Jump to content

Zelena trava doma mog - Wimbledon '23


Drug Crni

Recommended Posts

58 minutes ago, Boxy said:

Preciznost :classic_biggrin:

 

 

Ovo treba da zadrži kao suvenir, samo da zapečati čašu sa sve preostalim pićem :classic_biggrin:

Ne znam zašto sam utripovala da je Rune ispao, baš me iznenadilo kad sam ga videla u programu danas.

Kaže Mekinro da je Hurkač kao big teddy bear, taman tako :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Ja sam se nadala da će s otvorenim krovom malo i da popusti :classic_sad: treba ovde imati baš konjske živce.

Hurkač traži čelendž za onaj tviner :lol_2: u stilu šteta tako lep udarac da mi propadne.

Ništa, moraće opet dužim putem...

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Da, u cetvrtom Hurkac tek na oko 60% ubacaja prvog servisa I odma je delovalo to puno lakse. Sve u svemu jako dobar test za Novaka, retern za sada nije na nivou kao nekih ranijih godina, skripio je  taj segment vec u mecu protiv Thompsona, anticipacija I to neko citanje deluju malo off za sada, nadajmo se da ce to podici na visem nivou u nastavku turnira.

Edited by Elias
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

:classic_ninja:

Tribalizam godinama negovan i podgrevan. Msm kupiš skupe karte za CC i pojaviš se ovako . Ok navijaju za neke svoje favorite ali šta demonstriraju ovde

Spoiler

 

 

 

 

A Carlos solidno zaora CC:classic_biggrin: Mateo se drži nekako dok ne počne svaki udarac na BH da forsira Alcaraz. 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam danas prvi put gledao Jubanksa, kakva građa majko mila, kao Manute Bol da je uzeo reket u ruke :krstipd4: a tek izrazi lica, jači je i od Dastina Brauna 🙂 definitivno ima moje simpatije.

 

Šteta za Kvitovu, ovo je bio baš epski raspad 😞

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...