Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Kupovao jer sam lud za Zvezdom. Zaslepljen od ljubavi prema Zvezdi. Ne želim više. Kada vidim koja su preostala dva pojačanja, onda možda uzmem i 6. Toliko.

Послато са M2006C3LVG помоћу Тапатока

Kupovao jer sam lud za Zvezdom. Zaslepljen od ljubavi prema Zvezdi. Ne želim više. Kada vidim koja su preostala dva pojačanja, onda možda uzmem i 6. Toliko.

Послато са M2006C3LVG помоћу Тапатока


Tačnije, uzeću 6. Daj mi imena kad već ima para za bacanje. Imena, ne poluinvalide.

Послато са M2006C3LVG помоћу Тапатока

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, MrzimMORE said:

Kupovao jer sam lud za Zvezdom. Zaslepljen od ljubavi prema Zvezdi. Ne želim više. Kada vidim koja su preostala dva pojačanja, onda možda uzmem i 6. Toliko.

Послато са M2006C3LVG помоћу Тапатока
 

Razumem ja tebe. Ja imam dva uslova jedan je Kalina a drugi hocu u klubu da vidim Sedlaceka. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, MrzimMORE said:

Prijatelju, poslednjih 10-ak godina, svake godine sam uzimao 5 (PET) sezonskih. Ne živim u Srbiji. Za tih 5 godina, došao sam na 5 utakmica Zvezde. Daljina čini svoje. Klub sam pomogao i više nego korektno. Da ne ulazim sad u to. Mogu ti poslati i dokaz ako te baš interesuje. Ove godine, dok ne vidim konačan roster, nema sezonskih karata. Mislim da je to pošteno. Ko smatra da nije, baš se nešto neću potresti. Pozdrav.

Послато са M2006C3LVG помоћу Тапатока
 

Mislim da ponovo treba da uzmes sezonsku ukoliko si u prilici, bodris svoj klub koliko stignes i mozes, a sve to bez obzira na konacni roster.

Zvezdu samo treba jos jace voleti.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Crni said:

Koji tip cetvorke bi ovom timu najvise legao?

1.Novicki

2.Adetukumo

3.Kemp

4.Dankan

5.Meloun

6.Garnet

?

Ako rukometaši dolaze u obzir ja bih nekog prajm Neđu Jovanovića 

37 minutes ago, Pero said:

Moze i Usman Garuba, pise se da ce nazad u Evropi, a OKC ne racuna na njega i da ga zeli otpustiti.

Garuba će verovatno ostati u NBA ili će se vratiti u Španiju

Link to comment
Share on other sites

Ako se vec okrecemo preko bare, sta upuceni forumasi u NBA misle o Nathan Knight-u. Igrao za Minesotu. Jos nema ugovor. 26 godina puni ove godine, zreo za Evropu. Po klipovima sto sam gledao dobar atleta, levak. Ima domet za 3. Dobra kontrola lopte, cesto istrci tranziciju sa loptom u rukama. Po skauting izvestaju od 2020 kazu da ima solidan osecaj za asistenciju, pogotovo povratni pas za 3. Napada obruc licem levom i desno. Ume i da zida nista posebno ali nije mu stranu. Takodje na par klipova sam video da zna da ukrade loptu i da dobro brani obruc. 

Link to comment
Share on other sites

Imaćemo ooozbiljnu timčinu ove godine. Verujem da Higins nije prvi pik zbog povrede a i ako je na skupštini bilo reči o njemu to je samo diverzija. Zamislite Čović će baš da kaže koga tražimo, pazi da ne poverujem. 😅

Link to comment
Share on other sites

Ovo sa Kuzmićem nema veze za košarkom. 

 

Ajde što je neupotrebljivi penzioner koji ne bi mogao u Igokei da igra više, nego što imamo 3 igrača na njegovoj poziciji. Za šta ga plaćamo, kad neće minut dobiti? 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...