Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

8 minutes ago, Naša posla 2.1 said:

 

Čovek ima preko 300 tekmi u NBA sa ozbiljnim procentima...

 

Ono što je igrao kod Nik Nursa u Torontu je sve što nam treba na PF...

 

 

Kako li nakon toga završi u Koreji, Filipinima, pa u Portoriku...i to sve za godinu-dve?

 

Evo, neka ga pokupi bar neki EK tim ove sezone, pa taman mi da ga uzmemo dogodine. Ne mora kroz EL da se vraća u život.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Kako li nakon toga završi u Koreji, Filipinima, pa u Portoriku...i to sve za godinu-dve?

 

Evo, neka ga pokupi bar neki EK tim ove sezone, pa taman mi da ga uzmemo dogodine. Ne mora kroz EL da se vraća u život.

 

To što nisi imao pojma o kome se radi, već si naknadno proverio, nije razlog za nervozu 🙂

 

RHJ je ozbiljan igrač, ne ulazeći u razloge broja pečata u njegovom pasošu poslednjih godinu dana...

 

 

 

 

Edited by Naša posla 2.1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Kako li nakon toga završi u Koreji, Filipinima, pa u Portoriku...i to sve za godinu-dve?

 

Evo, neka ga pokupi bar neki EK tim ove sezone, pa taman mi da ga uzmemo dogodine. Ne mora kroz EL da se vraća u život.

 

Igracima iz NBA nije toliko zanimljiva Evropa, niti razmisljaju na taj nacin kao sto ti mislis (sad cu da igram Evrokup, pa cu posle igrati Evroligu i onda sam ozbiljan igrac). Njih to ne interesuje i vecinu njih je sramota da dolaze u Evropu uopste, Amerikanci ih srprdaju da su “oversea players”. Gomila njih prvom prilikom odlazi u Kinu ili Juznu Ameriku, uzmu kintu i bore se da se vrate u NBA. Malo se reputacija Evropske kosarke popravila poslednjih godina sa velikim ulaganjima pojedinih timova i ovim igracima koji to reklamiraju kao sto je Majk Dzejms, ali idalje je njima sve to druga liga.

Lorenco Braun je dva puta isao u Kinu iz NBA iako je mogao da igra Evroligu i pre nego sto je dosao u Zvezdu.

Edited by Fromthecorner
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Holis Dzeferson je u Americi poznat igrac jos od srednje skole. Skauting izvestaji su skoro uvek bili pozitivni, cak je jedno vreme bio i u top 5 SF srednjoskolskih/koledz igraca. 

Covek ima raspon od skoro 2.20 na manje od 2 metra visine. 

Osecaj za blokadu i skok izuzetan, ofanzivno nije limitiran.

 

Kasnije je pokusavao da izadje iz svojih opanaka, a oni su sustinski takvi da je tesko uklopljiv u danasnji NBA. 

Nizak za peticu, a neupotrebljiv ispod jer nema distancu. Voli loptu u rukama, napada mid range, preuzima sve od 1 do 4, ali nema odbranu kao na primer Vanderbilt, koji je slican undersize paralela.

Bilo je pokusaja da ga spuste na dvojku, ali fali ball handlinga.

 

Pre 15-20 godina bi legao savrseno na tadasnji NBA i cuvao bi Mekgrejdije, Brajante i ostale uz 12-14 poena i 6 skokova po mecu.

Njegov forte danas nije nesto sto NBA zahteva.

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Kako li nakon toga završi u Koreji, Filipinima, pa u Portoriku...i to sve za godinu-dve?

 

Evo, neka ga pokupi bar neki EK tim ove sezone, pa taman mi da ga uzmemo dogodine. Ne mora kroz EL da se vraća u život.

Tesko ces ga uzeti dogodine ako se pokaze ove... Tada ga kupe ovi platezno jaci, nekad treba rizikovati...

 

Prepelic bese i dalje nema klub?

Mada nije za nas, slab je fizicki, mada bi nam legao kao suter...

Link to comment
Share on other sites

amaterizam, koji je bio i kada smo ranije igrali u areni

dolazi do toga da kao sezonac dođeš npr pola sata pre početka utakmice, sedneš sa još 3 sezonca i pred podbacivanje dođu likovi (legitimno) i traže da se pomeriš s njihovog mesta jer imaju te stolice. pa gde da se pomeri vas 4-5 kada je već sve puno?
više puta sam viđao situacije gde se zove redar, pa onda prepirka, niko neće da popusti, svađa...jednostavno, neprijatnost za sve tu

za 10 godina nisu umeli da reše to, stvarno sramota za klub

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dropkick Murphys said:

amaterizam, koji je bio i kada smo ranije igrali u areni

dolazi do toga da kao sezonac dođeš npr pola sata pre početka utakmice, sedneš sa još 3 sezonca i pred podbacivanje dođu likovi (legitimno) i traže da se pomeriš s njihovog mesta jer imaju te stolice. pa gde da se pomeri vas 4-5 kada je već sve puno?
više puta sam viđao situacije gde se zove redar, pa onda prepirka, niko neće da popusti, svađa...jednostavno, neprijatnost za sve tu

za 10 godina nisu umeli da reše to, stvarno sramota za klub

Pa dobro. Ne vidim šta je onda sad problem? Ako sam razumeo, ove sezone ako si sezonac na tribinama A, B, C, D nisu numerisana mesta i neće te niko pomerati ako prvi zauzmeš mesto. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dropkick Murphys said:

amaterizam, koji je bio i kada smo ranije igrali u areni

dolazi do toga da kao sezonac dođeš npr pola sata pre početka utakmice, sedneš sa još 3 sezonca i pred podbacivanje dođu likovi (legitimno) i traže da se pomeriš s njihovog mesta jer imaju te stolice. pa gde da se pomeri vas 4-5 kada je već sve puno?
više puta sam viđao situacije gde se zove redar, pa onda prepirka, niko neće da popusti, svađa...jednostavno, neprijatnost za sve tu

za 10 godina nisu umeli da reše to, stvarno sramota za klub

Kako da se pomeris sa necijeg mesta ako nije numerisano? Cini mi se da su ovim hteli da izbegnu tu situaciju. Ovako kupio si kartu za taj sektor, pa sedi gde hoces. Bilo bi bolje da svako ima svoje mesto, ali u nasoj zemlji je to nemoguce i desavace se uvek to sto si ti napisao.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Čočo said:

Pa dobro. Ne vidim šta je onda sad problem? Ako sam razumeo, ove sezone ako si sezonac na tribinama A, B, C, D nisu numerisana mesta i neće te niko pomerati ako prvi zauzmeš mesto. 

 

5 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Kako da se pomeris sa necijeg mesta ako nije numerisano? Cini mi se da su ovim hteli da izbegnu tu situaciju. Ovako kupio si kartu za taj sektor, pa sedi gde hoces. Bilo bi bolje da svako ima svoje mesto, ali u nasoj zemlji je to nemoguce i desavace se uvek to sto si ti napisao.

Na dnevnim kartama postoji numeracija, bar je ranije postojala. 

Link to comment
Share on other sites

Izvinjavam se ako je bilo već ali zašto Caboclo nije (bio) opcija? I to ne samo nama nego nikome u EL, imao je odlične brojke u EC i ovo što gledam na svetskom prilično lepo igra momak. A sa nama je nekako još i logična poveznica Yago, em zemljaci em igrali zajedno prošle godine

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dropkick Murphys said:

 

Na dnevnim kartama postoji numeracija, bar je ranije postojala. 

Ako nama sezoncima nema numeracije taj koji kupi dnevnu kartu i on će da sedne tamo gde mu je slobodno. Logike nema a pomeriti se neću. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Čočo said:

Ako nama sezoncima nema numeracije taj koji kupi dnevnu kartu i on će da sedne tamo gde mu je slobodno. 

Pa ja o tome pričam. Dođe lik ili njih 5 i traži da se pomere ovih 5 sezonaca, jer...imaju numerisana mesta i ne zanima ih ništa, to je njihov broj. Zovu se redari, pravi se gužva nepotrebno. 

Bila je oko toga diskusija i ovde na forumu, gde su podeljena mišljenja ko tu na kraju treba da ostane da sedi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, СамоТи3 said:

Не знам како Кабокло није завршио у неком Евролигашком тиму после сјајне сезоне у Улму као Јаго нпр. Баш је добар и користан играч. 

Slazem se,sledece godine se mora pojuriti a verujem i da hoce

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hahaha, kakvo je ovo izmisljanje gluposti samo da bi se pljunulo po Crvenoj Zvezdi. Pa ako sezonac ne bude imao numerisano mesto u tom sektoru, nece imati ni covek sa dnevnom kartom. Ja stvarno mislim da nekima od vas Zvezda sluzi samo da negde izbacite frustraciju kad se vratite sa posla.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Pa ja o tome pričam. Dođe lik ili njih 5 i traži da se pomere ovih 5 sezonaca, jer...imaju numerisana mesta i ne zanima ih ništa, to je njihov broj. Zovu se redari, pravi se gužva nepotrebno. 

Bila je oko toga diskusija i ovde na forumu, gde su podeljena mišljenja ko tu na kraju treba da ostane da sedi. 

 

ranije je postojala numeracija i na sezonskim kartama, odnosno pisalo je koje je tvoje mesto

 

sad očigledno neće biti numerisana mesta ni za sezonske ni za dnevne karte

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Dropkick Murphys said:

 

Na dnevnim kartama postoji numeracija, bar je ranije postojala. 

 

4 minutes ago, Čočo said:

Ako nama sezoncima nema numeracije taj koji kupi dnevnu kartu i on će da sedne tamo gde mu je slobodno. Logike nema a pomeriti se neću. 

 

Meni je isto nesto u secanju da kad smo bili u Areni, da su pojedinacne karte imale numeraciju a sezonske ne. 

Bas bih voleo da ovo bude reseno, stvarno nije neka nuklearna nauka. 

 

 

1 minute ago, Zvezdan said:

Nije bilo ni na dnevnim karta prosle sezone numerisanih mesta.

Prosle sezone nismo igrali u Areni. U Pioniru ne znam ni da li postoji numeracija na stolicama na tribinama.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...