Jump to content

Filip Krajinovic


nlavrnja

Recommended Posts

To jeste razlog ^.
Naime,Janko pre svega nije u mogucnosti da putuje koliko bi trener trebao i prati Filipa po turnirima. Jednostavno,vodjenje akademije ga ometa u tome. No,isto treba reci da je doslo i do izvesnog razmimoilazenja izmedju njih dvojice u pogledu metoda treniranja..javile su se vremenom razlike u stavovima pa je i to razlog prekida ove trener/igrac saradnje.
Vazno je napomenuti da je razlaz protekao skroz korektno. Janko ostaje Filipov i menadzer i frend.

Juce je u Filipovom boksu vidjen Goran Tosic koji je do izbijanja pandemije u Kini (kraj februara) radio sa SaiSai Zheng. Nemam potvrdu da ce on biti sledeci Krajinovicev trener,ali cim je bio tamo - postoji mogucnost.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
On 12/5/2020 at 7:28 PM, Keira said:

Zna li se da li Filip ima novog trenera i ko je?

Zvanicno,jos uvek nema.

Ne znam ni da li je u nekim "pregovorima"..spominjao sam Gorana Tosica,ali ni tu nema potvrde..zaista ne znam ni ko radi sa njim sada u Beogradu. Pretpostavljam neko iz Jankove akademije.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kratka rekapitulacija Filipovog intervjua "Ruznalu":

- cilj svih ciljeva u 2021.mu je ATP tutula
- drugi cilj mu je ulazak u top 20
- treci cilj je da prvi put udje u drugu nedelju na slemu
- jos je mlad,ima 28.godina i ima vremena da to ostvari
- jos uvek trazi teniskog trenera i nece da zuri sa odlukom
- sa Jankom se razisao na korektan nacin i ostali su u dobrim odnosima (o ovome sam vec pisao)
- problem je bio u njemu (Filipu) jer nije adekvatno mogao da odgovori na neke Jankove zahteve i ocekivanja (ovo moze da se tumaci dvojako: i kao spoznaja da mora biti odgovorniji;sto je dobro,ali i kao neko "priznanje" da ne moze/ne zeli u potpunosti da se prepusti "spartanskom" radu i treningu,kao i posvecenosti;sto nije dobro)
- kad je shvatio da ne moze da se probije u top 20 prosle sezone,voljni momenat mu je pao i zato je imao los zavrsetak sezone (alibi prica,ako mene pitate)
- svi ovi protokoli umaraju,neki su turniri bili lose organizovani (nije rekao koji) i na pojedinim se vrlo lose hranio :lol_2:
- pristao je da igra ATP Kup,iako prednost igranja imaju Novak i Lajovic (verujem da su mu rekli da ce igrati i neki singl jer inace nece imati nikakvu pripremu za AO)
- o izboru novog selektora ste citali sta je rekao

Verovatno sam nesto propustio,ali dovoljno je i ovo valjda.

Od onoga sto necete procitati u stampi/portalima:
- u septembru ce biti kum na vencanju najboljeg prijatelja,u Somboru
- pre nekih sedam dana potpisao ugovor o namerama sa somborskim gradonacelnikom o organizovanju egzibicionog meca u Somboru (trebalo bi da to bude mec sa Djokovicem,a prikupljena sredstva od sponzora bi isla TK "Zak" u Somboru koji se nalazi u finansijski nezavidnom polozaju)..trazi se termin..

@alovitikad bih napisao sve sto znam o Shogunu,proglasili biste me lazovom br.1 jer ne biste verovali kakav je lik u pitanju :lol_2:

Edited by Crni Bombarder
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, zoe Bg said:

Obavio je gradjanski deo posla u subotu :lol_2:

Da,to mu je najbolji drugar.

Na starom forumu sam preneo epizodu. Kad je Filip igrao finale Pariz Mastersa,organizovana je proslava tog uspeha na jednoj cardi..bilo je tu svakakvog sveta,pa i glumackog i estradnog..i tad sam preneo da se Gagi Jovanovic (glumac) toliko napio da je poceo da brljavi i u jednom trenutki poceo vrlo napadno i nekulturno da se ponasa prema jednoj devojci..e,ta devojka je upravo ova cijem ce buducem suprugu Filip da bude kum (da ne otkrivam imena,ipak se forum cita)
 

 

5 minutes ago, wwww said:

ko je Shogun?

Filipov rodjeni brat,Damir
(tako ga svi znaju u Somboru,kao Shoguna)

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

  

4 minutes ago, alcesta said:

Evo, kako moram da radim pa nemam kad da gledam mečeve pustila sam ovo od početka. Stigla sam do El Ajnauija :smiley5:

Ali najbolji komentar dosad mu je, ja ovo vama govorim u poverenju i ne bih hteo da se to sad nešto širi :roflmao:

 

Edit: u stvari možda je trebalo ovo da stavim na Filipovu temu...

 

To se suzdrzavao da ne kaze, pa je ipak nesto i rekao, tu mi je bio ok :classic_biggrin:

 

Ali deo gde pljuje zenski tenis je bas bio odvratan :thumbdown:

 

Sa nekim izjavama se nisam slagala, tipa da je servis ispod ruke nesportski potez, da mu se svidja sto nema linijskih ali isto tako mu je ocajno sto sto mora sam da ide po peskir, a ja ssve obrnuto mislim :classic_biggrin: Ali ajde, to su razlike u misljenju, ali one mizogone izjave za zenski tenis i nepostovanje koleginica je :puke:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

Ima neke logike (ako logika i Krajinović idu u istu rečenicu) ^

Dančević ima rodbinu u Apatinu, bio je već par puta u Somboru, na "Žak-u" (teniski klub). Zna i Filipa i porodicu mu. 

 

P. S. Upoznao sam ga i čak uspeo da mu stanem sa druge strane mreže. Beše to par godina pre ove pandemije. Ne pitajte kako je to izgledalo na terenu i pored činjenice da nijedan udarac nije igrao maksimalno 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...