Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

14 hours ago, Nini3112 said:

A odakle to ide da je Sabaz ego manijak?

Nikad nista lose o decku procitao nisam...

Nisam mislio da je Šabazz ego manijak, ali on nam je projektovan kao igrač koji će nas voditi, uz Tea koji će mu pomagati u tome.

Eventualni dolazak Šveda bi poremetio tu koncepciju, koja je već poljuljana postojanjem Tea i Nedovića u bekovskoj liniji. Šved gde god je igrao, čitava ekipa je bila podređena njemu, u tom smislu sam pričao o egu naših bekova. Ofanzivni talenat Alekseja Šveda se ne dovodi u pitanje.

Na stranu što sam siguran da on neće doći i miran sam jer smo aktivni na tržištu, to je evidentno, pa očekujem nekog "ozbiljnijeg" igrača za naš roster-koncepcijski ozbiljnijeg.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, suptil said:

Jel se to ceka objava za Sveda pa da se objave cene sezonskih koje se pustaju u promet 4.9.? 

 

Taman da malo pojeftine sezonske. Mislim da sa Svedom dolazi ogromno razocaranje...morace to da se pegla i kroz konto budzeta i tako... Jedino ako Gill nije uslovio svoj dolazak dolaskom ovog kafanskog tabadzije.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, John Terry said:

 

Taman da malo pojeftine sezonske. Mislim da sa Svedom dolazi ogromno razocaranje...morace to da se pegla i kroz konto budzeta i tako... Jedino ako Gill nije uslovio svoj dolazak dolaskom ovog kafanskog tabadzije.

 

Čovjek je napadnut ispred restorana od strane huligana nakon večere sa familijom.

 

Nema potrebe sa ovako glupim šalama.

  • Like 27
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Golijat said:

Jovic je saban skoro pa u rangu Vujadina Savica u fudbalu

Ma tu nema spora, nego mi gotivna prica sama po sebi.

Prilicno sam siguran da je ona prica o zbunjenom Deji na TO u Moskvi protiv Cska i generalno cinkarenje svlacionice po podkastima glavni razlog zbog koga ga Dejo nije ostavio u Atini proslo leto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Fromthecorner said:

Svidja mi se kako se ovde spominje da timovi za odbranu imaju i Doguša Balbaja sa odigranih 20 min u poslednje dve godine a niko ne spominje da u rosteru idalje imamo Hangu koji moze na 2 i Lazica koji je u karijeri zakljucao 379 bekova.

 

Ajde posle Monaka jos da izhiperbolisete i defanzivne kvalitete Exuma, Madara, Pantera i Andjuse, pa da se nadamo da Dusko procita stav struke i potpise Vita Krejcija i Dotsona da nam ostvare jedan davni san.

 

Ajde kad već vučeš za jezik, Exum je svakako plus defanzivac i najbolji atleta među bekovima u Evropi, Madar je takođe plus defanzivac i dobar presing igrač, Anđušić je rupa, a bogami i Punter koji u principu nije loš defanzivno ali s obzirom da ga samo napad zanima i da je u odbrani uglavnom dekoncentrisan možemo reći da je minus. Prećutao si Avramovića koji je takođe plus defanzivac. Dakle, KKP spoljna linija je svakako imala solidan balans napada i odbrane na spoljnim pozicijama za razliku od potencijalnog backcourta Shabazz, Teo, Yago, Nedović, Shved među kojima je Shabazz najbolji defanzivac a verovatno bi i on sam bio zaprepašćen da mu neko kaže da će biti najbolji defanzivac spolja u bilo kom kontekstu. Na sve to, i Geidraitis je takođe bolji ofanzivno nego defanzivno tako da ostaje samo Hanga + dvojica Laza koji ne bi ni imali mesto u 12 u ovakvoj koncepciji.

  • Like 11
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, John Terry said:

A sto se tice glupe sale, nesto nisam primetio da je neko drugi napadnut. Ikada.

Šta ti ovo znači leba ti? Misliš da je on kriv što su ga napali jebeni huligani? Borili mu se za život, šta pišete više ljudi aman... To što ti je neko antipatičan ne znači da trebaš da ismevaš ozbiljnu situaciju u kojoj je bio.

  • Like 6
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, John Terry said:

 

Taman da malo pojeftine sezonske. Mislim da sa Svedom dolazi ogromno razocaranje...morace to da se pegla i kroz konto budzeta i tako... Jedino ako Gill nije uslovio svoj dolazak dolaskom ovog kafanskog tabadzije.



Ja koliko sam upoznat njega su istukli likovi koji su izgubili veliku lovu nakon poraza cska od lokomotive i to dok je vecerao sa porodicom, tako da je bas seljacki nazivati ga kafanski tabadzija. 

Da nekako zanemarimo i zaboravimo na Teodosica koji ce se u ovim godimama verovatno podrediti timu i prihvatiti da ne trosi toliko i Jaga za kog ne verujem da ce imati previse minuta, ali vi vec imate Sabaza i Nedovica i ne znam gde ce se naci lopte za Sveda, a Sved i u onim najboljima danima bez milion lopti je promasena investicija da ne pricam sada kada covek puni 35 i posle svega sto je preziveo. 

Mada ubedjen sam da od toga nema nista jer niti vama treba Aleksej niti vi trebate njemu. Neka lagana Kina i polako. 

Igrati EL sa samo jednim igracem od 1-3 koji moze da igra obranu pri tom je ostatak igraca na tim pozicijama apsolutno ofanzivno orjentisan i svi osim Jaga veterani koji nemaju cak ni taj mladalacki elan i energiju je tesko samoubistvo. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Vasa Micic je teska rupetina u odbrani. Jako lose lateralne kretnje, spore noge i previse rizikuje i ispada.

 

Larkin se kao nesto bacaka a odbrana mu je faul ili da odleti na tribine koliko ispada.

 

Bobua je prosjecan defanzivac, kojeg svako moze bez problema probiti.

 

Kruno Simon je pametan igrac koji zna da usmjeri i ne ispada kao prva 3.

 

Bryant je dobar defanzivac.

 

Efes je drzala visoka linija Singleton+Dunston uz sjajne role drugih visokih poput Moermana, Pleissa uz veliki doprinos Simona i Bryanta. Anderson je isto koristio tijelo solidno. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, fedor said:

Igrati EL sa samo jednim igracem od 1-3 koji moze da igra obranu pri tom je ostatak igraca na tim pozicijama apsolutno ofanzivno orjentisan i svi osim Jaga veterani koji nemaju cak ni taj mladalacki elan i energiju je tesko samoubistvo. 

 

A onaj cirkus prošle godine nije bio samoubistvo? Pa smo se i onakvi dokotrljali do 16 pobjeda.

 

Mislim, preživjeću ja ove muke. 🙂

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Quote

DUŠKO JE NAJGORI, KOD NJEGA JE SAMO ŠVED SREĆAN! Ivanović već trenirao Rusa, a Amerikanac BESNEO!

 

https://mondo.rs/Sport/Kosarka/a1821541/Dzejkob-Pulen-Dusko-Ivanovic-najgori-trener-Sved-radio-sta-hoce.html

 

"Trenutna situacija je takva da je Duško najgori trener za koejg sam ikad igrao. Nije me želeo u timu tokom čitave sezone, iako nisam prekršio pravila ili uradio nešto loše. Samo me je sklonio. Voleo bih da nikad nisam potpisao da igram za njega. Cele sezone nije imao kontrolu nad timom, samo je pustio Šveda da radi šta hoće i šutira 30 puta po utakmici. Nijedan drugi igrač u timu nije bio srećan što je ovde", rekao je svojevremeno Džejkob Pulen za "Rsport".

 

I aj sad... kako je ovo moguce da Duško voli jednog divljaka a mrzi drugog.

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...