Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

4 minutes ago, Dzonii said:

Od pada foruma imamo braco 5-6 novih clanova na ovoj temi.

Izgleda da Bagzi i Cova prvo pokusali da hakuju forum, pa kada im nije uspelo napravili profile.

Da bi svojim ludovanjem izmalerisali dolazak Natekline u Ivanovicev tim, jer shvatili da Neda i Teo pored njega ne mogu da pogledaju kos i da gube ovu bitku.

Znam da se šalis.Ali samo da izjavim za dnevnik-da nemam nikakve veze za NČ i klubom, osim što sam strastveni navijač Crvene Zvezde od kad znam za sebe!

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, medobrundo said:

 

Poprilično zajebana petorka za psovanje, neće navijači pogoditi jedno prezime kako treba. Moraće da se deli flajeri na ćirilici sa pravilnim izgovorom pri proklinjanju.

 

Napier

Ntilikina

Giedraitis

Shengelia

Bolomboy

 

Pritom kao da smo vic, skupili smo u petorku Rusa, Litvanca i Gruzina, moraće da se saglase kako da utepaju Poljaka prekoputa.

 

Izgleda da ce i KLS i u kupu biti promene pravila o strancima hehehhehe

 

 

Rus,Litvanac,Gruzin,Portorikanac,Francuz,Madjar.Brazilac,beli Amera sa slovenackim pasosem

 

 

 

KK Ujedinjene nacije hahahahahah

Link to comment
Share on other sites

Pa gde zaturiše Teodosića i Simonovića? Naši se ne računaju izgleda u pojačanja. 😅

Screenshot-20230718-132515-com-instagram

Po opisu slike nismo završili sa pojačanjima. Očekujem da u narednim danima kompletiramo roster pa da se onda puste sezonske u prodaju. 

Edited by Čočo
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čočo said:

Pa gde zaturiše Teodosića i Simonovića? Naši se ne računaju izgleda u pojačanja. 😅

Screenshot-20230718-132515-com-instagram

Po opisu slike nismo završili sa pojačanjima. Očekujem da u narednim danima kompletiramo roster pa da se onda puste sezonske u prodaju. 

Strana ceta. Cekaju se Toko i Frenkie

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

Kojeg C?

Pa posto se masta o dovodjenju zajedno NBA beka i beka koji je igrao F4 Evrolige i za koga treba platiti obestecenje, izbor centara je ogroman ako se toliko para ima i sa tolikom dozom nerealnosti gledaju stvari.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, suptil said:

Jel je Sengelija fiksiran odgovor za Mirotica ili postoji mogucnost za nekim drugim resenjem ako iskoci?

Možda se čeka odgovor Mirotića. 😂🤔🧐

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Čočo said:

Pa gde zaturiše Teodosića i Simonovića? Naši se ne računaju izgleda u pojačanja. 😅

Screenshot-20230718-132515-com-instagram

Po opisu slike nismo završili sa pojačanjima. Očekujem da u narednim danima kompletiramo roster pa da se onda puste sezonske u prodaju. 

Sta kaze Dame, ne moze se ovo za deset minuta fotosopirati vec znaju mnogo ranije kad dolazi pojacanje 🤣

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Markoss said:

Davidovac je naravno cist visak, kao i sto je Mitrovic panicno produzen ugovor. 

 

Za prvog ne vidim mesta, ako je vec ideja da se dovede Simonovic (i ta ideja je super, jer ima 10x veci upside od Davidovca koji je od simpaticnog klinca postao prosek koji ne pravi razliku, a nije jeftin). Lazarevic je naravno dosta netalentovaniji od Davidovca, ali je korisniji za ovaj roster, 5x jeftiniji, uz to spsooban da bude u 12 kad nam treba zadnji vezni.


Ako smo produzili i Dekija i Luku, + doveli Simonovica, zar nije resenje bilo da se dovede jedan centar (licitiralo se sa Mikijem) umesto Tobija i Bolomboja? 
 

4 Sengelija Deda Lazarevic

4/5 Simonovic

5 Miki Luka 

 

P.S sto naravno ne znaci da su Tobi i Bolomboj losa pojacanja, pisem sa aspekta broja igraca i rotacije.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, pustite vi to da li je ili nije prenatrpan roster. Videcemo ko ce kako da se snadje... neko mozda i ode, ne snadje se jebem li ga. Gruba procena je da tim kosta izmedju 10 i 12 miliona, sto znaci da je budzet oko 15 recimo. Dobili smo ogromne pare i nema izgovora. F8 je obaveza, F4 bi bio uspeh. To je to.

 

A kad pucas na visoko onda moras i da dovodis ozbiljne igrace. Higinsa bih da zaobidjemo, bolje Nateklina. Krilnog centa...nisam previse odusevljen Sengelijom, covek u padu karijere, kosta dosta i prilicno sklon povredama. Kad je bio zdrav bio je gromada od igraca, nesto kao Sikma, verovatno fizicki najjaca cetvorka u evropi. Dakle, ja sam za to da se potpise Nateklina i to je to. Bez Sengelije. Bez Higinsa. Nek potpise i Partizan neku ispusenu mustiklu.

 

Ali videcemo.

17 minutes ago, Markoss said:

Davidovac je naravno cist visak, kao i sto je Mitrovic panicno produzen ugovor. 

 

Tu mozemo da zahvalimo propisima KLS.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Čočo said:

Pa gde zaturiše Teodosića i Simonovića? Naši se ne računaju izgleda u pojačanja. 😅

Screenshot-20230718-132515-com-instagram

Po opisu slike nismo završili sa pojačanjima. Očekujem da u narednim danima kompletiramo roster pa da se onda puste sezonske u prodaju. 

Ovaj skroz levo postace miljenik mnogih.
Za sada skroz u senci.

Edited by Bode
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Markoss said:

Davidovac je naravno cist visak, kao i sto je Mitrovic panicno produzen ugovor. 

 

Za prvog ne vidim mesta, ako je vec ideja da se dovede Simonovic (i ta ideja je super, jer ima 10x veci upside od Davidovca koji je od simpaticnog klinca postao prosek koji ne pravi razliku, a nije jeftin). Lazarevic je naravno dosta netalentovaniji od Davidovca, ali je korisniji za ovaj roster, 5x jeftiniji, uz to spsooban da bude u 12 kad nam treba zadnji vezni.

 

Za drugog takodje, ako je tu vec Simonovic, i ako imas prva dva centra kao jasne opcije, onda je mnogo logicnije da se malcice izrizikuje sa nekim koledz centrom, pa makar se zajebao kao sa enerdzi kingom Terijem. 

 

Jago je okej, jer je Teo vec mator, dosao je da zavrsi karijeru, imace minute i ulogu, ali ce ga dosta i odmarati i dozirati, tako da je meni to sasvim logicno. Branko isto treba da ostane, ne jer je Covicev batler, nego jer je i sa 34 godine bukvalno najvredniji, a uz to je i kapiten i nece praviti problem ako bude imao malu ulogu. 

 

Nejpir, Teodosic, Jago
Nilikina, Nedovic
Gidraitis, Hanga, Lazic
Toko, Simonovic, Lazarevic
Tobi, Bolomboj, Bediako*

 

* Deckic koji nije draftovan sad, a znam da se gledao, Kanadjanin, centar od 211. 

 

Ovako, mislim da imamo previse igraca, ali okej, ako Dusko to moze da hendluje, neka. 

Bediako jako zanimljiv deckic,nije svestran u napadu,klasican centar ali je off skok masina... Opasno dobar skakac i solidan rim protektor,ako ikako je i dalje opcija bilo bi zanimljivo da dodje kao projekat na vise godina.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Snjofko said:

Pa posto se masta o dovodjenju zajedno NBA beka i beka koji je igrao F4 Evrolige i za koga treba platiti obestecenje, izbor centara je ogroman ako se toliko para ima i sa tolikom dozom nerealnosti gledaju stvari.

Kojeg C? Tavares, Militinov, Willy, Veseli, Papajanis, Lessort, Zizic? 

Biyombo, Wood?

Link to comment
Share on other sites

Ja nijesam siguran da će Simonović imati prednost u odnosu na Davidovca. Čak mi je Davidovac više profilisan kao neki rezervni PF od Simonovića. Bolji je šuter, inteligentniji je igrač, zna da isporuči pod pritiskom. Simonović ima veći plafon, ali on meni djeluje za klasu manje talentovano od Petruševa.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Wake in Fright said:

Ja nijesam siguran da će Simonović imati prednost u odnosu na Davidovca. Čak mi je Davidovac više profilisan kao neki rezervni PF od Simonovića. Bolji je šuter, inteligentniji je igrač, zna da isporuči pod pritiskom. Simonović ima veći plafon, ali on meni djeluje za klasu manje talentovano od Petruševa.

 

simonović je takođe potpisan na 2-3 sezone, kao ovaj mali brazilac, ako nisam umislio.

ja nešto ne verujem da će on puno igrati PFa, niti da će u ovoj euroleague sezoni uopšte puno igrati.

 

mislim da je to fazon dalibor ilić akvizicije, samo bogataška opcija. 

ono što bi simonović mogao postati, mislim da je upisano za pokretljivog centra, jer tu može da kreira razliku a ne da bude PF koji nema prednosti u odnosu na druge.

 

možda umiđljam, jer sm osim nešto malo letnje lige prošle sezone, samo pročitao par tekstova o njemu.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, suptil said:

Jel je Sengelija fiksiran odgovor za Mirotica ili postoji mogucnost za nekim drugim resenjem ako iskoci?

 

Sumnjam da će doći Toko kad do sad nije. Dugo se već dovodi u vezu sa nama,

 

Za Frenkija ima nade. Čekamo zalazak sunca...

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

simonović je takođe potpisan na 2-3 sezone, kao ovaj mali brazilac, ako nisam umislio.

 

Simonović koji ima 23 godine potpisao je u subotu uveče dvogodišnji ugovor sa crveno-belima. Visok je 213 centimetara i težak 110 kilograma, a podjednako uspešno može da igra na pozicijama krilnog centra i centra.

 

Cenim da je 1+1.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ljudi, imam ozbiljno pomesana osecanja po pitanju ovolikog trosenja novca. Imacemo tim koji kosta izmedju 10 i 12 miliona dolara ili evra (ne znam u kojoj su valuti izbacivani ugovori) neto. 

 

Znam celu pricu o tome kako i sta i da ne treba ali opet mi je nelagodno. Znam da je to novac uzet iz dzepova nesrecnih, siromasnih, koji neki spas traze u kladionici. Ne mogu da mi ne bude zao.

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...