Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

2 minutes ago, No name said:

Gde je tačno u svojoj izjavi on naveo da je nekom dao reč, ili uopste šta o tome komentarisao...

 

 

"Međutim, već nedeljama izlaze najrazličitije informacije o meni i nastavku moje karijere. Mimo moje volje i želje, i bez moga znanja, a svakako daleko od istine, objavljuju se nasumično pisani tekstovi. Neki od njih su bili mašta i proizvoljni zaključci pojedinaca i medija i sve je to izazvalo veliku pažnju, koju moja porodica i ja nismo želeli

 

 

kako se može čuti, ovo je bilo presudno 

 

nikome nije do potencijalnih sranja, čak ni u teoriji, a posebno za ljude koji su navikli na mir i spokoj daleko odavde

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Makar su nam Grobari oteli titulu dvorske lude. Prvo ono šaketanje sa Realom, pa prikupljanje para da Ostoja plati porez Vučiću da bi imali veći budžet u ovoj sezoni, pa sad ovo sa Mirotom - i još začinjeno ovim saopštenjem.

 

Samo se bojim da Nebojša ne pokuša da vrati i tu titulu ubrzo.

  • Like 24
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da će se ovo čekanje obiti komšiluku o glavu. OK, ako je tačno to što je neko napisao sad imaju tu lovu za druge igrače...ali koje igrače? Probralo se sve što valja. PF ni za lek u Evropi, barem ne onih legitimnih. SG još manje (jedino Kalates, ali ja nemam oči da vidim tog čoveka), Centara isto slabo.

 

Možda nešto iz NBA, ali ako hoćeš legitimnog igrača iz NBA to košta.

 

Egzum je bio taj koji je dao smisao Partizanu prošle sezone. (Pretprošle su takodje imali i Pantera i Ledeja i Lesora i Aleksu i Smajlija, pa ih je Radonja vratio na fabrička). Sad je opet potrebno tako nešto, ali sada toga na tržištu više nema.

 

Ali, baš nas briga, to je njihov problem. Što se mene tiče ja sam sa ovim postom rekao sve što imam na temu partizana.

 

I dajte tog Kalinu više 💪🏻

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bishop said:

Ja mislim da će se ovo čekanje obiti komšiluku o glavu. OK, ako je tačno to što je neko napisao sad imaju tu lovu za druge igrače...ali koje igrače? Probralo se sve što valja. PF ni za lek u Evropi, barem ne onih legitimnih. SG još manje (jedino Kalates, ali ja nemam oči da vidim tog čoveka), Centara isto slabo.

 

Možda nešto iz NBA, ali ako hoćeš legitimnog igrača iz NBA to košta.

 

Egzum je bio taj koji je dao smisao Partizanu prošle sezone. (Pretprošle su takodje imali i Pantera i Ledeja i Lesora i Aleksu i Smajlija, pa ih je Radonja vratio na fabrička). Sad je opet potrebno tako nešto, ali sada toga na tržištu više nema.

 

Ali, baš nas briga, to je njihov problem. Što se mene tiče ja sam sa ovim postom rekao sve što imam na temu partizana.

 

I dajte tog Kalinu više 💪🏻

Ne moramo razmatrati problematiku pojacanja KK Partizan na ovom topicu,imas njihov topic za to.

 

O Miroti se diskutuje jer smo vrlo direktno kao klub bili uvuceni u sve to, sto je danas demantovano sa obe strane(Mirotic i KK Partizan)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dzakala said:

Ne moramo razmatrati problematiku pojacanja KK Partizan na ovom topicu,imas njihov topic za to.

 

O Miroti se diskutuje jer smo vrlo direktno kao klub bili uvuceni u sve to, sto je danas demantovano sa obe strane(Mirotic i KK Partizan)

 

Nisam mislio da diskutujem o pojačanjima, drugačiju konotaciju je trebao imati moj post, ali ne bitno. U pravu si. Nećemo o njima ovde

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, medobrundo said:

Makar su nam Grobari oteli titulu dvorske lude. Prvo ono šaketanje sa Realom, pa prikupljanje para da Ostoja plati porez Vučiću da bi imali veći budžet u ovoj sezoni, pa sad ovo sa Mirotom - i još začinjeno ovim saopštenjem.

 

Samo se bojim da Nebojša ne pokuša da vrati i tu titulu ubrzo.

Zaboravio si cirkus sa Madarom i Miskom. Nebojsa je zadao ozbiljan zadatak blamiranjem i budalesanjem prosle godine, ali i oni nisu za bacanje definitivno

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Mirota ako ode u PAO, imaće brutalnu ekipu. Teško da im neko može parirati. Biće veliki favorit. Dovešće još nekoga sigurno. Tu su još Monako i Real. Strašne ekipe.

Послато са M2006C3LVG помоћу Тапатока

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/20/2023 at 10:39 PM, Crni said:

Ako je neko od Zvezdasa zaista pretio Miroticu, treba drzava da reaguje.

Bolesnicima treba stati za vrat!

Trinaest reakcija smeha na ovaj post.

Idemo iz poraza u poraz kao drustvo.

Bitno da je osecaj zadovoljstva prisutan na samom forumu sto je Mirotic odlucio da rizikuje i ode u neku zdraviju sredinu.

 

  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dzakala said:

Sto neko napisa, kako je Coki jutros lepo provukao i datu rec, i gluposti oko pretnji od strane kluba, i savica sve zakljucno sa kampacom 😂😂😂

E Kampaca sam zaboravio potpuno. Jeste rekao je da je odbio ponudu prekoputaša. E da taj sam 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

E bas mi je drago sto Mirotic ne ide u jedan od dva Vuciceva cirkusa ove sezone. Samo, trebalo je odmah to da kaze, a ne da se razni navijacki portali izivljavaju nad normalnim ljudima tako sto najavljuju "radosne vesti", pa te Armani odustao, te ostala samo Srbija, te ostale su samo jos formalnosti, grobari u delirijumu, te sve je gotovo, Mirotic u crno-belom.

 

Mirotic je i sam trebalo da zna sta radi SNS i kako se trose milioni evra na najnize porive kod ljudi koji, nalazost, moraju da zive u ovoj zemlji. Ovo je jedno carstvo lazi u kojem se cak i to trosenje miliona uvelo na mala vrata, pa tako smo najpre imali dva preskupa Amerikanca u jednom i Kalinica u drugom klubu, onda Nedovica, pa Vildozu, pa Campazza u jednom i Exuma i ostale u drugom klubu, da bi na kraju dosli do toga da se i jedni i drugi otimaju oko najskupljeg igraca u EL i da to mase smatraju totalno normalnim.

 

Tako da, svaki igrac koji ne zavrsi u jednom od ova dva kluba je dobitak za nas koji ne zelimo da gledamo ova dva kluba na F4 (a ni u EL sledece sezone). Sad slobodno neka se bace na skauting, kad ionako ne umeju da rade nista drugo osim da bacaju pare na poznate skupe evroligaske igrace.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nele said:

Coki je po prvi put na gospodski nacin dobio PR borbu nadam se da je saopstenjima na temi zavrsio.

Jedino se nadam tuzbi katalonskom informeru.

To pod obavezno. Gamad mada sta su prosle godine pisali ti katalonski mediji za FDJ kada su ga primoravali da se ostavi para i predje u Utd a on ih nuje zarezivao 1%. Posle morali govna da lizu i da pisu hvalospjeve za istog.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Verovatno samo uzak krug ljudi oko Nikole zna celu pricu i oko CZ i oko komsija. 
 

Cudno je da vise niko ni ne pominje to da je i sa nama posao bio skoro zavrsen, ili na putu da se realizuje….. pre nego je KKP uopste i usao u pricu. 
Umesto realizacije , bez objasnjenja dobili smo zaokret da se spominje iskljucivo kao pojacanja komsija.

Cak i ovo Nikolino obracanje posle svega ide u prilog cinjenici da je sa CZ u odlicnim odnosima nakon svega.



 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, medobrundo said:

Makar su nam Grobari oteli titulu dvorske lude. Prvo ono šaketanje sa Realom, pa prikupljanje para da Ostoja plati porez Vučiću da bi imali veći budžet u ovoj sezoni, pa sad ovo sa Mirotom - i još začinjeno ovim saopštenjem.

 

Samo se bojim da Nebojša ne pokuša da vrati i tu titulu ubrzo.

Lako je bilo glumiti gospodu dok ti sve ide kao po loju, imas sudjenje, imas raspored, nizes pobede...Ali cim je krenulo malo losije i sto nije pod kontrolom odmah se pokazuje pravo lice. 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Možda se neko seća jer je bilo pisanja o tome na forumu, kad su Anđus i Pantić zaratili na svojim YT kanalima i kad je Anđus tražio od Željka Obradovića da javno ispriča na koji je način došao u KKP, pominjući tačno mesto sastanka Obradovića i Vučića u nekoj od dedinjskih vila u vlasništvu države, a sve u nameri da Pantiću stavi do znanja šta sve AV radi za KKP jer je ovaj bulaznio o tome kako je Želimir nekakav svetionik opozicionarstva.

 

Tada su se u Humskoj branili ćutanjem, ali su sada odlučili da ostave omertu po strani jer nisu izdržali a da javno ne potvrde da je Vučić lično zvao jednog od najskupljih igrača u Evropi svih vremena, kako bi ga doveo u Partizan.

 

I šta ostaje nama, navijačima Crvene zvezde kojima je jasno šta znači kada predsednik države pozove u Partizan jednog od najskupljih trenera i jednog od najskupljih igrača Starog kontineta?

 

Pa, ne možemo ništa osim da na izborima iskažemo svoj stav o činjenici da predsednik neke države direktnim aktima deluje protiv kluba koji ima većinu navijača u toj državi....

 

Imaćemo priliku da već na beogradskim i lokalnim izborima pokažemo šta mislimo o tome što onaj koji predvodi jednu od izbornih lista lično dovodi višemilionske trenere i igrače u neki klub.

 

Do tada, sportski pozdrav za AV i njegov KKP. 

Edited by Nek grmi jako
  • Like 16
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...