Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

5 minutes ago, NMX said:

Panično guglam imena igrača i godine rođenja da vidim imamo li makar 5 igrača ispod 30 

 

Za sada sam se setio komada pet: Despot, Deda, Bolomboj, Tobi, Simon jr. 

 

Možda je promakao neko u ovom rosteru od 30.

 

Jel smo to najstarija EL ekipa u proseku?

 

 

Bas smo stari...

Link to comment
Share on other sites

Imamo tim sa najvise IQ-a u Evropi, a verovatno i na svetu.

 

Imacemo jedan od najiskusnijih timova, verovatno najiskusniji posle Realovog. Plus gotovo svi igraci su nam osvajali neke trofeje. Juniori i razigravanje u El je proslost ukoliko nisu bas super talenti i najbolji u Evropi na svojoj poziciji. Nece biti 3 igraca u El ove sezone mladjih od 20 godina da ce odigrati neke iole znacajne minute. Iskustvo ni u jednom obliku ne moze biti lose, pritom mi nemamo samo iskusne vec igrace vec vise od pola rostera su nam u u najboljim godinama igraci.

 

Imacemo tim u kom najvise igraca zna i oseca sta je taj klub, dal ponikli kao deca ili navijali za njega. Ovo nije ni bizu primarno za uspeh, ali ne bi rekao da je beznacajno.

 

Imamo odlicne strance pojacanja sveukupno gledajuci. Sabaz i Rokas su bukvalno premijum opcije na svojoj poziciji i El, Hanga je super koristan igrac sto se vidi vec sad, za Tobija cvrsto verujem da ce biti u barem top10 centara u El ako ne i u top5. Bolomboj je apgrejd u odnosu na Martina.

 

Imamo 2 prospekta koji bi mogli da bljesnu u El koju igraju prvi put, Jago i Simonovic.

 

Imamo sut, imamo skok, imamo borce, imamo visinu narocito na visokim rekao bih da smo nikad visi, imamo defanzivce Hangu i Lazica da cuvaju protivnicke bekove, imamo plejmejking, imamo asistencije, imamo sirok roster, imacemo punu arenu. Svi preduslovi su tu.

 

Za kraj, po meni najvaznije:

Imamo Duska za trenera.

 

Imamo sve sto treba za uspesnu sezonu. 

  • Like 20
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, NMX said:

Panično guglam imena igrača i godine rođenja da vidim imamo li makar 5 igrača ispod 30 

 

Za sada sam se setio komada pet: Despot, Deda, Bolomboj, Tobi, Simon jr. 

 

Možda je promakao neko u ovom rosteru od 30.

 

Jel smo to najstarija EL ekipa u proseku?

Нисмо сигурно најстарији, Виртус и Реал су на прву значајно старији, а вероватно има још пар екипа старијих. Доста су старе евролигашке екипе генерално.

 

Добродошао Бели, нећу ништа коментарисати пре првих утакмица, заслужио је толико да сачекамо.

 

Надам се само да ће Илић сада добити прилику негде да игра на позајмици. Испуњавамо ту квоту од магичних 8 домаћих играча и без њега, као да је смак света ако неки јуниор буде у 12 за куп и клс, али ајде.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Brat od Korneta said:

Imamo tim sa najvise IQ-a u Evropi, a verovatno i na svetu.

 

Imacemo jedan od najiskusnijih timova, verovatno najiskusniji posle Realovog. Plus gotovo svi igraci su nam osvajali neke trofeje. Juniori i razigravanje u El je proslost ukoliko nisu bas super talenti i najbolji u Evropi na svojoj poziciji. Nece biti 3 igraca u El ove sezone mladjih od 20 godina da ce odigrati neke iole znacajne minute. Iskustvo ni u jednom obliku ne moze biti lose, pritom mi nemamo samo iskusne vec igrace vec vise od pola rostera su nam u u najboljim godinama igraci.

 

Imacemo tim u kom najvise igraca zna i oseca sta je taj klub, dal ponikli kao deca ili navijali za njega. Ovo nije ni bizu primarno za uspeh, ali ne bi rekao da je beznacajno.

 

Imamo odlicne strance pojacanja sveukupno gledajuci. Sabaz i Rokas su bukvalno premijum opcije na svojoj poziciji i El, Hanga je super koristan igrac sto se vidi vec sad, za Tobija cvrsto verujem da ce biti u barem top10 centara u El ako ne i u top5. Bolomboj je apgrejd u odnosu na Martina.

 

Imamo 2 prospekta koji bi mogli da bljesnu u El koju igraju prvi put, Jago i Simonovic.

 

Imamo sut, imamo skok, imamo borce, imamo visinu narocito na visokim rekao bih da smo nikad visi, imamo defanzivce Hangu i Lazica da cuvaju protivnicke bekove, imamo plejmejking, imamo asistencije, imamo sirok roster, imacemo punu arenu. Svi preduslovi su tu.

 

Za kraj, po meni najvaznije:

Imamo Duska za trenera.

 

Imamo sve sto treba za uspesnu sezonu. 

Ako se bude organizovala matematicka olimpijada, prvi smo 1/1

  • Like 4
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, NMX said:

Panično guglam imena igrača i godine rođenja da vidim imamo li makar 5 igrača ispod 30 

 

Za sada sam se setio komada pet: Despot, Deda, Bolomboj, Tobi, Simon jr. 

 

Možda je promakao neko u ovom rosteru od 30.

 

Ilic i Jago.

 

13 minutes ago, NMX said:

Jel smo to najstarija EL ekipa u proseku?

 

Top3 smo sigurno, trebalo bi Real da je stariji jer su produzili veterane njihove.

 

Mada po meni ti spiskovi nisu relevantni jer dosta ekipa prijavi tu po par juniora koji nikad ni ne budu u 12.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, suptil said:

Doselekcija, upamtite to ime 😄

 

Ovo vise nije ni to. Mislim da smo sad uradili i prelazni rok i doselekciju koja je obicno predhodnih godina planirana u decembru. Uspeli smo da se oslobodimo 2 penzionera, prospekta poslali u Megu i opet Imamo 68 igraca. Nisam siguran koliko je dozvoljeno, valjda 70?

 

Salu na stanu, od ovih 16 igraca 9 igra pod kosem. Slovima DEVET. Od svih njih nijedan kapitalac. Tobi je nesto najblize tome. Najblize, ali ne bas to. Ostalih 8?

 

Onda se okrenem spoljnoj liniji i shvatim da cemo primati u EL 90+ redovno.

 

Dobrodoslica Bjelici. On je vrhunski covek, nevin u svemu ovome. Prosto hoce da proba da odigra jos sezonu pre penzije. Nesto poput Pefija prosle godine. Dobili su ponudu kluba, nisu je sami sebi poslali. Cak bi i ovaj potpis imao smisla da nismo produzili Lazarevica, Mitrovica i Kuzmica, a potpisali jos Tobija, Davidovca, Simonovica i Bolombaja. Pri tom imamo Ilica pod ugovorom.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...