Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

3 minutes ago, Igor_ said:

Covek se lagano lozi na "imamo vise srba od komsija u timu". Koliko je sujetan Nebojsa ovo prelazi sve granice. 

 

Ne, ne loži se na to. On to priča domaćim budalama koji puše tu priču. U stvari, on pravi dilove sa domaćim igračima koji mu vraćaju procente plate na ruke. Nema tu neke velike filozofije. To ne možeš sa strancima. To i FK radi.

  • Like 19
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Teo sigurno nece biti prvi plej, nego drugi, a s obzirom da je igrac u godinama to ce ostaviti prostor za Topica. Da je moglo bolje i smislenije - moglo je, mada treba sacekati svakako da vidimo ko ce biti prvi plej i kakav ce biti ostatak rostera. Ali ne treba ni preterivati sa kritikama, ne znam kada smo poslednji put za backup plejmejkera doveli igraca iz EL. Prosle sezone smo usli sa drugim plejom Dzonijem/Pefijem, pretprosle sezone isto tako. Kod Sase Obradovica Hol prvi plej, Volden krpio. Pre toga Fica Covic bio drugi plej. Teo je sa 38 godina za sve te backupe koje smo imali igracina i po.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, СтелаРоса said:

Teo sigurno nece biti prvi plej, nego drugi, a s obzirom da je igrac u godinama to ce ostaviti prostor za Topica. Da je moglo bolje i smislenije - moglo je, mada treba sacekati svakako da vidimo ko ce biti prvi plej i kakav ce biti ostatak rostera. Ali ne treba ni preterivati sa kritikama, ne znam kada smo poslednji put za backup plejmejkera doveli igraca iz EL. Prosle sezone smo usli sa drugim plejom Dzonijem/Pefijem, pretprosle sezone isto tako. Kod Sase Obradovica Hol prvi plej, Volden krpio. Pre toga Fica Covic bio drugi plej. Teo je sa 38 godina za sve te backupe koje smo imali igracina i po.

Ko kaže da sigurno neće biti prvi plej? Ovo je Čovićeva Zvezda, ako nešto liči na njega onda je to da mu starac Teo od sto ljeta bude prvi plej.

Link to comment
Share on other sites

Ja se ponadao da će doći iz dupeta u glavu, al jok, Čović i dalje tera po svome. Gledao sam Teodosića u finalu italijanske lige, ono je bilo mučenje. Poslednjih godina je i previše nervozan, ulazi u sukobe sa protivničkim igračima, sudijama, pa i navijačima. Posle one pesme posvećene selektoru mi je postao i malčice odvratan. Njega boli đoka, namlatiće još koji evro za lezilebovanje.

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, MisaF said:

 

Pa koji igrac u tim godinama ne postane neka vrsta backup pleja ? Ljulj, Ćaćo, Spanulis je isto to bio. 

 

Oni su ljudi koji žele da pobede, da osvoje trofej, Teo da dođe da bude bekap plej u jbn. ABA ligi...teško, zna se da je nezgodnog karaktera 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Holivud said:

 

Zato što se dovode navodni Zvezdaši a to što su kese i što su bili igrači pre 5 godina nema veze.

 

Jbg klub ionako nema nikakve takmičarske ambicije nego da bude dobra atmosfera i zezanje, da se skupe drugari.

Dosta lako smo mi progutali saopstenje kluba na kraju sezone, koja je ocenjena kao "uspesna".

Drugi u ABA, osvojen kup, 10.mesto u EL, titula u nasoj ligi. Prilicno tanko da bi se sezona ocenila kao uspesna. Ili ako su nam to ciljevi i ubuduce, onda tako i da se kaze pa da vidimo kako bi reagovalo vaskoliko zvezdastvo kada im u prevodu kazes da je cilj kluba da bude iza kkp.

Voleo bih da neko iz kluba izadje pred novu sezonu i kaze jasno i glasno koji su ciljevi u svim takmicenjima, pa ce narod da sudi da li je uspesna ili nije.

Dajte bilo kom forumasu tu lovu i Kampaca i bice drugi u ABA. Za nesto vise, treba ti kliker.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Howie Roseman said:

Ko kaže da sigurno neće biti prvi plej? Ovo je Čovićeva Zvezda, ako nešto liči na njega onda je to da mu starac Teo od sto ljeta bude prvi plej.

Pa kaze logika, jer se za Tea odavno zna da je dogovoren, a uprkos tome se pojavljuju informacije od pouzdanog forumasa da smo dogovorili Laprovitolu. Ni nije poenta da li jesmo ili ne zavrsili Laprovitolu, poenta je da ocigledno gledamo dalje plejmejkere i to za prvu opciju. A verujem i da od Kampaca nismo odustali.

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam sta bih rekao za Tea. S jedne strane matori igrac sa puno ega koji dolazi da odradi poslednju gazu pre penzije a sa druge strane ima on za razliku od Raduljice svoje momente i rolu od 15-20 minuta da moze da koristi.

 

Ako ne dovedemo nekog strasnog pleja koji bi bio starter onda ce biti problem Teo...A ako dovedemo onda mogu nekako da ga prihvatim.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, DameTime said:

Ja bih volela da mi neko objasni šta su oni zamislili sa ovim rosterom, sem da bude najsrpskiji ikad.

 

s'kojim rosterom? jeste da nisam bio na forumu cca 2h, dotle ovde knjiga može da se napiše (prva ruka) ali poslednji info koji imam (minus teokratija, to sam sad ubeležio), je 

pg (prazno) teokratija topić

sg nedović prazno prazno

sf prazno lazić

pf prazno davidovac

c prazno prazno prazno

 

daklem, imamo 5 od 15 igrača

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

s'kojim rosterom? jeste da nisam bio na forumu cca 2h, dotle ovde knjiga može da se napiše (prva ruka) ali poslednji info koji imam (minus teokratija, to sam sad ubeležio), je 

pg (prazno) teokratija topić

sg nedović prazno prazno

sf prazno lazić

pf prazno davidovac

c prazno prazno prazno

 

daklem, imamo 5 od 15 igrača

Mitra pisi. A izgleda i Kuzmica kao treceg😂

Plus Ilic. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...