Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

On 6/29/2023 at 6:30 PM, Mile1 said:

 

A izgleda da ce Kovacic opet vikati SIIIImonovic

Ne ume da pogodi pojacanje. Ne bi sada da se nesto pravdam ali ne znam ko je najavio Kalinica, Nedovica, Petruseva, Davidovca. Bilo je i promasaja Napier, polonara i Dejvis. Sam teodosic je ugovorio sve sa klubom ceka se samo zeleno svetlo Ivanovica

Izvinjenje za dejvisa i ja sam glup pa se zalecem kada prihvati samo usmeno. Trazio je na kraju 1m po sezoni nasi nisu hteli da prihvate

I dalje stoji za Teodosica i Ivanovica da ga trener nece iako vrh forsira celu pricu zato se i ceka dugo za ozvanicenje

Edited by Mile1
  • Like 27
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Mile1 said:

Ne ume da pogodi pojacanje

Izvinjenje za dejvisa i ja sam glup pa se zalecem kada prihvati samo usmeno. Trazio je na kraju 2m po sezoni nasi nisu hteli da prihvate

I dalje stoji za Teodosica i Ivanovica da ga trener nece iako vrh forsira celu pricu zato se i ceka dugo za ozvanicenje

Barsa izgleda dovodi Hernangomeza. Ima li sta za Kalinica kod nas?:-)

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Mile1 said:

Ne ume da pogodi pojacanje

Izvinjenje za dejvisa i ja sam glup pa se zalecem kada prihvati samo usmeno. Trazio je na kraju 2m po sezoni nasi nisu hteli da prihvate

I dalje stoji za Teodosica i Ivanovica da ga trener nece iako vrh forsira celu pricu zato se i ceka dugo za ozvanicenje

politicki vrh?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Profesor said:

Petrusev - Davidovac je premekano i sporo za cetvorku, sve i da dodje Kalina. 

 

Pre bih pristao da centri budu Petrusev, Simonovic, Mitrovic, a da zver dodje na cetvorku.

Može i tako. Ionako je Filip imao najbolje partije na centru. Čak je i odbrana protiv Olija u gostima bila vrhunska, ako se sećam. 

 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Kankkunen said:

Ko će biti 13,14 i 15 igrač

 

Juniori i jeftini igraci. Tako se radi u normalnim klubovima.

 

Pardon, pricamo o KKCZ, onda zaboravi. Pa verovatno Ilic (koji bi u svim ostalim klubovima ABA lige bio veliko pojacanje), neki stranac umesto Hollanda, Lazarevic i Topic.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, lukag said:

nije realno koliko ste razmazeni postali hahahaha bez komentara

 

 

Imas neku dobru analizu Simonovica ili ideju kako ce da nam izgleda unutrasnja linija ili si samo cuo da dolazi iz Amerike pa si zadovoljan?

 

Ja sam spreman da cujem dobre argumente i promenim misljenje. 

 

Pljujes i vredjas ovaj ovde forum na jednom drugom forumu, gde si takodje beskoristan kao i ovde, a ja znam da i tamo i ovde ima dobrih poznavalaca kosarke i korektnih forumasa.

 

Link to comment
Share on other sites

Meni je Simonovic dobar igrac. Voleo bih i da Petrusev ostane, ali mi je opet sa Dedom i Mitrovicem to nekako bas mekano. Igrac koji bi dosao na tu osnovu bi morao da bude ubedljivo nakvalitetniji medju njima. 

 

  • Like 8
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Simonovic je odlican igrac - bio je to jos dok je bio u Megi i sigurno je jos vise napredovao za vreme boravka u NBA.

 

Opet, Petrusev i Simonovic su vrlo slicni igraci i besmisleno ih je uparivati ih. Po meni je za njega bolje da dodje u klub u kojem ce biti nosilac nego da bude iza Luke Mitrovica i igra 10 minuta u EL. Recimo u Buducnost (jer je iz CG) ili u Cedevitu Olimpiju (jer je bio vec u tom klubu).

 

Sto se tice Crvene zvezde, starter na 4, starter na 5, Davidovac, Mitrovic i Ilic i to je sasvim dovoljno.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, goldberg said:

 

Juniori i jeftini igraci. Tako se radi u normalnim klubovima.

 

Juniori treba da igraju utakmice a ne da sede po tribinama. Kuzmić nije skup igrač i prihvata takvu ulogu, a može i da pomogne kad zatreba.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, fradler said:

Uh, vise verujem legendarnom Luki D'Alesandru nego Telegrafu. Kontam da su videli da Simonovic postaje slobodan, pa odmah na slepo izbacili tekst.

Момак из телеграфа који је избацио текст има информације из нашег клуба, тренутно најпоузданији инсајдер везано за Звезду.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Red bi bio da dovedemo nekoga ko će biti prva opcija na svojoj poziciji, trenutno samo nakrcavamo ove što su back up-ovi i domaći... Mitrović, Ilić, Davidovac, Raduljica, još možda Petrušev i Simonović. To je već prenatrpana pozicija 4 i 5. Kuzmića nisam ni stavio, a rekoše iz kluba da se pregovara i sa njim... Ostaje mesto za startnog centra, a znajući nas, i tu će neki stranac back up da se dovede, kao Martin ili Bolomoj koji se spominjao, pa će opet IQ Luka da ga polako istisne sa pozicije prvog centra...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, fradler said:

Kontam da su videli da Simonovic postaje slobodan, pa odmah na slepo izbacili tekst.

Dobar je dečko Stefan, mogu da potvrdim to. Nije da piše bez osnova, sve što je do sad izbacio imalo je neko uporište. 
 

Oni kao tabloidni medij su mu, verujem samo usputna stanica

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...