Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Nedović može super da funkcioniše na nekih 20 mpg, samo je važno da u tim minutima bude što više uključen u napad i da setovi budu prilagođeni njemu. On je prošle sezone bio 2. u EL u poenima po minuti iza Markusa Hauarda, pretprošle isto 2. iza Mirotića, sezonu pre te je bio 5. Znači ima taj microwave kvalitet, prvo mi na pamet pada utakmica protiv Makabija u Tel Avivu - onakvu skoring eksploziju malo igrača u EL može da izvede. Čak mislim da i bez tog željenog pojačanja možemo da ga koristimo u takvoj ulozi, mada bi zbog balansa napada i odbrane svakako bilo dobro dovesti krupnijeg two way beka koji će pored Hange biti taj drugi point of attack defanzivac u spoljnoj liniji (taman da se izbegne Lazić kao deo standardne rotacije). A što se tiče njegove plate - ako na igrače koji nemaju mesto u 12 možemo da bacimo 2 miliona, ne vidim što na prvu napadačku opciju sa klupe ne bi dali milion. 

  • Like 21
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, fradler said:

Kakav je Nunn defanzivno i moze li na dvojku? 

 

Pise se da ce definitivno u Evropu. Olimpijakos se ustremio na James-a, komsije dovode Doziera, nema previse opcija.. Mozda tu ima materijala za nas?

 

meni se on ne dopada iz viđenog, jer mi je totalni tease; sve kao može, i da šutne i da igra difens i šta sve ali ništa u kontinuitetu i kako do kraja treba.

ja bih ga preskočio, pogotovo što imam vajb da je od onih što bi se ložili da su nba zvezde kada bi došli u euroleague.

 

@Miki28 svakako ima bolji uzorak i gledao je sa emocijama.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, fradler said:

Kakav je Nunn defanzivno i moze li na dvojku? 

 

Pise se da ce definitivno u Evropu. Olimpijakos se ustremio na James-a, komsije dovode Doziera, nema previse opcija.. Mozda tu ima materijala za nas?

 

Nunn meni i jeste više dvojka, vrlo malo ima plejmejkinga da bi igrao na PG... A i voli čovek da šutne više nego leba da jede, baš je agresivan skorer još od koledž dana. Ne znam, meni on deluje kao nerealna meta za nas, mada se profilno uklapa ako se traži two way igrač (s tim što bih ja voleo nekog višeg, al' to je već moj problem). 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Iz nepoznatog razloga ne putuje Nedovic.

Ako ne objave danas sutra koji je razlog eto prilike da ispisemo jedno 100 stranica nagadjajuci da li mu je mrsko,neda mu kumov tata,nece ga Pesic,ipak je povrijedjen al' nece da objave,brine se za mladu zenu...

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Jelencom said:

Iz nepoznatog razloga ne putuje Nedovic.

Ako ne objave danas sutra koji je razlog eto prilike da ispisemo jedno 100 stranica nagadjajuci da li mu je mrsko,neda mu kumov tata,nece ga Pesic,ipak je povrijedjen al' nece da objave,brine se za mladu zenu...

Bilo bi lepo da se zna pravi razlog...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

meni se on ne dopada iz viđenog, jer mi je totalni tease; sve kao može, i da šutne i da igra difens i šta sve ali ništa u kontinuitetu i kako do kraja treba.

ja bih ga preskočio, pogotovo što imam vajb da je od onih što bi se ložili da su nba zvezde kada bi došli u euroleague.

 

@Miki28 svakako ima bolji uzorak i gledao je sa emocijama.

Odbrana u minusu, kao zna sve u napadu ali nista ne radi kako treba, on moze biti 2 u Evropi, playmaking mu u minusu, ne bi dodao mami loptu a sto se tice suta, pa eto moze da se zapali 1-2 meca ali sve u svemu ocajan kosarkas.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kao što sam pretpostavio i rekao. Najbolja odluka i za reprezentaciju, Nedovića i klub. Osim ako nije opet neka povreda što kad se sve sabere i oduzme bilo je pitanje samo kad će se desiti ako ovako nastavi. Ako nije povreda, sad da odmori pa da se spreman javi na prozivku sredinom avgusta. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Miki28 said:

Odbrana u minusu, kao zna sve u napadu ali nista ne radi kako treba, on moze biti 2 u Evropi, playmaking mu u minusu, ne bi dodao mami loptu a sto se tice suta, pa eto moze da se zapali 1-2 meca ali sve u svemu ocajan kosarkas.

 

dada, ja sam i mislio SG, eventualno mini SF, nema tu plejmejkinga

Link to comment
Share on other sites

Čovek precrtan posle Akropolisa u trenutku kad kuburimo do srži.

Ako te Kari precrtao onda si stvarno debelo zas*ao pristupom i ponašanjem. Znači zna se da nije povreda. A ako si sam odlučio da ne budeš deo tima onda si jasno pokazao psihičko stanje i spremnost da se posvetiš timu... Sve u svemu , nije dobro. Nije dobro ni za naš KK.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Stanko1997 said:

Šta ti tačno znači ovaj deo?

Igrač koji je sklon povredama, koji je i u toku sezone kuburio sa povredama i koji igra kontinuirano bez adekvatnog odmora je samo pitanje vremena kad će doći do zamora što lako može dovesti do povrede. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...