Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

39 minutes ago, Inbox said:

6,000 bi bila sasvim solidna plata, ali je nema kao prosecne

 

Median Earnings by Age in the United States

Source: U.S. Bureau of Labor Statistics

 

Age                        Weekly Earnings Annual  Wage Average Hourly Wage

16 to 19 years old         $611                     $31,772                            15.28

20 to 24 years old        $737                   $38,324                           18.43

25 to 34 years old      $1,018                   $52,936                             25.45

35 to 44 years old      $1,223                  $63,596                             30.58

45 to 54 years old      $1,239                  $64,428                             30.98

55 to 64 years old     $1,218                    $63,336                             30.45

65 years and older      $1,042                  $54,184                             26.05

 

meni je prvo ovaj link izasao

 

https://www.nationwidevisas.com/usa-immigration/average-salary-in-usa/#:~:text=The average salary in USA per month or year varies,%246%2C228 or %2474%2C738 per year.

 

nebitno

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Terry said:

 

Mislim da funkcioniše baš suprotno, što manje imaš, više se obazireš.

 

mogu da se obazirem do sutra, ionako nestane pre nego što dođe sledeći :lol_2:

....

nego, nisam baš najbolje shvatio; jel treba da otvorim temu pre nego što se desi media day ili nakon što se isti ovaploti 😶

  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 9/24/2023 at 1:31 AM, Vlada_79 said:

Mali Jagic mi uopste ne obecava. Na prijateljskim utakmicama izgleda nemocan, mogu misliti kada se zategnu odbrane na takmicarski nivo, na sta ce to liciti.

Ne znam, nisam nesto optimista oko njega trenutno.

 

Govor tela mu je drugaciji nego u Ulmu ili na SP-u u reprezentaciji. I njegove izjave kako je ushicen sto igra pored Teodosica i sl. idu vise uz nekog juniora bez ikakvog iskustva, a ne uz igraca koji ima odredjeno iskustvo iza sebe.

 

Ovako sa distance, imam utisak da ga okolina i drugaciji setting pre sputavaju nego inspirisu. Ali, ne bi bio prvi put da gresim. Nadam se da je i ovaj put tako.

Link to comment
Share on other sites

Ma sve opet zavisi od zdravlja Šabaza i Tea. Yago ima ulogu koju može da iznese ali ta uloga nije prvi plej. On je drugi/treći plej kao igrač uloge, nikako lider.

 

On i nije doveden da bude glavni i da igra 25-30 minuta, ali kako smo krenuli sve je moguće. Ako ova dvojica svako malo budu u predostrožnosti, Yagu će muda da oteknu.

 

Inače, ono što on može je da probije beka i onda pusti pas na stranu ili neki lob pas. Do obruča jako teško, skoro nikako.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Borca said:

Nisam nikakav dizajner ali nesto sto upada u oci kod obe verzije gornjeg dela dresa, i mts i meridian je u obe varijante ispisano belim slovima ali oko meridian natpisa ima ona crvena traka koja sece pruge.

Ne razumem kada se vec mts natpis i bez te trake vidi sasvim lepo na oba dresa zasto u tom stilu nije odradjen i meridian natpis.

I mogli su ovu prugu oko meridijana uklopiti u istu boju kao vertikalne pruge ovako mi bode moje OCD oči 😄

 

Ali dres je najmanje bitan, neka se uguraju u plej of pa makar igrali u narandzasto-ljubicastim dresovima.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Borca said:

Nisam nikakav dizajner ali nesto sto upada u oci kod obe verzije gornjeg dela dresa, i mts i meridian je u obe varijante ispisano belim slovima ali oko meridian natpisa ima ona crvena traka koja sece pruge.

Ne razumem kada se vec mts natpis i bez te trake vidi sasvim lepo na oba dresa zasto u tom stilu nije odradjen i meridian natpis.

Izgleda kao da je MTS logo ušiven a Meridian naljepljen. Obično se to dešava kod dizajnerskih dresova, za koje se dizajn radi dosta ranije. Pa smo u momentu naručivanja znali da će MTS biti sponzor a Meridian smo naknadno stavili, na već napravljene dresove. Znam da je ovo praksa kod manjih klubova, koji su manje atraktivni za proizvođača. E sad, kako to ide kod nas, nisam siguran.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Dres je keva. Videvši one Fenerove kombinacije pomislio sam da će ga zasrati dizajnom šorca.
A šorc klot - adidaski...:)
Samo ne razumem čemu dva prugasta dresa sa različitim rasporedom boja pruga. Da nećemo protiv Olija po šorcevima da se razaznajemo?
Imaćemo beli, crveni i dva prugasta?
Malo mi ipak mnogo da izkeširam 480e.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Wingwalker said:

Dres je keva. Videvši one Fenerove kombinacije pomislio sam da će ga zasrati dizajnom šorca.
A šorc klot - adidaski...:)
Samo ne razumem čemu dva prugasta dresa sa različitim rasporedom boja pruga. Da nećemo protiv Olija po šorcevima da se razaznajemo?
Imaćemo beli, crveni i dva prugasta?
Malo mi ipak mnogo da izkeširam 480e.

 

Valjda samo dva prugasta, jedan sa belom osnovom i belim šorcem, drugi sa crvenom osnovom i crvenim šorcem. Iako su kao prugasti, jedna boja je dominantna tako da ne bi trebalo da bude problema. 

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...