Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Ево тројком решава када је битно, пошто Шабаз не стиже још можда да сачувамо 2 милиона имамо првог плеја. 😂

 

Шалу на страну, страшан апгрејд у односу на прошлу сезону трећи плеј је сада небо и земља а тек какав је Шабаз уз Теа којег знамо шта ради дуги низ година. Ако дође још неко појачање и почетак припремних да се одгледа пар утакмица може ово лагано преко 10 000 сезонских да оде. 

 

Сад на Тобија да пређемо који добро отвара уткамицу. 😁

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, John Terry said:

Yago je po zamisli Duska drugi plej, evo videcete. Teo ce da igra dvojku. Plej ce Teo biti samo povremeno zbog licnih gresaka ili ne daj boze povreda.

 

Па то је логично али свуда се пише да јуримо двојку, а ту позицију за сада игра Недовић плус Тео и Ханга могу да покрију исто.. Мислим да ће доћи четворка и то је то јер ће нам у случају доласка два играча на свакој утакмици бити 3 4 играча на трибинама. 

 

Са друге стране можда је и замисао да неки играчи играју само у АБА а ови бољи у Евролиги ко зна дуга је сезона сваке године нас повреде избаце из ритма кад је најбитније и хоћемо што дужи ростер.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, СамоТи3 said:

 

Па то је логично али свуда се пише да јуримо двојку, а ту позицију за сада игра Недовић плус Тео и Ханга могу да покрију исто.. Мислим да ће доћи четворка и то је то јер ће нам у случају доласка два играча на свакој утакмици бити 3 4 играча на трибинама. 

 

Са друге стране можда је и замисао да неки играчи играју само у АБА а ови бољи у Евролиги ко зна дуга је сезона сваке године нас повреде избаце из ритма кад је најбитније и хоћемо што дужи ростер.

 

Moguce, ne mora da iskljucuje jedno drugo, a ovo da ce neki da igraju samo ABA ne verujem. Pre bih na neku racionalniju raspodelu minuta nego li na to jer smo se vec opekli prosle sezone u Zagrebu i prakticno tu izgubili titulu, ABA liga je zajebana jer iako ne mogu ti manji klubovi da osvoje, svakako mogu da ti sjebu planove. Recimo i komsije su za dlaku izbegle blamazu u Splitu ako se secas.

 

Ja sam sada vise u fazonu da cemo ovako poceti sezonu. Naravno, to nije nikakav info, cisto moj neki osecaj. A bilo bi mi bas drago da klub zapravo radi na pojacanjima a da nista ne curi kao info.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, VISOKOLETAC said:

A sto? Sto i njima ne bi numerisao mesta? Mozda je sedistodavac propisao ovakav nacin, jer ocekuje da navijaci budu na svim tim mestima gde nije numerisano? Otkud ti znas gde ce se stajati? Na utakmicama KKP se stajalo na svim tim mestima koji su nasi stavili da nisu numerisana. Znaci ti bi malo da budemo Srbija, a malo Nemacka. Totalno glupava rasprava koja se nastavlja. 

pa covek je upravo napisao kako funckionise u Nemackoj, npr Borusija Dotrtmund cak nema ni stolice na navijackoj tribini.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Zamislite kad nam,, treći" plej ima ovakvu statistiku kakvi li su prvi i drugi. 😄

27min, 17.3p, 54.5% šut za 2, 57.1% šut za 3, 80% slobodna bacanja, 4.3sk, 7.3a, 2.7izg i indeks 22. 😎

Screenshot-20230830-160926-com-huawei-br

Edited by Čočo
  • Like 2
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...