Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Sa svih strana potvrde za Nejpira, stvarno bi bilo bizarno da se opet izjalovi. Kontam da cemo ga ozvaniciti tek nakon sto komsije objave za Mirotu, da bude da i mi kakvog-takvog konja za trku imamo.

 

Uopste ne sumnjam da ga ceka Fakuov mastan ugovor, s obzirom da je Armani i te kako bio raspolozen da ga zadrzi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Тражили сте другачији тип од Симона и Тобија, шта је сад не одговара ни Боломбој? Све Евролигашка појачања Барса Олимпијакос бивши тимови. Одличан посао у рекету. 

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Скромно, али има смисла Боломбој, солидан играч, одличан дефанзивно.

3/4)Давидовац

4/5)Тоби, Боломбој, Симоновић 

5)Митровић 

Бог зна како ће ово да изгледа и ко ће шта ту да игра, али то нам је 5 високих за следећу сезону, све су прилике.

Надам се барем неком јаком 3/4 играчу на крилу сада, да мало помогне.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam prezadovoljan odradjenim. Kalinic bi bio kec na deset. I stvarno, da nije kiselo grozdje, Kalinic > Mirotic, bez razmisljanja.

Uz to, ako bi doslo i mesu u vidu Sengelije, konacno legit suter kao Rokas i plus opcija na beku sa klupe, stvarno bi imali tim koji moze da se pobije sa svima. Barselona je dovela Brizuelu, Paru, jednog Hernangomeza, i drugog ce verovatno, nadam se da to znaci izlaz za Nikolu. Ne vidim sto ne bi dosao. Dobio bi odlican novac, verovatno i vise nego sto ima u Barsi, bio u svom gradu, u svom klubu.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...