Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Nepopularno mišljenje: Kalina bi nam bio najveće pojačanje i bila bi šteta da ne dobije priliku da se bori za sam vrh el u ovakvom timu. Treba ga juriti svim silama iako nije čista četvorka i ima važeći ugovor. Upišao bih se od sreće da dodje. Nije čist PF, ali nam donosi sve što nam je potrebno u ovom trenutku.

  • Like 17
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Nas roster sa strucnim stabom ce kostati oko 13M bruto. Onih ostalni 35% ne treba shvatati bukvalno jer je to bitno Evroligi, ali nemamo mi 6-7 miliona ostalih troskova. Mi cemo sve nase potrebe mimo rostera pokriti prihodima od karata i marketinga. Od drzave nam treba lova za igrace sto je nekih 13 miliona. Komsije idu ocigledno preko toga, ali da vidimo prvo rostere pa da komentarisemo.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Nele said:

Ako Mirota stvarno potpise za Pao Ne bi me cudilo da Sengeliji uskoro stigne junk mail kako mu se vlada izvinjava i da su mislili da je Zvezda u Rusiji 🙂

Mogli bi da doniramo Raduljicu nekom gruzijskom timu kao znak poštovanja srpskog naroda prema Gruziji. 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stanko1997 said:

Što se pominjanja Mirotića tiče, jedino što očekujem od kluba, igrača ili bilo koga da izađe sa demantijem o ovoj nebulozi španskog portala koju je brže bolje preneo Maxbet sa naslovom SRAMOTA. Njemu sve najbolje.

Nije samo Maxbet već i drugi portali. Očekujemo saopštenje.

Link to comment
Share on other sites

Znaci posto ipak nece moci da ide spin da Mirotinu platu isplacuje Barsa, jer se evo izgleda nisu nista dogovorili(iako su svi redom jos prosle sedmice objavili da je gotovo, izneli cak i cifre tacne) sada krece spin da ipak mozda nece u Partizan jer mu se preti...

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, dzakala said:

Znaci posto ipak nece moci da ide spin da Mirotinu platu isplacuje Barsa, jer se evo izgleda nisu nista dogovorili(iako su svi redom jos prosle sedmice objavili da je gotovo, izneli cak i cifre tacne) sada krece spin da ipak mozda nece u Partizan jer mu se preti...


sva sreca napisase Spanci prvi… mada mora da je to Zoran Savic pustio

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ScepanScekicSto said:


sva sreca napisase Spanci prvi… mada mora da je to Zoran Savic pustio

Dokazi gospodo, dokazi, a ne zvona i praporce. Nego, jel treba još nešto osim prevoda sa španskog, pošto ne verujem da si ovde došao sa zadnjom namerom? 😊

Edited by Stanko1997
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...