Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Ljudi pa je li vi gledate išta.. Ja mislim da je ovo deseta sezona kako Lazu pojedinci pred početak sezone izbacuju iz 12, smanjuju minutažu itd.
Ista stvar i sa Lukom.
Pa toliki treneri prođoše, i ne desi se, naprotiv..
A zadnjih deset godina možda i najuspešniji period u istoriji kluba.
Pa ja bih se bar zapitao, šta to ne shvatam, šta to ne vidim..
Je li moguće da treneri kao Radonjić, Duško, Saša Obradović ne vide da Laza nije za 12 a ja vidim.
Je li moguće da Duško ne vidi da Luka ne može da brani ni jednog centra u EL a ja sa svojom forumaškom trenerskom akademijom to vidim.
Ali ne..
Here we go... Again.

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Ali kada vidim Lazica da primi loptu van 6.75m i ne pogleda u kos vec krene da panicno mlatara rukama da pridje neko po loptu meni dodje zlo.

 

Pa imas dribling covjece 25 godina igras kosarku i ne mozes povesti loptu u dribling, uraditi neku promjenu, zagraditi je bilo sta, vec on ceka ili Sabaza ili Mitrovica ili bilo koga da pridju po loptu i tu redovno izgubimo 4-5 sekundi u napadu i onda panicno idemo u rjesavanje 1 na 1.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

[mention=25]Wingwalker[/mention] Ово су припремни мечеви. Нама је важна заштита обруча а у том сегменту Лука не може да уради ништа. Бајке да ће Лука имати минутажу током године већу од Боломбоја је за мој укус превише.  Сад треба да се јави [mention=2070]Brat od Korneta[/mention] па мушки да изанализира против којих центара у нападу Лука има предност у Евролиги.
Ja da sam Kornetov bruda...sada bi ti ponudio opkladu u vezi minutaža Luke i Bolomboja...ali pošto nisam, da ipak sačekamo.
Kuz nam godinama najbolje brani pik, Martin je atleta...a Luka zadnje dve sezone u EL po 31-a odigrana tekma...sa nekih 20mpg.



  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sokmeniki said:

Ali kada vidim Lazica da primi loptu van 6.75m i ne pogleda u kos vec krene da panicno mlatara rukama da pridje neko po loptu meni dodje zlo.

 

Pa imas dribling covjece 25 godina igras kosarku i ne mozes povesti loptu u dribling, uraditi neku promjenu, zagraditi je bilo sta, vec on ceka ili Sabaza ili Mitrovica ili bilo koga da pridju po loptu i tu redovno izgubimo 4-5 sekundi u napadu i onda panicno idemo u rjesavanje 1 na 1.

Ajde to, nego kad krene u prodor pa ili pokusa neki flouter ili skok sut sa poludistance pa lopta jedva zakaci obruc.

 

Umesto da radi ono sto najbolje zna, da coskari i ide na ofanzivni skok.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, necke said:

Ajde to, nego kad krene u prodor pa ili pokusa neki flouter ili skok sut sa poludistance pa lopta jedva zakaci obruc.

 

Umesto da radi ono sto najbolje zna, da coskari i ide na ofanzivni skok.

Ali flouter obavezno lijevom rukom zavrsava bilo gdje da je na terenu (da li je sa desne strane, lijeve ili kroz sredinu) a realizacija mu je vjerovatno ispod 5%

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, mister-no said:

Ljudi pa je li vi gledate išta.. Ja mislim da je ovo deseta sezona kako Lazu pojedinci pred početak sezone izbacuju iz 12, smanjuju minutažu itd.
Ista stvar i sa Lukom.
Pa toliki treneri prođoše, i ne desi se, naprotiv..
A zadnjih deset godina možda i najuspešniji period u istoriji kluba.
Pa ja bih se bar zapitao, šta to ne shvatam, šta to ne vidim..
Je li moguće da treneri kao Radonjić, Duško, Saša Obradović ne vide da Laza nije za 12 a ja vidim.
Je li moguće da Duško ne vidi da Luka ne može da brani ni jednog centra u EL a ja sa svojom forumaškom trenerskom akademijom to vidim.
Ali ne..
Here we go... Again.

Ako se dobro secam isli su abrovi da je smanjenje minuta Lazicu kostalo SO klupe.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...