Jump to content

Filip Krajinovic


nlavrnja

Recommended Posts

  • 5 months later...

Ma,gde bistar..nije pokvaren decko,nije zloban i sl...cak je i simpatican kao drugar..ali nije bas 'na ti' sa mozgom. Kao i vecina porodice mu. Znam da je ruzno ovako nesto napisati i nekorektno sa moje strane (od njihovog sugradjanina),ali je naprosto tako..

Evo i nedavnog primera.
Janko je nedavno dobio sina. Organizovano je slavlje u jednom lokalu u Skadarliji. Bila je prisutna cela teniska ekipa sa Novakom na celu..Filip takodje. Strogo je bilo zabranjeno snimanje i slikanje. U Beogradu su se zatekli Filipov brat,Damir,i jedan zajednicki prijatelj iz Sombora.
Jave se oni Filipu i ovaj im kaze da dodju.
Stigli oni,kad ono obezbedjenje ne zeli da ih pusti unutra..Damir nazove Filipa i kaze mu da ih ne pustaju. Izadje Filip sa Jankom i uvedu ih. Pri tome im jasno stave do znanja da nema slikanja i snimanja.
Prvo sto je Damir uradio nakon sto je seo i popio prvo pice je da je izvadio mobilni i poceo da snima okolo. :classic_biggrin: Skocilo obezbedjenje,dohvatilo ga i iscepalo mu sako k'o Bosko Obradovic Marijanu Risticevicu :lala2:
 

8 minutes ago, Boxy said:

Je l to sigurno?

Evo,jutros na kafi mi licno rece upravo taj Filipov drugar..inace lekar po struci. Jos ja kazem kako mu sad otpada Adria Tour,a ovaj na moje zaprepastenje kaze da ce igrati jer "ima slabe simptome" i da ce "drugi test biti negativan". :classic_huh:

Filip se valjda druzi sa Cecinom cerkom,pa je tako i bio pozvan na zurku..
 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Crni Bombarder said:

Evo,jutros na kafi mi licno rece upravo taj Filipov drugar..inace lekar po struci. Jos ja kazem kako mu sad otpada Adria Tour,a ovaj na moje zaprepastenje kaze da ce igrati jer "ima slabe simptome" i da ce "drugi test biti negativan". :classic_huh:

 

pa kako znaju da ce drugi test biti negativan :classic_ninja:

totalno neozbiljno sa njegove strane, sto ponovo potvrdjuje ono da nije bistar, ali sad ugrozava druge 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Boxy said:

 

pa kako znaju da ce drugi test biti negativan :classic_ninja:

totalno neozbiljno sa njegove strane, sto ponovo potvrdjuje ono da nije bistar, ali sad ugrozava druge 

 

Ne znam..taj lekar od starta epidemije ima taj "lazni virus" stav. Da je sve to jedna izmisljotina. Ne bih da izlazim iz okvira ovog PDF,ali kod nas virus vise nikog ne zanima..govorim i o institucijama/ustanovama drzave i o dobrom delu stanovnistva..

Link to comment
Share on other sites

I da dodam.

To sto mu je drugi test bio negativan (navodno taj prvi test ume da bude nepouzdan) ga nista ne abolira od gluposti. Licne,velike stupidnosti zbog koje je druge izlozio opasnosti od zaraze,a time je mogao da iskompromituje dva turnira za koje se Janko i Novak dugo i predano spremaju. I suocavaju sa velikim organizacionim,tehnickim i drugim problemima..

Posto znaju da voli da izlazi,obojica su ga upozorila da se malo "smiri" pre turnira. Onda su,svojim kanalima,dosli do informacije da ga je Anastasija Raznatovic pozvala kuci,na zurku. Pa su mu konkretnije dali do znanja da to nije bas dobra ideja i da ne bi trebalo da ide.
I on ode..

Danas su seli sa njim.
Prosao je cuveni "fen-tretman" cuvenog Sir Alexa Fergusona. Naribali su ga samo tako..to je cak i blaga rec. Pomazu mu obojica kroz celu karijeru i on se oglusi o njihovu molbu fakticki..da ih je zarazio svi su izgledi da bi zavrsio kod obojice..

Infantilan je do bola..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Green23 said:

A dobro, pričamo o dečku koji se motao oko Dare i Nine Radulović. Ne izgleda kao pokvarenjak, samo malo priglup. 

B2:malo vise
B1: :classic_huh: kako motao? (bese velika ljubav...opasna je Ninochka..da ne kazem nezasita :lala2:)

Edited by Crni Bombarder
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

To je ujedno i odgovor na pitanje, zasto verovatno nikada nece uci u top 20, sto je pomenuo kao svoj cilj (malo se iskorigovao, do prosle godine je najavljivao i borbu za prvo mesto) ......................

Edited by jevrem69
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...