Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Jel zna neko jel Đorđe Matić još piše za Mozzart? Taj čovek nam je realno bio jedan od najvećih insajdera. Sutra je godinu dana kako je prvi najavio dolazak Nedovića, samo jedan u nizu dolazaka za koje je imao dobre info. Ako se ne varam i za Kampaca je među prvima javio.

Link to comment
Share on other sites

Videcemo kako ce se ova prelazni rok zavrsiti, ali ako ne bude budzet priblizno komsijskom ili Covic otera Ivanovica, mislim da mozemo da imamo konsenzus oko toga  da Cugani moraju da progovore. Andricev venac i Covic moraju da dobiju jasnu poruku na svakoj utakmici, nema cutanja, pa makar se resetovali na KLS nivo.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Не бих рекао баш да смо прошле године били фаворити, а ни 2015 нисмо имали ништа јачи састав од Партизана у том тренутку са Павловићем, Мачваном, Милосављевићем...

 

Ma nije to u pitanju, nego je Radonjic i sa mnogo jeftinijim sastavima bio itekako konkurentan u EL, nikada nismo bili Alba ili Asvel tamo.

 

Sad, sto bi neki da se bude kao KKP, pa to govori o njima. Sadasnji KKP je jedna od manje svetlih pojava u istoriji regionalne kosarke.

  • Like 7
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Šta god da je Čoki pre pola sezone projektovao u svojoj glavi za Tea u CZ (i pored sve magije koju ovaj još uvek ima u rukama) sada mu se ipak crta, ko prstom po pesku, da bi samo uvalio Dušku neatletičnog veterana od 37 leta kao bekap organizatora igre...i to verovatno za milion eura. A već imamo Nedovića sa platom Nedare.

Nisam napisao pleja, jer Teo je u Virtusu preuzimao loptu tek nakon 6-7 sekundi napada, teško se oslobadjao čuvara bez bloka i nikad ne ubacuje loptu u igru iz prekida jer mu je 180 stepeni premalo da se brzo demarkira.

(Teo 196cm i Volters 193cm tako zakrivljeni su mi uvek vizuelno dva "najniža" visoka PG).

Kori Volden je veoma kompatibilan kombo za Tea. Snažan, ume odbrane, jako teško iskreira za sebe, ali samo za trunku ima tanje procente ppg kao i za tri i ume da dobaci 2-3 sigurna asista po tekmi.
Imao je 9.7 i PIR i PPG u ovoj sezoni.
Tačnije Volden bi po frejmu, EL iskustvu i trenutnoj formi mogao priličan broj pleja valjano da zakrpi.




  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jel zna neko jel Đorđe Matić još piše za Mozzart? Taj čovek nam je realno bio jedan od najvećih insajdera. Sutra je godinu dana kako je prvi najavio dolazak Nedovića, samo jedan u nizu dolazaka za koje je imao dobre info. Ako se ne varam i za Kampaca je među prvima javio.

Cuo sam da je otisao iz Mozzarta, nigde ne radi makar kao novinar.

A sta bi sa Nolanom sa tvitera, taj lik je imao dobre info iz kluba.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, СтелаРоса said:

Jel bi pristali na paket pojacanja koji sadrzi Tea, Voltersa, Ponitku, Vilijamsa, Bolomboja i Pojtresa?

Brate imaš ovde 3 igrača bukvalno najgore ekipe prošle sezone.

ami jurimo top 8 😄

Edited by StiviKivi
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, СтелаРоса said:

Jel bi pristali na paket pojacanja koji sadrzi Tea, Voltersa, Ponitku, Vilijamsa, Bolomboja i Pojtresa?

Ako bi mesto Tea bio jedan top plej i dodao jednog dobrog sutera na 2/3, ja bi pristao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, СтелаРоса said:

Jel bi pristali na paket pojacanja koji sadrzi Tea, Voltersa, Ponitku, Vilijamsa, Bolomboja i Pojtresa?

 

Bez sekunde razmisljanja - ne, iako sam 95% siguran da nam gazda sprema jos skromniji paketic.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Не бих рекао баш да смо прошле године били фаворити, а ни 2015 нисмо имали ништа јачи састав од Партизана у том тренутку са Павловићем, Мачваном, Милосављевићем...

Pa da li bi rekao da je Partizan bio favorit prošle godine? Za mene ne. Posebno što smo igrali EL, pa te ozbiljniji protivnici i jačaju tokom sezone. Plus je trener imao kontinuitet. 54/46 na našu stranu. 

 

A 2015. razlika je, što se mene tiče, bila poprilično na našoj strani. Posebno dužina klupe. Oni su igrali praktično sa 5-6 upotrebljivih igrača. 

Markus, Đenka, Kalinić, Bobi su u tom trenutku bili mnogo bolji od ovih nabrojanih. O rezervama da ne pričam. 62/38 za nas. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Da skratimo muke...uz ovakav FK u LŠ, nema preteranog interesa da se lova razbacuje na "nekakav" trećerazredni sport koga prate male nacije u Evropi. 

 

Biće taman dovoljno za nove kombinacije KK sa domaćim "snagama"...daleko od ozbiljne i takmičarske košarke

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...