Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

16 minutes ago, quentin said:

OK, znači tebi je Čović prihvatljivija varijanta jer on garantuje da Zvezda neće imati baš previše jak tim i praviti naročito dobre rezultate, pošto bi tako nešto bilo nemoralno u Srbiji kakva je i dalo Vučiću adute da se hvali.

The way I see it, mi smi, kao i Partizan, već dovoljno zaprljani jer smo svakako pod Vučićevim skutom i u svakom koraku zavisimo od njegove volje.

Govorimo samo o tome kako najbolje iskoristiti tu situaciju. Za x količinu para koju Vučić otme od škola i bolnica može se napraviti dobar tim i loš tim. Mislim da je bolje da neko napravi dobar tim.

 

ma goldberg je u nastojanju da zvezda dodje na zalgirisov budzet i modus operandi, stigao daleko

 

888358.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, BojanaCZV said:

Stvarno imam osecaj da nema igraca kom nismo ponudili ugovor.

 

Kao ono, kad u jednom ispitnom roku, izadjes na tonu ispita, I krenes random da zaokruzujes odgovore ili krenes da pises neke jednacine, u nadi da ces dobiti poene  na postupak.

 

A sestice nema ni na mapi.

 

Uzmi u obzir da je tek sesti juli, da je vecina igraca na odmoru ili tek ide na odmor, da mediji potpaljuju vatru jer im je prica o transferima trenutno idealan klikbejt. Ako bi to utihnulo, ako bismo prestali da ovoliko flejmujemo ovu temu, i mediji bi utihnuli.

 

Istina je da sada slobodni igraci mozda jos ni ne vagaju ponude, odnosno to rade njihovi menadzeri pa ce u drugoj polovini jula ili cak pred kraj jula da im predoce ponude. 

 

Tako da je ovo sad jedno zesce preterivanje. Situacija je daleko od lose, ljudi su medjutim pouceni losim iskustvima pa se onda cimaju unapred. Dva dobra potpisa bi situaciju uvela u mirnu luku.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, quentin said:

OK, znači tebi je Čović prihvatljivija varijanta jer on garantuje da Zvezda neće imati baš previše jak tim i praviti naročito dobre rezultate, pošto bi tako nešto bilo nemoralno u Srbiji kakva je i dalo Vučiću adute da se hvali.

The way I see it, mi smi, kao i Partizan, već dovoljno zaprljani jer smo svakako pod Vučićevim skutom i u svakom koraku zavisimo od njegove volje.

Govorimo samo o tome kako najbolje iskoristiti tu situaciju. Za x količinu para koju Vučić otme od škola i bolnica može se napraviti dobar tim i loš tim. Mislim da je bolje da neko napravi dobar tim.

 

Goldi je u suštini u pravu što se tiče blizanaca. Ipak, ima jedna manjkavost u njegovoj logici. On očigledno računa u bacanje para samo dovodjenje "kapitalaca", ne i preplaćivanje ispotprosečnih igrača. Nije Čović garancija lošeg tima jer daje manje para igračima, već zato što daje mnogo više para igračima koji ne vrede toliko. Meni je to mnogo gore nego kad platiš Campazza na primer, ili neko slično ime na evropskoj sceni.

Edited by DameTime
slovce
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Možda ljudi iz kluba vredno rade, zatvorili se, angažovali sve raspoložive resurse...ali znajući ih mrka kapa, kao za alpine.

 

Ajde da kažemo da nije znak što još nismo pustili sezonske u pretprodaju,prošle god 28. juna puštene, nisu ni naše komšije a oni jedva čekaju da istresu 300 evra za prosečnu cenu karte za koju bi kod nas izbio rat, mada opravdano moram reći.

 

Jedino šta meni uliva nadu je Duško Ivanović iako je imao bisera ali ajde stvarno deluje da je čovek i trener na mestu.

 

Nama treba 5-6 vrhunskih potpisa.

 

Samo 🙂

 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, uini said:

ma goldberg je u nastojanju da zvezda dodje na zalgirisov budzet i modus operandi, stigao daleko

 

A koji je to Zalgirisov budzet i modus operandi? Ja koliko znam, nama niti drzava daje 15 miliona evra svake godine, kao Zalgirisu, niti su nam izgradili halu, kao sto je Kaunas izgradio Zalgirisu...

Link to comment
Share on other sites

Lepo.

 

Ne znam koliko ce jos vremena Misko provesti u pokusajima da ugura Petruseva u NBA po svaku cenu. Nisam siguran ni da je ovo najbolji put. Pre ce biti da treba da mu ubaci u glavu brutalan rad, dve-tri godine u evropi, pa moooozda nesto preko, mada i tada tesko.

 

Sa druge strane, za Evropu moze da bude jako dobar, moze lepu karijeru da napravi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, BojanaCZV said:

A kolegama oko sebe pricas kako ces pokidati junski rok, dajes svih 10ispita, cistis godinu.

 

Te kolege otprilike dodju danasnji insajderi 😁

Dal ima nekog strebera u klubu pa da prica jao nista ne znam, slabo sam presao, sve cu pasti a ono 10tka ko kap🤣🤣🤣

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, John Terry said:

 

A koji je to Zalgirisov budzet i modus operandi? Ja koliko znam, nama niti drzava daje 15 miliona evra svake godine, kao Zalgirisu, niti su nam izgradili halu, kao sto je Kaunas izgradio Zalgirisu...

 

krvave noge i ruke domacih igraca, ruzna kosarka i borba za top 8

 

ma zavitlavam se, pojma nemam

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sector said:

Meni tandem Petrušev - Davidovac na 4 ni malo ne obećava.

Pa upravo zato se Davidovci potpisuju na kraju u zavisnsti da l odgovaraju da se upare sa nosiocima a ne obrnuto. Mirotic i Davidovac je okej, Petrusev i Mirotic je sjajno, Petrusev i jos neki igrac slican Petrusevu je okej. Petrusev i Davidovac je plac majke bozije. 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Redstar0356 said:

Pa upravo zato se Davidovci potpisuju na kraju u zavisnsti da l odgovaraju da se upare sa nosiocima a ne obrnuto. Mirotic i Davidovac je okej, Petrusev i Mirotic je sjajno, Petrusev i jos neki igrac slican Petrusevu je okej. Petrusev i Davidovac je plac majke bozije. 

 

 

A Davidovac i Dadivodac? 

Minus i minus daju plus 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...