Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

ntilkina, da pokriva sve minute iza nedovica, ispred lazica, iza teodosica + kada davidovac hoce dodatno da nervira ledeya, zamoli frenkija da pricuva.

pg teo ntilkina topic

sg nedovic ntilkina

sf ntilkina lazic

pf davidovac ntilkina ilic

c onaj opasan [prazno]mitrovic

  • Like 2
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

Na Teu se lome koplja izgleda. On bi trebalo da bude sledeći potpis, a Duško ga očigledno neće. Pa ako se to desi, nisam optimista da Duško ostaje. Iako imam utisak da Duško jako gotivi Zvezdu i da bi iskreno voleo da ostane... ali teško je sa Čovićem...

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, uini said:

ntilkina, da pokriva sve minute iza nedovica, ispred lazica, iza teodosica + kada davidovac hoce dodatno da nervira ledeya, zamoli frenkija da pricuva.

pg teo ntilkina topic

sg nedovic ntilkina

sf ntilkina lazic

pf davidovac ntilkina ilic

c onaj opasan [prazno]mitrovic

 

Kad sam ja lani spominjao frenkija, ti si vikao nemoj. A pogledaj se sad 😄

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Issey said:

Na Teu se lome koplja izgleda. On bi trebalo da bude sledeći potpis, a Duško ga očigledno neće. Pa ako se to desi, nisam optimista da Duško ostaje. Iako imam utisak da Duško jako gotivi Zvezdu i da bi iskreno voleo da ostane... ali teško je sa Čovićem...

Meni neverovatno zvuci i da Teo sve dogovara sa Covicem a da ne poprica sa trenerom o ulozi, o svemu

 

To stvarno nema nigde

 

  • Like 19
Link to comment
Share on other sites

Bukvalno ovo što srle kaže...Ozbiljna džukela treba da budeš...Najgore od svega što će Čović da istera svoje a većina "navijača" da proguta...Teo se ovde predstavlja kao neka Zvezdina legenda a da čovek nikakve veze sa klubom nema - random poseta severu excluded...

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Issey said:

Na Teu se lome koplja izgleda. On bi trebalo da bude sledeći potpis, a Duško ga očigledno neće. Pa ako se to desi, nisam optimista da Duško ostaje. Iako imam utisak da Duško jako gotivi Zvezdu i da bi iskreno voleo da ostane... ali teško je sa Čovićem...

 

Pa je sve više sumim da su se tako lani slomila koplja na Nedoviću. Gazda je bio odlučan da ga dovede, a znao je da Radonjić verovatno neče biti oduševljen, pa zato nije ulagao prevelike napore da ga pregovori u nastavak saradnje

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, ZiS said:

Bukvalno ovo što srle kaže...Ozbiljna džukela treba da budeš...Najgore od svega što će Čović da istera svoje a većina "navijača" da proguta...Teo se ovde predstavlja kao neka Zvezdina legenda a da čovek nikakve veze sa klubom nema - random poseta severu excluded...

Prosto mi je neverovatno da iskusan igrac kakav je Teo pristane na takvu vrstu dogovora/potpisa sta god

 

Pa majku mu ni kod Dude, Mesine, Skariola nije isao tako sto nije obavio razgovor sa trenerom

 

To mi je nepostovanje Duska Ivanovica

Nije to VladaYo pa da ne zna ni koga su mu doveli 

Edited by srlepajce
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 
Na osnovu cega smo ovo zakljucili?
Pa nisu novinari izmislili da se čeka Duškovo mišljenje o dovodjenju Tea koji je očigledno već završen...kao da je on Marin Sedlaček pa daj da vidimo šta čovek misli o tome.
Čoki ga je dogovorio još prošle sezone i njemu je Teo jači brend od Duška trenera...kao i Deda od Polonare ili Ponitke.

Raduj se šipko.
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, srlepajce said:

Pa majku mu ni kod Dude, Mesine, Skariola nije isao tako sto nije obavio razgovor sa trenerom

 

1. na osnovu cega znamo da je Teo potpisao zvanicno za nas?

 

2. na osnovu cega znamo da i da je potpisao da nije obavio razgovor sa Duskom?

 

3. na osnovu cega znamo da kod ni kod Dude, Mesine i Skariola nije isao tako sto nije obavio razgovor?

 

Evo ja cu da odgovorim: sve su nagadjanja koje iznosimo na osnovu nikakvih stvarnih dokaza no nasih misljenja i pretpostavki. Kad kazem nas mislim na ozbiljan deo ljudi ovde koji fura ovu pricu ovde 50 stranica unazad doslovno neprekidno.

 

Dajte mi jedan stvarni dokaz i prelazim na vasu stranu sto se tice kritikovanja da Dusko ne aminuje igrace koji dolaze a tek da ne obavlja nikakve razgovore sa igracima koji dolaze.

 

3 minutes ago, Wingwalker said:

Pa nisu novinari izmislili

 

Da posto novinari nikad nista ne izmisljaju.  Genijalno.

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Brat od Korneta said:

Kad se vec spominju bivsi igraci Partizana, Brajan Angola je imao odlicnu sezonu. Za njega je jos od ranije zainteresovan Makabi.

 

Ukoliko bi se dobro pojacali na 1, 3, 4 i 5 ne bi imao problem da se proba s njim da deli minutazu sa Nedovicem.

 

Momak je visok 198cm dobar sajz za sg, moze i na 3. Bio je u par glavnih igraca ekipe koja je zavrsila na 4. mestu u regularnoj sezoni dosta jake turske lige i ekipe koja je igrala finale protiv Efesa i u dve tekme pruzila solidan otpor. 

 

Igrao je 33 minuta prosecno bez povreda sto je lep podatak a trebace nam takav da krpi Nedu.

 

Dobar bolhendler i siguran na lopti.

Cesto ide na ulaz i napada 1 na 1 iz driblinga, ne plasi se kontakta. Nije sad neki razigravac iako ima 5 asistencija po mecu (jer igra 33min i ima dosta lopte u rukama a kod nas ne bi) ali su to uglavnom precizna i skolska dodavanja. Sutira za 3 iz svih mogucih pozicija, dosta brz izbacaj. Kreira sebi sut bez problema. Posto sam pogledao samo jednu utakmicu kad je igrao tokom plej ofa nisam primetio da je neki vrsni defanzivac (mada nisam ni obracao previse paznju na njegovu defanzivu vec jednim okom gledao utakmicu otprilike) ali sajz i 2 ukradene po mecu mogao bih konstatovati da je zadovoljavajuci defanzivac i ne secam se da su ga bas obilazili jer losi defanzivci se lako zapamte i uocljivi su.

 

Mislim da se moze dobiti korektan igrac da deli minutazu sa Nedovicem za ne puno novca. Isto mislim i za Rob Gray-a kog bi i pre izabrao a ima jos nekoliko zanimljivih po Evropi.

 

Najbolji je igrac reprezentacije Kolumbije. Ne bih se bunio da nastavimo tradiciju igraca na poziciji zemalja Kokaina. Juzna Amerika>Severna Amerika. Gotivio bi taj neki smek da imamo samo Srbe, igrace iz Evrope i Juzne Amerike. Pod uslovom da su sva pojacanja prava i da je tim lepo uklopljen. Naravno da ako moze neki Higins na toj poziciji kakav Angola onda.

 

Brojke su mu sledece:

 

17.6 poena

5 skokova

5 asistencija

2 ukradene

56% za 2

35% za 3

84% bacanja

1.4 TO

 

 

 


Jedan od potpisa iz drugog plana koji sam prizeljkivao. On i Bruno Caboclo iz Ulma. 
 

Angola koji je ceo PO Turske lige pravio prednost 1 na 1 kao da je Kajri licno. 

Ako dovedemo Kalinu i Mirotica/centra mitsku zver naravno da ovu dvojcu niko nece ni pomenuti, ali u suprotnom , imali smo opcije koje su ispod EL radara. 


 

Edited by Admiral
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Brat od Korneta said:

 

1. na osnovu cega znamo da je Teo potpisao zvanicno za nas?

 

2. na osnovu cega znamo da i da je potpisao da nije obavio razgovor sa Duskom?

 

3. na osnovu cega znamo da kod ni kod Dude, Mesine i Skariola nije isao tako sto nije obavio razgovor?

 

Evo ja cu da odgovorim: sve su nagadjanja koje iznosimo na osnovu nikakvih stvarnih dokaza no nasih misljenja i pretpostavki. Kad kazem nas mislim na ozbiljan deo ljudi ovde koji fura ovu pricu ovde 50 stranica unazad doslovno neprekidno.

 

Dajte mi jedan stvarni dokaz i prelazim na vasu stranu sto se tice kritikovanja da Dusko ne aminuje igrace koji dolaze a tek da ne obavlja nikakve razgovore sa igracima koji dolaze.

 

Samo reci da ti je normalno da neki igrac dogovori sve bez razgovora sa trenerom

 

Mozemo mi svasta da lupamo po tastaturi ali kod bilo kog velikog trenera dodje igrac a da ne poprica sa njim je naucna fantastika pa bio on i Kampaco

 

Kad smo kod Kampaca sam je rekao da se raspitao o Dusku, ne sigurno o Covicu i Dozetu

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, srlepajce said:

Samo reci da ti je normalno da neki igrac dogovori sve bez razgovora sa trenerom

 

Naravno da nije, ali mi zaista ne znamo dal Teo nije obavljao razgovore sa Duskom kao sto vidis nemas ni sam dokaz da mi to potvrdis. Zapravo ne znamo ni dal je zvanicno potpisao za nas jos uvek.

 

Inace imas nekoliko klubova u Evroligi koji dovode igrace bez da pitaju trenera, sto meni takodje nije normalno, a kamoli nasa proslogodisnja situacija koja se nije ni bazirala na pracenju igraca i ozbiljnom skautingu sto bar tih nekoliko klubova u Evroligir radi.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, srlepajce said:

Meni neverovatno zvuci i da Teo sve dogovara sa Covicem a da ne poprica sa trenerom o ulozi, o svemu

 

To stvarno nema nigde

 

O Teu možemo da mislimo šta god, ali on nije neozbiljan.

Ako ga neće Ivanović on neće ništa potpisati, ako je potpisao , a da ga Duško neće to samo znači da Ivanović nije više trener Zvezde i treća najbolja i najverovatnija opcija je da su popričali  i da će obojica sledeće godine biti u Zvezdi, što je OK.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Veteran said:

Nate Walters slobodan igrač.

Kakve su nam ostale povrtanicke opcije, Nejt je jos i odlicno resenje, naravno ne kao prvi plej.

Neka njega zovu vanilica sto puta, Nejt je sasvim dovoljno jak i cvrst za El nivo, za Vildozu izmislio odbranu, a i kontrola ritma u napadu i pnr su sasvim pristojni.

Nazalost, iako smo (Dusko) izbegli varijante kao sto su Vinston i Li, izgleda da cemo morati da biramo prvog pleja na osnovu Teovih karakteristika (nedostataka), a to vec Nejt ne moze da nadoknadi.

 

U nekoj drugoj varijanti bio bih prezadovoljan da vidim Voltersa kao bekap opciju, koja bi poprilicno doprinela balansu odbrana-napad kojem valjda tezimo.

Uz prvog pleja koji igra na obe strane terena, te beka koji nije rupa u odbrani, cak ni Nedoviceva odbrana ne bi bila neresiv problem.

  • Like 32
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...