Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

2 minutes ago, Firga said:

Sad je vec kasno, prepuni smo tu, iako bi nam lepo legao. Ja se iz sve snage nadam da on nece u Beograd. Ako se razumemo...

Nilad nije kasno. Ako imamo i ako smo mogli nemilice da potpisujemo Mitroviće, Kuzmiće, Lazareviće možemo i Kabokla. Kad je nama bilo teško da višak otpustimo u toku sezone. 

Edited by Čočo
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Вама ако је океј ово дивљачко понашање према клубу где је потписао уговор, онда имамо мало другачије погледе. А с'обзиром на карактере играча које је клуб потписивао овог лета, надам се да ће у истом тону и наставити и да нисмо ни у каквој причи са бразилским Дурентом.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Čočo said:

Nilad nije kasno. Ako imamo i ako smo mogli nemilice da potpisujemo Mitroviće, Kuzmiće, Lazareviće možemo i Kabokla. Kad je nama bilo teško da višak otpustimo u toku sezone. 

 

Ma ja se nadam da ne ode u komsiluk. Lici mi da im tu treba 4-5 igrac

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Brat od Korneta said:

Ako neko bude mogao da snimi utakmicu protiv Albe i okaci na jutjub bio bi mu jako zahvalan. 🙏

 

Ili barem da je snimi kao neki fajl da je daunloudujem ako je to ikako moguce.

 

 

Biće ovde  https://www.magentasport.de/aktion/magentasport-cup?wt_mc=daf_sospsoxx_2023-sport-sponsoring_MS-Cup-248

a možda i na njihovom YT kanalu.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kankkunen said:

 

Ma ne treba mi za gledanje lajv nego mi treba na YT snimak da mogu da secem u gifove posle jer ako snimam ekran i tako dodajem video za gif direktno sa kompa ne prihvata fajlove vece od 100mb a sa jutjuba je neograniceno sajz.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Brat od Korneta said:

 

Ma ne treba mi za gledanje lajv nego mi treba na YT snimak da mogu da secem u gifove posle jer ako snimam ekran i tako dodajem video za gif direktno sa kompa ne prihvata fajlove vece od 100mb a sa jutjuba je neograniceno sajz.

Imaju na kanalu utakmice sa ranijuh Magenta kupova, verovatno će postaviti i sa ovogodišnjeg.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Savet da ne upadamo u neku euforiju ako dobijemo Albu 20+ razlike jer Alba je bukvalno jedina ekipa u El koja je slabija na papiru nego prethodne sezone. Otisli su im 3 glavna igraca Sikma, Smit i Lo a zamene su dosta upitne. Ostali su im Tieman i Koumadje na centru (otisao Lamers a treceg centra nemaju trenutno) i Olinde i Procida od znacajanih igraca. Uz Procidu kao mladog prospekta doveli su jos jednog mladog italijanskog beka prospekta, Spanjola, koji je takodje bio u rosteru Italije na ovom svetskom prvenstvu. Tu je jos jedan mladi igrac, Ziga Samar, koji je bio u rosteru Slovenije na svetskom i prosle sezone bio solidan u Evrokupu za Hamburg. Inace Radonja se interesovao da ga dovede pretproslo leto za treceg pleja kao prospekta ali trazili su visoko obestecenje pa ga je Alba dovela i poslali na pozajmicu u Hamburg i sada vratili u roster. Doveli su Met Tomasa kao proverenog bek sutera i Sterling Brauna koji bi trebalo da im je najvece pojacanje i koji ima solidno Nba iskustvo. Doveli su i Dzastin Bina, igrac o kojem ne znam nista osim sto vidim da igra 4 i da je imao ok brojke u G ligi prosle sezone.

 

Jedina prednost im je sto su verovatno dosta uigraniji od nas s obzirom da nam se nekoliki vaznih igraca tek prikljucilo treninzima s tim da se jos uvek nismo kompletirali. Tako da mozda bude i neki egal mec zbog uigranosti a mozda ih pobedimo 20+ razlike jer smo objektivno mnogo kvalitetniji igracki gledano.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jes, Sasari nas nalupao, ali cemo sad Albu da odvalimo 26 razike :default_coffee:

 

Da odigramo kompetitivan mec i da se ne usinu Teo i Bjelica, ja zadovoljan.

 

Btw, slabije su i komsije na papiru. Egzum > Douzer, Lesor > Kaminski, Madar > Jaramaz, Papapetru = Ponitka.

Edited by fradler
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...