Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Nema mesta da se bilo ko buni oko prelaznog roka, ovo je ono što se traži, menjamo 10+ igrača,  nema dalje.

Hajde, možda su neka imena mogla biti jača ali u nekom širem kontekstu ovo je savršen prelazni rok. 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dobro veče drugari , čitam vas odavno i taman sam danas rešio da se registrujem ,kad pade forum.

Verujte da mi je bilo dosadno ovih par sati , jer mi ovaj prelazni rok dođe kao duševna hrana u ovim danima bez košarke.

Sva pojačanja su smisleno dovedena, posle dosta vremena smatram da ćemo biti više nego konkutentni za top8, a posle se ne zna...

Nastaviću sa čitanjem, a pokušaću da i doprinesem konstruktivnoj raspravi.

Napred Zvezdo!

  • Like 17
  • Love 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Stanko1997 said:

Dal treba da se ponovi 100 puta što su upućeniji ljudi od mene ovde rekli, da je uslov za potpis ugovora bila pozajmica u Megu naredne sezone.

Ciji uslov kluba ili igraca???  Ako je igracev uslov to je zato sto je dobio garanciju da ovi ne racunaju na njega sledece sezone. A Misko mu je menadzer. A zasto nije poslat u FMP umesto Megu, posto je prirodnije da ode u FMP nego kod Mege. Valjda je FMP razvojni klub Crvene Zvezde ili mozda sto ni tamo mladi igraci iz zvezdini skole kosarke ne dobijaju adekvatnu sansu. Tamo se razigravaju  amerikanci C kategorije.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Holivud said:

 

Jeste, samo Zvezdaši imaju svest,  imaju svest i prekoputa ali ih to ne zanima na ovom mestu. Ljudi dođu ovde da se sklone i provetre malo od Vučića a ne da bi razglabali o njemu.

Mora se priznati da se kod njih na tribini cuje Vucicu seceru, a posebno me je odusevilo ono Ukljuci mozak, iskljuci pink.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posle dovodjenja omalenog pleja nilikina bas ima smisla. Danas sam gledao njegive bravure u odbrani. Covek je legit nba defender ala markus smart. Ima brzinu dobro barata loptom. Jedino taj sut ume da stuca.vecinom licem napada kos ide na ulaz. Mada ima ko ce da daje poene. Ako sve bude kako treba imacemo dosta dobar tim

Link to comment
Share on other sites

Od svih mogučih pojačanja, mi rušimo forum zbog trečeg plejmejkera. Jer tako smo u mogučnosti.

 

Iskreno, po meni malo čudan potpis. Ok, sad če reči ljudi, šta ti hočeš odličan treči plej. Pa da. Ali isto tako ovo verovatno znači i da če Teodosić uzeti dosta minuta na 2, a odbrane u spoljnoj liniji ni u naznakama. Pa čemo tu opet od Branka tražiti da pritiska njihove ball handlere i iščuđavati se kako čovek opet igra po 15 minuta, umesto da se penzioniše.

 

Drugi razlog zbog kojeg mi se ne svidja, je što ovo znači da nema mesta najtalentovanijem igraču kojeg smo imali godinama unazad. Top je morao da ostane  i dobije barem 10 minuta u abi, gde čemo ionako biti 10 puta jači od svih osim Partizana.

 

Treče, ma i nije mi nešto ovaj brazilac. Možda grešim, ali od igrača koji nema fizikalije, očekujem da bude mnogo eksplozivniji i/ili ozbiljan šuter. Ima on neki dribling i prodornost, ali je pitanje dali če biti dovoljno dobro za EL. Kad menja pravac u driblingu, nema prave akceleracije nego malo prošlajdra u mjestu i zbog toga ne napravi prednost kakvu bi očekivao od manjeg plejmejkera. Nadam se da če me uskoro demantirati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posle danasnjeg potpisa, meni bi dovodjenje jos jednog beka bilo cisto gomilanje.

 

Sabaz Santos

Teo Nedovic Hanga

Gedraitis Lazic Lazarevic (Davidovac)
 

Ako bi postojala mogucnost za ekstra kvalitet , npr Loyd, slazem se da ne treba propustiti.
Frenkov profil igraca vec imamo.
 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, L' Imperatore said:

Drugi razlog zbog kojeg mi se ne svidja, je što ovo znači da nema mesta najtalentovanijem igraču kojeg smo imali godinama unazad. Top je morao da ostane  i dobije barem 10 minuta u abi, gde čemo ionako biti 10 puta jači od svih osim Partizana.

 

Ne znam koliko puta mora da se napise da je njegov otac trazio pozajmicu u Megu inace ne bi potpisao ugovor...

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Admiral said:

Posle danasnjeg potpisa, meni bi dovodjenje jos jednog beka bilo cisto gomilanje.

 

Sabaz Santos

Teo Nedovic Hanga

Gedraitis Lazic Lazarevic (Davidovac)
 

Ako bi postojala mogucnost za ekstra kvalitet , npr Loyd, slazem se da ne treba propustiti.
Frenkov profil igraca vec imamo.
 

Nit je Hanga 2 a ne verujem ni da ce Lazic i Lazarevic biti u 12

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zivi li ste? Na prvu sam pomislio da nisam popio ban zbog necega, ali onda sam video da niko minutima ne objavljuje nista, tako da mi dosije ostaje cist hehe 

Morace Ntilikina da nadoknadi neispisane stranice za Brazilca, Covke reaguj

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MrzimMORE said:

Mnogo bolje bi bilo da dođe Loyd. Niko ne bi znao odakle sipamo 🙂

Послато са M2006C3LVG помоћу Тапатока
 

Bolje je da ovaj  Ntilikina  da stopuje Pantera. 

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...