potpuno zaboravio (ili potisnuo) da je igrao 2020...

 

Filip Stevanović verovatno ima još dve ili tri godine ugovora sa Sitijem, kada bi došlo do nekog rastanka... imperativ za klub bi bio pojuriti ga, pod pretpostavkom da ne bi očekivao ključeve u ruke nego bio spreman da se fudbalski rehabilituje.

 

Uroševića bih rado ponovo video u klubu, nisam bio njegov ljubitelj ali je požrtvovanjem i igrama zasluženo došao do kapitenske trake i celokupan staž mu je više nego dobar. 

 

Holender, pa da se roknem odmah.

 

Terzić je neshvatljivo potonuo, ima i do toga da smo pokušavali na levom krilu, ali utiska sam da je jednostavno potpuno potonuo. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...