Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

1 hour ago, StiviKivi said:

Bukvalno ne bi propustio Kalinića pa sve i da je 7. krilo u rosteru. I ako bi birao između toga da dođe Kalinić i da ne dovodimo tu " četvorku" ili da ne dođe i da nastavimo da je tražimo , izabrao ni ovo prvo. To je moje mišljenje, naravno. 

Po avataru i komentaru mi se cini da cenis Kalinu, gresim li?

Link to comment
Share on other sites

Sinoć na Marakani je u loži misteriozni čovek uzeo pare na ruke. Iako pop Ilija tvrdi da ima pravoslavnu reč i da nikakvo koferče nije potrebno. Izgleda da je to false flag operation. Misteriozni čovek nije pop, a izgleda da se ne radi ni o Mirotiću. Neka šaputanja po loži kažu da je Kajzer Soze ustvari uini.
Međutim, zbunjuje što je umesto deset upola s lukom samo promrmljao biće to "skroz dobro" u četvrtak.
To je još više razbuktalo govorkanja ali i misteriju, jer pojedinci tvrde da tajnovitog čoveka viđaju samo u pekari Čubura.
Novinarima naravno nije trebalo mnogo.. Dragan J. Vučićević kaže da se radi o prošlogodišnjem NBA šampionu Nemanji Bjelici.
Dok Dejan Anđus tvrdi iz dobro obaveštenih izvora, i da to pored njega znaju još samo dva čoveka u državi i da je reč o Frankie Ntilikini.

  • Like 2
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, dzakala said:

Bilo bi genijalno kad bi neko imao u arhivi Bloodsovu pisaniju na forumu.

 

Fenomenalnih je tu stvari bilo, od pekare do loza na Marakani itd itd...

Ako imaš vremena, prelistaj arhivu ... https://forum.b92.net/topic/68532-kk-црвена-звезда-београд-201112/page-84

prenošeni su njegovi postovi po svim forumima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

B

10 minutes ago, Kankkunen said:

Ako imaš vremena, prelistaj arhivu ... https://forum.b92.net/topic/68532-kk-црвена-звезда-београд-201112/page-84

prenošeni su njegovi postovi po svim forumima.

B92 forum jbt, kao da je bilo pre 10 godina. 

Sta se sve tamo prozivelo, jel Rwd ili neko drugi trolovao novinare jedan prelazni rok, pa je za dva random igraca ispisao da su zavrsena, a neki portali preneli to posle? 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stari Wook said:

Imam osećaj da će Kalina i Mirota negde zajedno, verovatno u Minhen.

 

Napisao sam na EL temi, malo verovatno je da Bayern da 1/3 ( 1/4 svejedno) svog budžeta za plate na jednog igraca, pa makar to bio i Mirotic . 

Na 3 su lepo poounjeni,  Rubit i Lučić,  po najbolji igrač Bavaraca.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Čvarkov said:

 

Bloods

Bloods

Postavljeno 23. October. 2011 u 9:45

.Skoro tri meseca lazem ljude po forumu Red Star ,odeljak kosarka kako izlazim u grad sa Darko Milicicem,kako smo on i ja ortaci,izmisljam kako ce doci Rakocevic u Zvezdu i kako je primio koverat sa parama na utakmici sa Renom ,kako Zvezda salje ponudu za Andersona,Marfija,Radmanovica,Jarica,itd.
Recite mi iskreno da li ja imam problem?

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 28
Link to comment
Share on other sites

Jedan od boljih pasusa:

 

Quote

Jedan igrac, cije ime vise nemam snage ni da pominjem, je tokom leta odbio CSKA, Armani, Real i Cahu, ponuda od ruskog kluba je bila bolja nego sto je imao u Turskoj, ponuda od italijana i kraljevskog kluba je bila lepa i okrugla, a ponuda od njegovog bivseg spanskog kluba je bila slicna onoj koja je vec pominjana ovde (malo je bila veca), sve te cetiri ponude su odbijene tokom leta, sve, on je odlucio za koji ce klub igrati pre tri nedelje i sa tim klubom je sve detalje odavno dogovorio, dobio cak i garanciju na ruke, igrao se malo sa trenerom i saigracima na jednoj planini, malo se dvoumi oko broja na dresu (ja mislim da ce ipak biti osmica), dosta vise sa sapunicom, ma ustvari imate na multimedia delu foruma klipove se predstavljanja Pesica, e idite na klip gde novinari postavljaju pitanja, i odgledajte prvih 3 minuta kada novinar pita Karija oko "nerealnih" pojacanja, i samo gledajte facu i reakcije naseg predsednika, i sve ce vam biti jasno, sve

 

😄 

  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

A to prenosili tog lika sa RSB-a na pokojni B92...

 

 

A ja se jos ubi trazeci taj nick na stranicama foruma. 

7 minutes ago, Bagzzi said:

Prodjose 12 godina a Chaos jos uvek ceka 😂

Screenshot_20230728_000722_Samsung Internet.jpg

image.png.95bf8effafe0abf4b473281d43dd3ae0.png

 

 

Ozbiljno koliko nas ovde fali...Tek sad vidim kad sam listao taj topic sto je @Kankkunen okacio....

 

@Ridji mi prvo zapao za oko...

Edited by Don Dusko
Link to comment
Share on other sites

Simpaticno je kako mnogi insajderi, navijaci, novinari, pa ocigledno i neki u strucnom stabu vide da fale dvojka i cetvorka, a ne vide jedno pet krila i sest centara.

 

Recimo, promene u odnosu na proslogodisnji sastav:

 

1: Napier, Teodosic, Dos Santos ili Vildoza/Adams, Ivanovic, Markovic (Campazzo je dosao zato sto je Campazzo, kada su hteli da jure vrh EL).

2: Nedovic (moze i Hanga) ili Nedovic (moze i Dobric)

3: Giedraitis, Hanga, Davidovac, Lazarevic, Lazic ili Holland, Dobric, Lazarevic, Lazic

4: Simonovic, Ilic ili Petrusev, Bentil, Ilic

5: Bolomboy, Tobey, Mitrovic, Kuzmic ili Martin, Mitrovic, Kuzmic

 

Koliko se moze videti, na 4/5 je tu isti broj igraca, dakle dovedene su zamene i za Bentila i za Martina i za Petruseva. Na 3 je Giedraitis umesto Hollanda (dakle, trener vise nece moci da ga samo baci na tribine, treba mu naci minute), Hanga umesto Dobrica i Davidovac umesto verovatno Ilica (ista prica, vise nece moci trener da ga samo baci na tribine i zaboravi).

 

Roster je vec napunjen igracima, ali izgleda da i Covic i svi treneri osim Radonjica i jedno 90% navijaca Crvene zvezde misli da je jak tim povezan sa brojem dobrih igraca u timu, tako da, ako bi moglo jedno 20 seniora, sto da ne? Puno je meceva, treba dobiti razne Cibone, Splitove i Krke (kao da to zavisi od broja igraca), daj ih sto vise.

 

Naravno, i dalje stoji izazov za svakoga da pokusa da podeli minutazu, ali tako da ne namenjuje skupim i dobrim igracima tribine jer to trenuto nema ni u jednom evroligaskom klubu.

Link to comment
Share on other sites

Simpaticno je kako mnogi insajderi, navijaci, novinari, pa ocigledno i neki u strucnom stabu vide da fale dvojka i cetvorka, a ne vide jedno pet krila i sest centara.
 
Recimo, promene u odnosu na proslogodisnji sastav:
 
1: Napier, Teodosic, Dos Santos ili Vildoza/Adams, Ivanovic, Markovic (Campazzo je dosao zato sto je Campazzo, kada su hteli da jure vrh EL).
2: Nedovic (moze i Hanga) ili Nedovic (moze i Dobric)
3: Giedraitis, Hanga, Davidovac, Lazarevic, Lazic ili Holland, Dobric, Lazarevic, Lazic
4: Simonovic, Ilic ili Petrusev, Bentil, Ilic
5: Bolomboy, Tobey, Mitrovic, Kuzmic ili Martin, Mitrovic, Kuzmic
 
Koliko se moze videti, na 4/5 je tu isti broj igraca, dakle dovedene su zamene i za Bentila i za Martina i za Petruseva. Na 3 je Giedraitis umesto Hollanda (dakle, trener vise nece moci da ga samo baci na tribine, treba mu naci minute), Hanga umesto Dobrica i Davidovac umesto verovatno Ilica (ista prica, vise nece moci trener da ga samo baci na tribine i zaboravi).
 
Roster je vec napunjen igracima, ali izgleda da i Covic i svi treneri osim Radonjica i jedno 90% navijaca Crvene zvezde misli da je jak tim povezan sa brojem dobrih igraca u timu, tako da, ako bi moglo jedno 20 seniora, sto da ne? Puno je meceva, treba dobiti razne Cibone, Splitove i Krke (kao da to zavisi od broja igraca), daj ih sto vise.
 
Naravno, i dalje stoji izazov za svakoga da pokusa da podeli minutazu, ali tako da ne namenjuje skupim i dobrim igracima tribine jer to trenuto nema ni u jednom evroligaskom klubu.
Zavisi od ambicije.. Ako se puca na F4 onda verovatno nedostaje još "klase". Ako je ambicija donji dom EL onda si u pravu i verovatno bismo mogli i bez par sadašnjih igrača.
Vrtiš istu priču beskonačno ali nisi postavio premisu, koja je ambicija.
Nema tog alhemičara koji ide na vrh EL bez love, gde ćeš na stenu bez opreme.
Legitimno je da ti se to ne sviđa ali onda si u frustraciji, pogotovo što ovde vladaju kontra frustracije svih ovih godina. Tj. većini je smetalo što se tavori u EL, bez ambicije i sredstava da se napadne sam vrh.
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, mister-no said:

Zavisi od ambicije.. Ako se puca na F4 onda verovatno nedostaje još "klase". Ako je ambicija donji dom EL onda si u pravu i verovatno bismo mogli i bez par sadašnjih igrača.
Vrtiš istu priču beskonačno ali nisi postavio premisu, koja je ambicija.
Nema tog alhemičara koji ide na vrh EL bez love, gde ćeš na stenu bez opreme.
Legitimno je da ti se to ne sviđa ali onda si u frustraciji, pogotovo što ovde vladaju kontra frustracije svih ovih godina. Tj. većini je smetalo što se tavori u EL, bez ambicije i sredstava da se napadne sam vrh.

 

Ne govorimo o klasi, govorimo o bespotrebno potpisanim igracima.

 

Finalista EL je koristio 11 igraca + Loutzis + juniori. Zasto onda Crvenoj zvezdi treba 16 ili 17 profi igraca? Sta, Oly je preslab, treba se ugledati na Real i bas najskuplje ekipe.

 

Poenta je da, ako si potpisao Davidovca, imas prava na jos 4 igraca na 3 i 4, a ne jos sestoricu ili sedmoricu. Ako Olympiacos ima samo Sloukasa, Canaana, Walkupa i Larentzakisa na 1 i 2, moze i Crvena zvezda da prezivi sa samo cetvoricom na tim pozicijama.

 

Pametni klubovi, treneri, predsednici sklapaju tim tako da za ostvarivanje nekog cilja potrose najmanje moguce novca. Zato i nemas van 12 igrace koji su prekaljeni u evroligi nego juniore koji se kale. Novopeceni bogatasi samo dovode igrace bez ikakvog smisla pa tek onda gledaju kako da naprave funkcionalan tim. Mislim, treba ti cetvorka? Pa sto si dovodio onda Davidovca ili Simonovica? Ili samo u Crvenoj zvezdi takvi igraci mogu da bleje na tribinama?

 

Inace, izgleda da Ivanovic potpisuje za neki novi klub u VTB ligi (neka Runa Moskva). Los potez je napravio sto je ostao u Crvenoj zvezdi i prosle sezone.

 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Kankkunen said:

1 - Duško je želeo da ga zadrži, tako da sve primedbe na njegov račun.

2 - Čemu toliko razočarenje nije mi jasno, al dobro ... :classic_smile:

1 - Verujem, ne verujem 

2 - Ako je ostao za 100k / sezona, OK

 

12 hours ago, СамоТи3 said:

Без бриге Кузмара брат ће ту вероватно бити у служби улоге Тавареса на тренингу да се боље спреме за тај дуел наши центри.

 

Драг ми је Кузмић али не може он више озбиљно играти у Евролиги против млађих играча и пуних снаге, неће сметати нека буде у екипи и онако ће ретко када бити у 12. Боље он што је остао а са Радуљциом да споразумно раскинемо уговор него обрнуто. 

Bolje da se sa Raduljicom raskine, a sa njim ne produzi. 

 

12 hours ago, quentin said:

https://www.danas.rs/sport/u-crvenoj-zvezdi-sredjuju-redove-odlazak-raduljice-ilic-bi-mogao-na-pozajmicu-u-fmp/

 

Ne znam koliko su ovi iz Danasa pouzdani ali ovo kako se traži model za raskid saradnje je blamantno. Znači, Radulj hoće i neke pare da mu se daju za iduću sezonu. Ma neka, i treba da nas ošiša.

A mozda pustaju info iz kluba na malo smire navijace, jer ipak progledali su poneki. 

 

12 hours ago, Kooineeperk said:

Ali sada sa Tobijem, Bolombojem, Simonovicem i Mitrovicem koji je tu ostao, koji ***** nam treba Kuzmic?! 

Jedino za Kup i KLS. 

I ako ga Dusko zaista zeli - to je ok, mozda neki backup i za trening - ali KOLIKO SMO MI TO PLATILI? To je nesto sto Dusko ne odlucuje nego samo Covic. Ako je Kuzmic dobio bilo sta vise od onog sto je Mitrovic imao prosle godine (drugim recima - debelo smanjenje plate, pola od onog sto je primio prosle) onda jos i ok, a ako je dobio koliko i prosle to nema nikakvog smisla osim da se peru pare..

👍🏻

 

4 hours ago, Nenadd said:

Iako je Simonovic tu neprikosnoven u smislu talenta i onoga sto moze da nam pruzi u nekoj blizoj buducnosti i treba ga gurati, njega tek ceka adaptacija na EL i mozgalice koje ce mu priredjivati prekaljeni igraci po Evropi, kao i Duskovi treninzi i zahtevi.

Iako sam misljenja da je bolje da se suse ova dvojica nego Simonovic, treba uzeti u obzir da je on potpisao na 1 god., tako da 'onoga sto moze da nam pruzi u nekoj blizoj buducnosti ' prakticno nema. Zasto? Zato sto 1+1 u slucaju KKCZ znaci 1+0 u velikoj vecini slucajeva. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, goldberg said:

 

Ne govorimo o klasi, govorimo o bespotrebno potpisanim igracima.

 

Finalista EL je koristio 11 igraca + Loutzis + juniori. Zasto onda Crvenoj zvezdi treba 16 ili 17 profi igraca? Sta, Oly je preslab, treba se ugledati na Real i bas najskuplje ekipe.

 

Poenta je da, ako si potpisao Davidovca, imas prava na jos 4 igraca na 3 i 4, a ne jos sestoricu ili sedmoricu. Ako Olympiacos ima samo Sloukasa, Canaana, Walkupa i Larentzakisa na 1 i 2, moze i Crvena zvezda da prezivi sa samo cetvoricom na tim pozicijama.

 

Pametni klubovi, treneri, predsednici sklapaju tim tako da za ostvarivanje nekog cilja potrose najmanje moguce novca. Zato i nemas van 12 igrace koji su prekaljeni u evroligi nego juniore koji se kale. Novopeceni bogatasi samo dovode igrace bez ikakvog smisla pa tek onda gledaju kako da naprave funkcionalan tim. Mislim, treba ti cetvorka? Pa sto si dovodio onda Davidovca ili Simonovica? Ili samo u Crvenoj zvezdi takvi igraci mogu da bleje na tribinama?

 

Inace, izgleda da Ivanovic potpisuje za neki novi klub u VTB ligi (neka Runa Moskva). Los potez je napravio sto je ostao u Crvenoj zvezdi i prosle sezone.

 


A Šekil Mekkisik je delio minutažu sa Mustafa Falom na poziciji 5 😂

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...