Jump to content

FK Partizan 2023/24


Cooper

Recommended Posts

1 minute ago, pierre van hooijdonk said:

Ovo je baš lepo bilo, mada Spartak deluje da ne postoji trenutno. 
 

Probudili su lava dok spava...

 

Pa držali se dok nisu primili prvi, lakše je igrati bunkericu. Kad su morali da se rašire po celom terenu, svhatili su koliko ne mogu.

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, pierre van hooijdonk said:

Šta je to ispričao Duljaj? Vidim po tviterima se reaguje...

 

Prvo se pokačio na klupi sa Menigom, sevale i pesnice.

 

1697832811-SPARTAK-PARTIZAN_45-750x548.j

 

a posle na KZŠ raspalio o lošem stanju u klubu, dugovanjima igračima...

 

Quote

"Mnogo toga mi leži na srcu. Moram da kažem... PFK nije "pomozite fudbalskom klubu". Neka se ljuti ko god hoće, neka rade sa mnom šte god žele. Ovi momci treniraju, a ja razmišljam da li će nekoga da izbace iz stana, da li će da prime platu. A ja da im pričam da je zelena trava, plavo nebo, cveta cveće u proleće. Ovi momci su junaci. Ruka koja daje je uvek iznad ruke koja prima. Neka dođe ko god hoće, neka promene trenera, ali dajte ovim momcima da imaju uslove da prehrane sebe i svoje roditelje, jer dosta ljudi živi od toga. Meni je to na srcu, ja sam moram da kažem ovo, da im pričam bajke, to ne mogu. Neka bude sa mnom, šta god, bilo je 3:0. Ovi momci na tribini dolaze o svom trošku, odvajaju svoj džeparac. Ako ima neko neku ideju, neka kaže. Ja ne mogu više pred igračima da razmišljam da li je neko dobio kiriju, da li će da ih izbace iz stana, da li će imati detetu da kupi mleko" podvukao je Duljaj..

 

Edited by Stiletto
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Odslušao 40ak minuta potencijalnog budućeg predsednika.

 

Pun mi je kurac izlapelih fudbalskih radnika, a tek izlapelih komunističkih funkcioneratm i biznismena. Da li je Sreten Nikolić taj, nisam uspeo da odgonetnem, ali sve mi deluje da je tako. Ako je u pitanju sposoban rukovodilac, kakvim se marketuje, to je okej ali čovek nema nikakvu ideju, model, smisao, već baca neka opšta mesta o omladinskoj školi, nema jakog Partizana bez jake Zvezde, ne zna šta bi radio/promenio kao predsednik, a jedna od glavnih stvari mu je broj stranaca u ligi, što mi govori da je kurac na biciklu.

 

U suštini, nama ne treba nekakav mesija, brutalan rukovodilac, biznismen ili šta već, treba nam neko ko će imati interes Partizana na prvom mestu, a biti sposoban da okupi ekipu ljudi sa istim interesom ali koji takođe imaju nekakvu ekspertizu u različitim poljima. Čovek je mrtav 'ladan rekao da bi se on kao predsednik pitao oko igrača... i da Partizan mora da igra LE. Ne može predsednik da nam bude neko ko je samo navijački propratio fudbalske aktuelnosti, potpuno sam uveren da ne zna kako funkcioniše UEFA, kako će funkcionisati od sledeće sezone...

 

 

Link to comment
Share on other sites

@pierre van hooijdonk

Pazi, uloga preCednika je više protokolarna, kao Vučela, Džaja ili pokojni Toza u komšiluku. Ovog su verovatno isturili jer je već imao neku vezu sa klubom, a može da se proda priča da je čovek iz privrede, uspešan, ima plan, ljude, ovo-ono, pošto smo u velikim finansijskim mukama pa da deluje da zna kako će to da reši. Tad uvek lepo pali uobičajenih par praznih rečenica na koje si se osvrnuo, očigledno je da nema pojma šta treba da se radi ili neće da priča o tome pa trabunja. Videćemo.

 

Mnogo je važnije znati koga su planirali za direktora i operativce u finansijskom, organizacionom i fudbalskom delu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Možda je baš zato što je na prvu loptu potrebno kao kandidata isturiti nekoga ko ima kakvo-takvo organizaciono iskustvo i uspehe a usput i vezu sa klubom. Još gore bi zvučala priča da je kandidat neki fikus a la Vučela ili bivši igrač penzos koji trenutno ne radi ništa.  Ne očekujem od čoveka od 70+ da bude najoperativniji lik u upravi i da zna sve oko rada kluba ali može da pomogne u formiranju kostura organizacije i njenom funkcionisanju.

 

Naravno, pod uslovom da je zaista to za šta se izdaje i da se sazna ko ga podržava i ko će da radi s njim.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...