Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

5 minutes ago, John Terry said:

Lepo 🙂

 

Poduvaćemo za Mirotića, poduvaćemo za Kampaca, onda ćemo da preplatimo nekog "Dobrića" i teraj dalje. Ozbiljan klub 🙂 

A inace smo preplaćeni na igrače tog renomea.

 

Ja bih u Sejšele,al mi Sutomore na dvaes kilometara.

Koliko sam ozbiljan ne govori sta hocu nego koliko mogu.

Edited by Achtung!
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nele said:

Ako bude Shabazz umesto Fakua necu da budem toliko razocaran …

 

Ja ne samo da neću biti razočaran, već ću biti čak i zadovoljan, ali sećamo se prošle sezone kada smo od Šabaza došli do Adamsa... tako da smo svi naplašeni po pitanju umeća naše bagzi uprave.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Pero said:

Ja ne mogu vise, Gill bezvezan igrac???? Lik je bio najbolji igrac Himkija uz Shveda.

Ma okej, bez nervoze.

 

Kada bi Jokić potpisao sutra, bilo bi pritužbi na neizbalansiranost rostera i nemogućnost popunjavanja defanzivnog kratera.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Guru said:

 

Nije loš u odbrani - uvek u stavu, agilan, aktivne ruke, inteligentan (zna kako koga da čuva), samo je suviše sitan i lagan da bi ostvario značajniji impact. A nama nažalost sada treba baš igrač koji će imati ozbiljan impact na toj strani terena, jer smo vezali sebi ruke dovođenjem 36-ogodišnjaka koji odbranu igra tako što stoji u mestu i pokazuje saigračima ko da preuzme njegovog igrača. Ako nam je već bilo do domaćih veterančina, bolje da smo vratili Jovića i onda napali svim silama Šabaza koji je prava ofanzivna klasa na EL nivou... S tim što u normalnom klubu naravno ne bi bilo potrebe ni za Jovićem, nego bi se u odnosu na Šabaza selektirao kompatibilan mlađi plej bilo koje nacionalnosti. 

 

 

Teo je za Jovića spejsšatl trenutno, koju god ulogu mu dodelio na terenu. Čovek može da uđe u igru na 15 minuta, baci 10 asistencija i pogodi par trojki, potpuno pokrene ofanzivni flow, baci centru pas iz bilo kojeg ugla; ali ne, bolji je igrač koji da 4 poena u 6 utakmica, propusti 70 posto sezone i ne garantuje više ništa, ni u odbrani ni u napadu.

Edited by medobrundo
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Terry said:

Lepo 🙂

 

Poduvaćemo za Mirotića, poduvaćemo za Kampaca, onda ćemo da preplatimo nekog "Dobrića" i teraj dalje. Ozbiljan klub 🙂 

Ovo je od pocetka najrealniji scenario - i vec sezonama je tako sa povremenim izletima  van sablona (Vildoza, Kampaco, Kalinic) - kao jurimo Lasoa a dovedemo Vladu Jo koji postigne nemoguce, da bude gori trener od Alimpija.  E sve mi se cini da mi tako "jurimo" Mirotu. U najboljem slucaju, pokusavamo da dignemo cenu komisjama, koliko da im napakostimo.  Ova sezona mirise na natrpavanje veteranima, da onima sa pogresne strane brda pariramo imenima ako ne mozemo kvalitetom.  Ima jos vremena da me potpisi razuvere, ali ne mogu da se nateram da budem preterani optimista.

 

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Achtung! said:

A inace smo preplaćeni na igrače tog renomea.

 

Ja bih u Sejšele,al mi Sutomore na dvaes kilometara.

Koliko sam ozbiljan ne govori sta hocu nego koliko mogu.

 

Pa šta se onda guramo u elitu ako nismo? Evo ja nemam problem da nam klub funkcioniše kao razvojni i da ima profit kao osnovni cilj. Ali mi, i po sopstvenim priznanjima imamo para, ali deluje da je problem šta baš nemamo ljude od integriteta i dovoljno cenjene da budu magnet velikim igračima. Ili, aj da sačekamo, nema problema, tolike godine čekamo, pa ćemo opet.

 

Kaže se "na Sejšele".

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, John Terry said:

 

Ja ne samo da neću biti razočaran, već ću biti čak i zadovoljan, ali sećamo se prošle sezone kada smo od Šabaza došli do Adamsa... tako da smo svi naplašeni po pitanju umeća naše bagzi uprave.

Kapiram.

 

Ja sam u boljoj poziciji jer zadnje 2-3 godine nisam uopste pratio nase prelazne rokove osim kada se neko ozvanici pa nisam pokupio traume 😂

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Chaos Is Me said:

Meni je Dobrić manje sporan od Dede, Luke i Simona, al voelo bih da se oproba na drugom mestu da vidimo koliko stvarno vredi kad nije deo privilegovane domaće osnove.

 

Mirotić u KKP nema apsolutno nikakvog smisla, na 2 i 4 im ne trebaju kapitalci jer ih već imaju, na ostalim pozicijama bih razumeo takve bombe. Mislim, nije Željko sigurno gadljiv na ekstra kvalitet al takav overkill na 4 nisu imali ni Real ni Barsa ni CSKA u najboljim danima. 

 

Leday može lagano i na 5. Samo u tom slučaju više nema minuta za Smajlija.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, John Terry said:

 

Ja ne samo da neću biti razočaran, već ću biti čak i zadovoljan, ali sećamo se prošle sezone kada smo od Šabaza došli do Adamsa... tako da smo svi naplašeni po pitanju umeća naše bagzi uprave.

 

Djeluje da sad ipak ima više love u odnosu na prošlo ljeto ali da, treba biti oprezan. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Casaubon said:

Ovo je od pocetka najrealniji scenario - i vec sezonama je tako sa povremenim izletima  van sablona (Vildoza, Kampaco, Kalinic) - kao jurimo Lasoa a dovedemo Vladu Jo koji postigne nemoguce, da bude gori trener od Alimpija.  E sve mi se cini da mi tako "jurimo" Mirotu. U najboljem slucaju, pokusavamo da dignemo cenu komisjama, koliko da im napakostimo.  Ova sezona mirise na natrpavanje veteranima, da onima sa pogresne strane brda pariramo imenima ako ne mozemo kvalitetom.  Ima jos vremena da me potpisi razuvere, ali ne mogu da se nateram da budem preterani optimista.

 

Komšije su dobili ko pleve rekao je vrhovni gospodar. Meni je krivo što se kod nas ćuti. Tačno pariraćemo imenima a kvalitet biti na strani prekoputaša kao što kažeš. Videćemo možda bude nešto što će nas iznenaditi pozitivno. Nadam se tome.

Link to comment
Share on other sites

Leday ima 201 cm, nije baš pojam atletike niti snage. Za 4 je sasvim dobar, za 5 stvarno nisam siguran, mislim da bi mu baš napravili medveđu ulogu tim pomeranjem osim ako nije na par poseda, neki smallball specijali i slično. Luka Mitrović je fizički bedan na 5 a Leday nije ništa jači od njega, čak je i dosta manji. S obzirom da i Mirotić nije baš ljubitelj tvrde igre, u toj hipotetičkoj situaciji mislim da bi baš patili iako bi bili ofanzivno moćni. Ne verujem da bi se Željko baš toliko kockao. Naravno, u kakvim vrmeenima živimo nije nemoguće da stvarno dovedu i Mirotu i centra kapitalca, a Leday da bude treći visoki. 

Edited by Chaos Is Me
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Benito said:

Svi ovde volimo Campazza kao brata rodjenog ali ako cemo realno Shabazz je bolji igrac od njega.

 

Faku u šest utakmica finala protiv Partizana, 25 posto za 2, 25 posto za 3, 50 posto za 1. I ja ga volim kao brata, ali da je nešto pokidao kad je bilo najbitnije, nije. Iskreno, retko viđena neefikasnost - pored koje je, zbog svojih drugih karakteristika, i dalje fantastičan igrač. Ali, i on je zamenjiv. Konkretno, to što je on donosio u pozicionom napadu, čak i Teodosic može u ovim godinama bolje. U odbrani i tranziciji ni blizu, naravno, osim outlet pasova 😄

Edited by medobrundo
  • Like 13
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Sector said:

 

Djeluje da sad ipak ima više love u odnosu na prošlo ljeto ali da, treba biti oprezan. 

Mislim da je najveća razlika u odnosu na prošli prelazni rok to što sad imamo trenera koji ima neki stav.

Da Čović i njegovi štrumpfovi sami dovode igrače ko zna šta bismo do sada imali u timu.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...