Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

3 minutes ago, Markoss said:

Meni je Simonovic dobar igrac. Voleo bih i da Petrusev ostane, ali mi je opet sa Dedom i Mitrovicem to nekako bas mekano. Igrac koji bi dosao na tu osnovu bi morao da bude ubedljivo nakvalitetniji medju njima. 

 

Bice mesa 

  • Like 18
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

Onaj lik što je predstavnik MeridianBeta, koji je potpisivao ugovor sa nama u Decembru ima zanimljiv komentar na nekoj objavi o otkazu Simonovića na društvenoj mreži. Verujem da postoji neki usmeni dogovor u slučaju vejvovanja...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Шеф стручног штаба said:

Момак из телеграфа који је избацио текст има информације из нашег клуба, тренутно најпоузданији инсајдер везано за Звезду.

Mogu da potvrdim. Između ostalog je izašao sa informacija za Davidovca i Teodosića, kao i za trajanje ugovora Luke Mitrovića. Prevaranti i lažni insajderi, kao i novinari koji uzimaju vesti od stranaca sa Tvitera, mogu lako da se prepoznaju. Ovaj momak to nije.

 

Takođe, na tviteru je ispod objave stavio i "Simon na pet, a na četiri..." 🙂 Sad da li je mislio na Petruševa ili nekog novog, videćemo.

Edited by Stanko1997
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kankkunen said:

Juniori treba da igraju utakmice a ne da sede po tribinama. Kuzmić nije skup igrač i prihvata takvu ulogu, a može i da pomogne kad zatreba.

 

Za to i sluzi dvojna registracija. Brojni EL klubovi su prosle sezone i ranije registrovali juniore, ne znam po cemu se to KKCZ razlikuje.

 

Kuzmic nema toliko malu platu da ne radio bukvalno nista tokom cele sezone. Takodje, Ilic ili treba u 12 ili ga pustiti da ide negde gde ce da igra.

 

3 minutes ago, bosMan_jr said:

Cedevita i Buducnost da je @goldberg na vlasti:

 

Pa ono, ako mislis da jedan Simonovic kosta suvo zlato onda se slazem sa tobom.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, drakon1 said:

Nekako imam utisak da priča sa Teodosićem ni slučajno još nije završena. Just a feeling.

Nije…

 

Vrhovni vodja jako agituje za njega, a na Dusku je veliki pritisak, cak su i senilnog sjor Bozu upregli da gura tu pricu i davi Ivanovica.

 

Bicemo seljacki klub dokle god je tu Nebojsa Covic.

 

 

  • Like 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bosMan_jr said:

 

 

Imas neku dobru analizu Simonovica ili ideju kako ce da nam izgleda unutrasnja linija ili si samo cuo da dolazi iz Amerike pa si zadovoljan?

 

Ja sam spreman da cujem dobre argumente i promenim misljenje. 

 

Pljujes i vredjas ovaj ovde forum na jednom drugom forumu, gde si takodje beskoristan kao i ovde, a ja znam da i tamo i ovde ima dobrih poznavalaca kosarke i korektnih forumasa.

 

dal sam beskoristan il nisam ne zanima me jer mi sigurno nije cilj u zivotu da budem koristan na nekom

forumu kao sto je to mozda tebi, stvarno ne znam nit zelim da zatrpavam ovu temu diskusijom sa nebitnim likom u mom zivotu

kao drugo, marko je sasvim kvalitetan igrac da pokrije poziciju back up centra ili neke cetvorke 

momak je mnogo bolji u odbrani od petruseva npr i sve ono sto je postigao  do sad je uradio svojim trudom a ne da mu neko namece da bude MVP, pa ti to shvati kako god zelis

+ je mlad i ima dobar potencijal da se razvije u jednog dobrog i stabilnog EL centra uz rad sa duskom

al ti slobodno ostavi Kuzmica u ekipi 😉

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Carl Johnson said:

Nije…

 

Vrhovni vodja jako agituje za njega, a na Dusku je veliki pritisak, cak su i senilnog sjor Bozu upregli da gura tu pricu i davi Ivanovica.

 

Bicemo seljacki klub dokle god je tu Nebojsa Covic.

 

 

Ako je to sto pises tacno, cini mi se da cemo to boldovano biti pre dok je tu vrhovni vodja...

 

I ako doticni hoce da vidi Tea u Srbiji neka ga uvalja KKP-u i Obradovicu.

Link to comment
Share on other sites

^ako se ispostavi tacnim, steff vise nece biti beskoristan; prakticno ce imati situaciju kao prince kada se preimenovao u simbol, pa su referisali na njega sa artist formerly known as prince.

 

ovo moze biti game changer za steffa.

2 minutes ago, berti said:

Fino pojacanje, taman za drugo mesto u aba ligi i kalkulacije da bi od preostalih 10 utakmica u EL  valjalo da dobijemo 11.

 

kao sto je smailagic bio pojacanje (makar za mene) tako ce biti i simonovic. ne mozes imati ekipu od 12 proverenih igraca, to je skupocak i za zvezdu/partizan; treba ti i neki potencijalni upside tip.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, drakon1 said:

Ako je to sto pises tacno, cini mi se da cemo to boldovano biti pre dok je tu vrhovni vodja...

 

I ako doticni hoce da vidi Tea u Srbiji neka ga uvalja KKP-u i Obradovicu.

Jbg kad on voli Zvezdi. Naša sreća kurata.

 

A i ja sam još ranije čuo kako Vučić lično traži od Čovića da ima što više domaćih igrača, iz te neke generacije koja je igrala u reprezentaciji 2015. Djelovalo mi je previše bizarno čak i za Srbiju da se predsednik takvim stvarima bavi, ali sve se nekako uklapa.

 

A Partizan ne voli, pa mu nije problem što imaju legiju stranaca, i s njom odlično igraju.

 

Žao mi je jedino Duška Ivanovića. Čovjek je već u nekim godinama, decenijama u inostranstvu, i sad mora da se petlja sa ovim kriminalcima.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, uini said:

^ako se ispostavi tacnim, steff vise nece biti beskoristan; prakticno ce imati situaciju kao prince kada se preimenovao u simbol, pa su referisali na njega sa artist formerly known as prince.

 

ovo moze biti game changer za steffa.

 

kao sto je smailagic bio pojacanje (makar za mene) tako ce biti i simonovic. ne mozes imati ekipu od 12 proverenih igraca, to je skupocak i za zvezdu/partizan; treba ti i neki potencijalni upside tip.

Tacno, samo sto je Smailagic riljao sa Lesorom, a Simonovic ce da guli 30 minuta i ima pored sebe Luku i Kuzmu.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...