Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

6 minutes ago, DrMV said:

Imam jedno praktično pitanje za kolege forumaše, koji su upućeni u materiju?

Hteo bi da uzmem 4 sezonske(brat i ja + 2klinca od 14god) za nešto bolja mesta. Da li ćemo moći da platimo preko računa i da li ćemo dobiti možda neki popust?

Da li je bolje uzeti belu/plavu ložu, šta znače ove junior karte(kapiram da za ložu ne važe).

Samo prošle sezone nismo uzimali, inače 5-6 god unazad jesmo.

 

Koliko znam, junior karte važe samo za D tribinu, tako je bilo do sada. Ostalo se plaća po regularnim cenama.

Popust dobijaš uz prošlosezonsku kartu, mislim da ne važe prethodne godine.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Imam jedno praktično pitanje za kolege forumaše, koji su upućeni u materiju?
Hteo bi da uzmem 4 sezonske(brat i ja + 2klinca od 14god) za nešto bolja mesta. Da li ćemo moći da platimo preko računa i da li ćemo dobiti možda neki popust?
Da li je bolje uzeti belu/plavu ložu, šta znače ove junior karte(kapiram da za ložu ne važe).
Samo prošle sezone nismo uzimali, inače 5-6 god unazad jesmo.
 
Deca imaju popust ali samo za D i parter 4. Bolja a ne tako skupa mesta su "Bela" , levo i desno od centra.Može na rate , 6 meseci Intesa karticama a moglo je i preko računa
f335abeea72b24db09ff26e573a02c7e.jpg

Послато са M2101K9G помоћу Тапатока


  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, djura.net said:

Intesina mislim da ne mora da je kreditna, moze I obicna, kad se provuce aparat pita koliko rata zelis I to je to. Ide bez kamate.

Da da

 

Jel neko odavde na tom mcz forumu? Ko to pise tamo o ponudi Klajburnu 😄

Edited by srlepajce
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Setite se 2011 said:

Deca imaju popust ali samo za D i parter 4. Bolja a ne tako skupa mesta su "Bela" , levo i desno od centra.Može na rate , 6 meseci Intesa karticama a moglo je i preko računa
f335abeea72b24db09ff26e573a02c7e.jpg

Послато са M2101K9G помоћу Тапатока

 

Da li to znači ako bi uzeo sve 4 karte za parter 4 (2+2d 14god)= 29000×2 i 10000x2? Sve ukupno 78000din?

Izvinjavam se ako sam naporan i što gušim temu i hvala puno na odgovoru!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Terry said:

 

Postoji ali fama postoji za mnoge evropske, citaj BALKANSKE trenere, između ostalog i za vašeg trenera, sa već poznatim snimcima urlanja i vređanja igrača. 

 

Meni nije jasno zašto toliko potezanje priče oko Duška, kada je svima jasno da je čvrsta ruka nešto što je bilo obilato prisutno u jugoslovenskoj školi košarke, pa i šire. A ako si gledao prošlogodišnje utakmice Zvezde, ja iskreno nisam video da je Duško vređao neog igrača, bar ne na utakmici. Možda je on đavo u svlačionici, to ne znam, ali meni on liči samo na nekog lika koji je radoholičar i koji ne trpi otaljavanje u profesionalizmu, pa tako verovatno može i da pretera u zahtevima. Ali ponoviću, sve to je relativno normalno za trenere potekle sa ovih prostora.

 

I meni se cini da je Dusko "popustio" i da je nekako sada vise player friendly nego sto se o njemu pise. Po nacinu na koji mu igraci nor prilaze na TO i razgovaraju sa njim dvosmerno. I slazem se da je cvrsta ruka bila odlika ex-yu trenera.

 

Ali, nikada nisam cuo da je neki igrac rekao da nikada vise nece raditi sa Zeljkom (kada si ga vec uzeo za poredjenje), niti sa drugim old school trenerima, vec samo sa Duskom. Sto opet ne znaci da vecinski problem nije bio u tim igracima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, DrMV said:

Imam jedno praktično pitanje za kolege forumaše, koji su upućeni u materiju?

Hteo bi da uzmem 4 sezonske(brat i ja + 2klinca od 14god) za nešto bolja mesta. Da li ćemo moći da platimo preko računa i da li ćemo dobiti možda neki popust?

Da li je bolje uzeti belu/plavu ložu, šta znače ove junior karte(kapiram da za ložu ne važe).

Samo prošle sezone nismo uzimali, inače 5-6 god unazad jesmo.

 

Sa sajta ne znam da li će ti pomoći:

 

-KK Crvena zvezda Meridianbet oglašavaće se u narednom periodu  sa novim servisnim infrormacijama, popustima, benefitima, načinima plaćanja i prioritetima kupovine karata, kako bi svi zainteresovani imali kompletne informacije do zvaničnog početka prodaje koja je zakazana za ponedeljak 04.09.2023.godine.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Terry said:

 

Nisam ni ja, ali nije mi bila zelja da inkriminisem Zeljka vec da ukazem na generalnu famu oko ex yu trenera i na svojevrsno medijsko silovanje fame oko Duska.

 

Kazem, slazem se sa tobom. Ipak, moram da primetim da je malo i subjektivno automatski diskreditovati bas svakog igraca koji je to rekao, samo zato sto je Dusko vas trener sada (ako je odbrana njegovog lika i dela zbog toga). Istina je da ne znamo celu istinu, kao i kakav je on bio nekada prema nekim igracima.

 

Jbg, u ljudskoj prirodi je da imas favorite, kao i one koje ne mozes da svaris, a bez jaceg razloga. Narocito ako ti psihologija i odmerenost nisu forte. A opet, Dusko mi ne deluje kao neki psiholog, sto ne znaci da nije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, DrMV said:

Da li to znači ako bi uzeo sve 4 karte za parter 4 (2+2d 14god)= 29000×2 i 10000x2? Sve ukupno 78000din?

Izvinjavam se ako sam naporan i što gušim temu i hvala puno na odgovoru!

 

8 minutes ago, Setite se 2011 said:

5000 više 15+10 ( prvo i drugo dete) emoji3.png

Послато са M2101K9G помоћу Тапатока
 

 

Cena zavisi verovatno i od toga je l' su oba tvoja/bratova ili po jedno od svakog. 😄
Za tribinu D bi vas izašlo 26k + 26k + 12k + 7k = 71k (ako su oba deteta od tebe ili brata), tj. 76k ako je po jedno od obojice. 
Za parter 4: 29k + 29+ 15k + 10k = 83k, odnosno 88k ako je po jedno od obojice.

Bela loža bok bi ti već bila 124k...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, božija noga said:

Sa sajta ne znam da li će ti pomoći:

 

-KK Crvena zvezda Meridianbet oglašavaće se u narednom periodu  sa novim servisnim infrormacijama, popustima, benefitima, načinima plaćanja i prioritetima kupovine karata, kako bi svi zainteresovani imali kompletne informacije do zvaničnog početka prodaje koja je zakazana za ponedeljak 04.09.2023.godine.

Da da, moraću da kontaktiram klub oko detalja, samo sam mislio da dobijem bliže informacije od vas upućenijih.

Hvala puno!

2 minutes ago, uvrnuto said:

 

 

Cena zavisi verovatno i od toga je l' su oba tvoja/bratova ili po jedno od svakog. 😄
Za tribinu D bi vas izašlo 26k + 26k + 12k + 7k = 71k (ako su oba deteta od tebe ili brata), tj. 76k ako je po jedno od obojice. 
Za parter 4: 29k + 29+ 15k + 10k = 83k, odnosno 88k ako je po jedno od obojice.

Bela loža bok bi ti već bila 124k...

Po jedno od obojice.

Više me interesuje bela/plava loža, znači oko 1000€.

Thanks:23:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako bi došao Šved, on ne bi mogao da ide na gostovanje Žalgrisu?
Negde sam pročitao da je Rusima potpuno zabranjen ulazak u Litvaniju npr, sad ne znam da li je to zapravo istina.
Ima li jos zemalja koje su u potpunosti zabranile ulazak njima?

Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...