Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Just now, Čvarkov said:

 

Slažem se, u rangu Mirotić/Ledej. Ali opet bilo je dosta utakmica gde se Nedović nije pojavio pa Lojd može da pika 30+min. U svakom slučaju i meni bi bilo iznenađenje, ali takav igrač se ne propušta.

Još naše dete.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Shabazz je kljuc ovog rostera. Samo je on ostao od dostupnih plejmejkera koji su creme de la creme. Ako uzmemo njega pored platezno mocnijih ekipa koje trazu plejmejkera (KKP, Fener, Oly, Milano...) to ce biti vrh posao. Nadamo se najboljem, Rokas je takodje bomba, samo se nadam da smo dobili zeleno svetlo "od gore" zbog toga sto je Litvanac, necemo valjda da igramo EL pred "praznim" tribinama. Ako mi ostane vreme danas, ide jedna analiza Bolomboja i Tobija.

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

 

i dobar defanzivac. ali nema logike da nedovic igra 15 ili manje minuta, niti da loyd igra svega 20mins.

 

to bi bio neracionalniji overkill nego nedovic-vildoza, pogotovo sto bi se desavao u prelaznom roku a ne situaciono.

 

nije nedovic teo od 37godina. plus tu moze biti jako tesko podeliti uloge a da svi budu zadovoljni.

 

bio bih jako zacudjen da napravimo takav potez, puno problema iz puno opcija moze da ispadne.

Nacicemo mjesto i za Frenkie-ja nemoj se brines😀

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Holivud said:

 

Mirotić dolazi ovih dana ali kod komšija.

 

Vrv zato i ova pojačanja u nizu kod nas, čaša žuči, čaša meda fazon.

 

Edit Evo RTS objavio, Mirotić u Partizanu.

 

Samo se nadam da neće uspeti da i od Mirotića stvore Lesora

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Pa nekako je prirodno da Mirotić završi tamo gde mu je srce oduvek jer pare ne bi trebalo da su problem za njega više. A i derbiji će biti ultra zanimljivi. 

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MilošVB said:

Misliš li da osim toga jurite i startnu 4?

 

Pitanje i za ostale.

Ja mislim da se juri četvorka , ne nužno startna , već neka defanzivna streč opcija , znači da ume da šutne. Generalno fajv aut će izgleda često biti plan igre što će pogodovati i Šabazu i Nedoviću.

Ovo što sad imamo na PF poziciji nije dobro ni protiv vaših Mirotića i Ledeja, ali ni protiv dosta lošijih četvorki tog tipa. 

Ja bih svakako sa Šabazom i Gedraitisom stao makar do famoznog last kata. Biće igrača, a sa njima dvojicom ima dovoljno opcija da se krene u pripreme i da se vidi gde škripi i šta nam treba.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Čekam da vidim sta ce biti sa Sabazom, to je ključno. Ako dođe, ova ekipa će biti baš jaka kao crna zemlja, ali ako ne dođe, ova ekipa nema lidera. Baš gadno znojenje guzova dok ne potpiše. Inače, za ove potpise od juče, a valjda su samo dva od 4(5) zaista potpisani, ja sam veoma zadovoljan. Ako se sada nadovežu na to Šengelija, Šabaz i Gidraitis...heaven, I'm in heaven...

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1.Sabaz, Teo

2.Loyd, Gudura, Neda

3.Kalina, Hanga

4.Startna cetvorka, Bjelica, Davidovac

Dva centra

Mitrovic, Simonovic Lazic

 Ovo bi bio neki maksimum ocekivanja i idealan razvoj dogadjaja. Ali nema tog idealnog nikada.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Vidim da se ne priča o tome, pa sam morao da proverim i statsi su mi to povrdili: prošle sezone u Barseloni su Veseli+Sanli uzimali 37.2min po utakmici, dok je Tobey prosečno igrao 14. 

 

Tako sam i zapamtio, da je 90% vremena igrao na četvorci i meni uz trenutnu rotaciju na 4/5 deluje kao ideja i kod nas, dakle:

 

Tobey/Davidovac

Bolomboy/Mitrović/Simonović

 

Ne želim da glumim goldberga, ali meni je teško da zamislim da se ovde traži još jedan igrač i da smo ostavili Mitrovića da nam bude peti visoki, a doveli Simonovića da nam bude šesti ili obrnuto, svejedno. 

Nekako sam se i dalje nadao Petruševu misleći da se Nurse izlanuo, ali izgleda da zaista ostaje tamo. Velika šteta za nas.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@Manu, ja sam sitno gledao barcu a i secanje je krhko ali sam bio ubedjen da je tobey bio iskljucivo na C, tj da je bio u igri umesto veselyja /sanlija

 

ne znam, cudno je to [nije da sporim podatke], posto mislim da gubi na svojim prednostima kada je PF. koga ce on da sacuva ako su svi brzi od njega?

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, suptil said:

1.Sabaz, Teo

2.Loyd, Gudura, Neda

3.Kalina, Hanga

4.Startna cetvorka, Bjelica, Davidovac

Dva centra

Mitrovic, Simonovic Lazic

 Ovo bi bio neki maksimum ocekivanja i idealan razvoj dogadjaja. Ali nema tog idealnog nikada.

Pretera ga brate 😂

 

dajte Shabaza zvanicno breee

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...