Jump to content

FK Partizan 2023/24


Cooper

Recommended Posts

Mislim da je ovde sve poprilicno jasno - nasa klupa ne moze da se izbori ni sa prvoligasem. Nije da nije bilo truda i zelje, ali jednostavno nema kvaliteta.
Duljaj se bas kockao sa prvom postavom. Ja bi npr ostavio najbolju odbranu, a kombinovao bi u napadu. Bukvalno su samo Belic i mozda Menig bili standardni prvotimci, ostali ulaze po koji minut ili greju klupu. Sad je proslo, bojim se da sledeci put nece.
Jos jednom cu reci za Bazdara. Uzevsi u obzir i njegove godine, tvrdim da od tog decka nema nista. Mozda se treba okrenuti drugim klincima.
Teren je bio bas los, ali ne moze se vise ocekivati u ovom rangu.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Na stranu sto ne volim ( kod nikog, pocevsi od predpetlica) da vidim ponašanje i reakcije koje Belić ima na sudijske odluke ( I zna da mi bude antipatican 😄 ), ali igrač koji je od dolaska u Prtzn baš napredovao,igra mnogo zrelije I racionalnije,  ne pravi više one prekrsaje na granici žutog svaka 2 minuta, mozda i najbolji igrac FKP od početka sezone. Uz Jovanovića definitivno najkonstantniji. 

Jeste da u reprezentaciji imamo pun qfer tih zadnjih bezveznih,  ali je zasluzio poziv na siri spisak reprezentacije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, realno *w said:

Baždar već duže vreme loš. Ako se dobro sećam, protiv Voždovca je imao priliku za jednostavan pas da namesti 100% šansu, on opalio iz sve snage.

Najgori deo je povremeno baš slabo zalaganje i trčanje.

 

Bazdar je bas katastrofalan, a bio je ogromna nada. Izgleda da se nije bas adaptirao na seniorski fudbal, posto je u juniorskom bio zver. Bas se u ovoj utakmici videlo zasto su ovi igraci rezerve.

 

Inace cestitam +6 bodova svima koji slave.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Fat Zadd said:

Na stranu sto ne volim ( kod nikog, pocevsi od predpetlica) da vidim ponašanje i reakcije koje Belić ima na sudijske odluke ( I zna da mi bude antipatican 😄 ), ali igrač koji je od dolaska u Prtzn baš napredovao,igra mnogo zrelije I racionalnije,  ne pravi više one prekrsaje na granici žutog svaka 2 minuta, mozda i najbolji igrac FKP od početka sezone. Uz Jovanovića definitivno najkonstantniji. 

Jeste da u reprezentaciji imamo pun qfer tih zadnjih bezveznih,  ali je zasluzio poziv na siri spisak reprezentacije.

Pored navedenog i činjenice da trči i bori se za trojicu, meni se dopada što je napredovao na lopti, ume i dribling da napravi, da pas, ima i nekoliko asistencija. Igra u oba smera.

 

Ne mogu da procenim na osnovu utakmica u ovoj ligi kako bi izgledao protiv ozbiljnijih protivnika, ali ko je sve dobijao poziv mislim da bi Piksi mogao mirne duše da ga isproba. Verovatno nakon završetka kvalifikacija, u nekoj prijateljskoj.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

sve jasno:

Quote

Sada, kada Partizan ima najbolji niz pobeda u Evropi, a Zvezda igra loše i često kiksira, te ima minus šest odnosu na večitog rivala, bukmejkeri su korigovali kvote.

Kladionica Mozzart je objavila nove kvote, sada kada Partizan ima šest bodova više u odnosu na Zvezdu.

Ipak, Zvezda je i dalje ozbiljan favorit prema kvoti, koja je sada 1,40.

Kvota na Partizan je pala, za skoro duplo, pa sada iznosi 2,80.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...